Bezlepková dovolená | Bezlepkové zájezdy | Bezlepková strava

článek “Bezlepková dovolená”

Uvažujete nad tím, že pojedete na bezlepkovou dovolenou. Pokud máte Vy nebo někdo z Vašich nejbližších bezlepkovou dietu, Váš výběr je určitým způsobem omezený. Máte plné zuby neustálé kontroly toho, co Vám v restauraci nebo na hotelu připraví? Chcete mít jistotu a ničím nerušenou bezlepkovou dovolenou? Udělali jsme analýzu trhu a našli cestovní kancelář, která Vám bezlepkovou stravu nabízí přímo ve svém katalogu. Stačí vědět, jak si bezlepkovou dovolenou vyfiltrovat. S tím Vám pomůžeme. Vyzkoušejte a budete spokojeni. 


Bezlepková dovolená 

     Sami chceme jet na bezlepkovou dovolenou, proto jsme se pustili do analýzy trhu cestovních kanceláří na internetu, které nabízí bezlepkové stravování. Zaměřili jsme se na hlavní cestovní kanceláře, které jsou řadu let na trhu a mají mnoho zkušeností. Bezlepková dovolená je nabízena jednou z 6 těchto stabilních cestovních kanceláří vyskytující se na českém trhu, které jsme “prolustrovali”. Jedná se o cestovní kancelář Firo Tour. Podívejte se na naše výsledky.


Bezlepková dovolená je pouze u jedné CK v nabídce

1) Blue Style – bezlepková strava není v nabídce,
2) Čedok – bezlepková strava není v nabídce,
3) Exim Tours – bezlepková strava není v nabídce,
4) Firo Tour bezlepková strava je v nabídce – je nutné použít filtr – návod níže,
5) Fischer –  bezlepková strava není v nabídce,
6) Invia – bezlepková strava není v nabídce.


Bezlepkové stravování

     Doufáme, že by mohla tato analýza přimět ostatní cestovní kanceláře k tomu, aby Firo Tour následovali. Bezlepkové stravování by se mělo stát součástí nabídky všech cestovních kanceláří. Důležité je ale uvést, že by měly CK uvádět možnost bezlepkového stravování pouze v případě, kdy je na to hotel skutečně připraven

     Když jsem se vyptával některých CK, zda nabízí bezlepkové stravování, bylo mi od některých odpovězeno, že bezlepkové stravování nabízí vlastně každý hotel, který poskytuje “All inclusive” – že si tam vždycky může člověk vybrat něco bez lepku. Tato odpověď mě dostala.  


Jak si vyfiltrovat bezlepkové zájezdy na stránkách Firo Tour? (jednoduchý návod)


Filtr můžete vytvořit 2 způsoby:


A) Rovnou nastavíte filtr bezlepkové stravování

– zaškrtnutím “bezlepkové stravování” v pokročilém hledání zájezdů – vkládám odkaz nastaveného filtru
– tímto způsobem Vám naskočí veškeré nabídky bezlepkového stravování – můžete se nechat inspirovat, kde všude je možné mít bezlepkovou dovolenou
– nemusíte volit pouze dovolená, ale také Last minute, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy, exotická dovolená, dovolená letecky, tématická dovolená a rekreační domy a vily.


B) Nejprve zvolíte základní parametry poté filtr bezlepkové stravování

1) Najeďte na stránky www.firotour.cz,

– zvolte základní parametry Vašich představ o dovolené,
– počet osob, odjezd, příjezd, počet nocí (max./min.), typ dopravy, místo odletu, stravování, země, apod.


2) Pokročilé hledání zájezdů

– až zvolíte základní parametry Vaší bezlepkové dovolené klikněte na “pokročilé hledání zájezdů (2)


Bezlepkové zájezdy | Bezlepková strava

 


3-5) Upřesnění výběru -> Bezlepková strava -> Hledat zájezdy

– klikněte po levé stráně na “Upřesnění výběru” (3) -> rozbalí se Vám široká paleta pro upřesnění Vašeho výběru,
– na konci tohoto výběru dole najdete volbu “Bezlepková strava” – tuto volbu zaškrtněte (4),
– po kliknutí na “Hledat zájezdy” (5) Vám vyskočí Bezlepková dovolená dle Vámi zadaných parametrů – zde si můžete vybrat, co se Vám bude líbit.

Bezlepkové zájezdy | Bezlepková strava


Doporučení – Země

     Doporučujeme Itálii, nejen  z toho důvodu, že v Itálii bezlepkové stravování prostě umí (nabídka bezlepkové dovolené bude širší), ale také z toho důvodu, že se bezlepkové potraviny prodávají ve většině marketů. Můžete si zde nakoupit a vyzkoušet bezlepkové potraviny, které v České republice nejsou běžně dostupné.

Mezi další země, které nabízí bezlepkové stravování u CK Firo Tour jsou: Rakousko, Španělsko, Portugalsko a Řecko.


Zažili jste skutečně dobrou bezlepkovou dovolenou? | Dejte nám vědět

     Pokud jste zažili bezchybnou bezlepkovou dovolenou, dejte nám vědět! Reklamní či marketingem prošpikované umělé reakce, prosím, nezasílejte. Uvítáme jakékoliv tipy, které rádi budeme publikovat. Klidně dovolenou bez stravy s tím, že jste si například v Itálii nakupovali sami a sami vařili. 


Přání

Přejeme Vám krásnou dovolenou!


Poslední aktualizace dne: 04. 02. 2019

(359)Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!

Zabere Vám to pár sekund, přitom pro nás je to obrovská motivace. 


Dejte nám like a sdílejte nás na Facebooku


Sdílejte nás i na ostatních sociálních sítí (postranní panel nalevo)


Děkujeme za jakoukoliv formu podpory!


Mohlo by Vás zajímat - 5 top článků na Rady ze života:


1) Křemelina

Křemelina | Přírodní detox | Pryč s parazity! | Zdraví


2) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)Zdravé žvýkání bez éček | Bez zdraví škodlivého aspartamu | Zdraví


3) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví


4) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo zpět na výsluní | Bez gelu se konečně umyješ | Zdraví


5) Knihy pro děti (2-5 let) - Jak naučit barvy hrou? 

Barvy hrou | Jak naučit děti poznávat barvy? | Knihy pro děti (1-4 roky) | Děti

 


Hlavní strana     Dům | Domácnost     Finance     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     Ostatní     Kraťasy     Vše


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Sledujte nás

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce. Veškeré aktivity si dělám sám, teď už vím, že je to neudržitelné - to jsem ale na začátku nevěděl. Člověk se neustále vyvíjí. Proto budu časem rozšiřovat tým našeho magazínu, o lidi kteří ví, co dělají, a dělají to s radostí a vervou. Mám radost, že moje žena přispívá do kategorie Bezlepkové recepty. Baví mě psát články, příspěvky, tweety, tvořit, učit se novým věcem, jako pro měl byla a stále je tvorba stránek, SEO marketing, linkbuilding, propojování webu se sociálními sítěmi, Google Analytics, do budoucna AdSense, časem možná AdWords, apod. Je skvělé, když sami zjistíte, jak zvýšit hodnotu stránek, když o tom nikdo nepíše. Je to tvůrčí činnost a pro mě můj největší koníček, který bych rád přetavil do práce na plný úvazek. Nemám potřebu nechávat si své letité zkušenosti pro sebe, chci se o ně podělit. Největší radost mi dělá dobrá zpětná vazba.
Jiří Samuel
Sledujte nás