Hledám možná právě tebe do týmu radyzezivota.cz | Staň se spoluvlastníkem

Banner s různými lidmi ve spodní části dělající různé aktivity jako čtení novin nebo mobilního telefonu v různém oblečení, různě staří, pohlaví, vzhled, zájem; aktivní v pozadí světle šedá barva s černým nápisem v rámečcích s textem Hledám možná právě tebe a call action Zjistit více > | Zdroj a úpravy na Canva.com | Pro článek/inzerci - hledám možná právě tebe! | Pro web: radyzezivota.cz

Mám sen. Sám jej nezvládnu realizovat. Webové stránky radyzezivota.cz jsem začal budovat na zelené louce před mnoha lety. Věděl jsem, že z toho vznikne velký projekt. Není ale možné, abych tento sen realizoval sám. Není to v mých silách. A proto, velmi nevšedním způsobem, hledám možná právě tebe do týmu radyzezivota.cz. Tak čti dál, třeba zrovna ty, budeš ten, a nebo ta pravá, která se bude chtít na budování radyzezivota.cz podílet. Když se do toho pustíš se mnou a najdeme další členy, bude to velká jízda – to ti můžu garantovat!


Hledám možná právě tebe do týmu radyzezivota.cz


Možná to zní neuvěřitelně, ale rozhodl jsem se otevřít dveře každému šikovnému zájemci, který bude mít zájem stát se součástí webu radyzezivota.cz. Narovinu říkám, že to není pro každého. Naše společná cesta teprve začíná, ale bude to jízda, zvlášť, pokud nás bude víc a pokud vytrváme. Přidej se a zažiješ něco, co sis nedokázal/a ani představit. Bude to hodně o práci o volném čase, o trpělivosti a pracovitosti. Ale to, co ti to může přinést, není běžně dostupné někde na ulici, dokonce si troufám tvrdit na světě. Staneš se součástí týmu – budeš přispívat články, a podle toho, kolik přivedeš svými příspěvky lidí na náš web, budeš dostávat odpovídající zhodnocení. 


Co nabízím?


Staň se součástí něčeho, co má velký potenciál stát se velkým, skutečně velkým projektem (velkou firmou). Co ti nabízím:

Pro vysvětlení to zjednoduším. Mám to namyšlené tak, že veškerý příjem, který vytvoří web radyzezivota.cz do budoucna rozdělím na 2 části. 60% zisku bude má (majitel/myšlenka/CEO/zajišťuji chod webu) a 40% rozdělím tobě a všem, co se stanou součástí týmu (copywriteři/předavači know-how/tvůrci). Tým bude pravidelně přispívat na radyzezivota.cz. Podle návštěvnosti článků každého člena týmu přerozdělím zisk dle získané návštěvnost každého. Bude to transparentní a měřitelné. Nikde nebude pochyb, kdo si co zasloužil. 

V tuto chvíli je to jen vize. Zisk, který dnes generují stránky je jen v řádech několik tisíc ročně. Pokud se ale staneš součástí týmu a společně vybudujeme rozsáhlý web, bude to o něčem jiném. Nebude už jen zisk z reklamy od googlu nebo od skliku, ale začneme poptávat i firmy a nabízet jim spolupráci. Náš web bude vždy unikátním, protože budeme psát jen o tom, čemu věříme, a o čem víme, že skutečně funguje. Žádné bláboly nebo duté články o ničem, nebo jen z toho důvodu, že nám za to někdo zaplatí. 


Oslov mě a budeš překvapený/á

Jakmile mě oslovíš (ty první člene do týmu), zaktivním právníka, který vytvoří nebo mi doporučí nějakou variantu, která by náš vztah upravovala legálně. Opět si budeš jistý tím, že vše, na čem se domluvíme, bude i na papíře. Nebude to žádná jednostranná spolupráce, ale rovnoprávný vztah, který ti umožní se rozvíjet, a být čím dál tím lepším v tom, co děláš, o čem píšeš a nebo chceš psát. 

Samozřejmě to bude muset do budoucna splňovat i daňové a příjmové povinnosti. Ale k tomu se dostaneme časem. 

Nyní to bude spíše o investici tvého času do velkého projektu, nakoupnout to, spojit své síly a popohnat web k větším návštěvnostem. Nyní veškeré vzniklé příjmy jsou ihned investovány do vývoje webu, nákupu obrázků, nákup zboží, které si testuji sám pro sebe, k uzavírání barterových spoluprací, k PPC kampaním na sociálních sítí, apod. Tak to zůstane minimálně ještě několik měsíců. Ale bude to jen otázka času, kdy z toho nakopneme úplně jiný stroj. Bude to generátor rad ze života, tipů a triků pro každého. Vybudujeme spolu neuvěřitelné know-how, které budeme lidem nabízet. Bude to poctivé a každý v ČR, ale také za hranicemi bude radyzezivota.cz znát. 

Na začátku ti můžu být kolegou nebo také kantorem – budu tím, koho budeš na začátek potřebovat. Neříkám, že umím psát, ale vím, co je potřeba, aby se článek dostal na google/seznamu na přední pozice. Umím nastavit SEO, umím vhodně zvolit témata, vysvětlím ti a budu ti podporou. Ukážu ti, jak článek vytvořit a vložit do WordPressu, jak jej publikovat a vložit na sociální sítě, atd. Budu tu pro tebe a ty pro mě a my tu budeme pro to, abychom si to užili. 


Koho hledám? Jaká by měla být tvoje osobnost?

 • máš, co lidem sdělit a chceš sdílet své know-how a zkušenosti
 • máš zápal a nevzdáváš se
 • umíš trochu psát, umíš s PC a s klávesnicí si rozumíš
 • umíš dlouhodobě pracovat na velkém projektu
 • rád se učíš novým věcem a nemáš hranice (rád je překonáváš)
 • jsi odvážný/á
 • jsi pracovitý/á
 • jsi trpělivý/á
 • víš, že jsi šikovný/á a chceš to ukázat
 • máš potřebu lidem sdělovat své pocity, myšlenky, zkušenosti (ale nevnucovat je)
 • umíš přijmout feedback (zpětnou vazbu)
 • umíš se poučit ze svých chyb
 • chceš být do budoucna nezávislý/á časově i finančně
 • pak toto je tvoje skvělá příležitost získat nový cíl

Kým bys měl/a také být?

Musíš být hlavně odvážný/á, protože pokud tomu, co tady píši, nebudeš otevřený/á věřit a vyzkoušet to, popř. popovídat si o tom, nikdy mě neoslovíš, nikdy jinou podobnou příležitost v životě nedostaneš. Potkal jsem mnoho lidí a slyšel už tolikrát, já bych to udělal, já to udělám, já zariskuju, já začnu podnikat. Ale vlastně jsem nepoznal nikoho, kdo by to vyslovil a skutečně šel za tím. Pokud to ale skutečně chceš, jdeš do toho, riskuješ. Zeptáš se, oslovíš, zjistíš, jestli je to jen fejk (fake) nebo realita. Jestli to bude skutečně tak, jak slibuji ve své inzerci. Budeš překvapený/á. Bude to přesně tak, jak zde píši. Buď s tebou a nebo bez tebe!

Budeš muset taky makat. Vím, jaké to je psát ve svém volnu a vytrvat. Být trpělivý/, abychom se dostali k lepším číslům. Píši články od roku 2015 – je to skoro 10 let. Ušel jsem velký kus cesty. Když se dívám na první články – musím se smát. Ale ty poslední už mají svoji hodnotu. Výsledky se dostavují, ale jen pomalu. Právě proto hledám tebe/vás, aby to celé akcelerovalo a výsledky byly rychlejší. Nemám problém s tím, rozdělit se o své budoucí zisky právě s tebou. To bude mezi námi do budoucna právně a legálně ošetřené. Tak se ozvi a můžeme spolu začít budovat zářnou budoucnost!


Máš zájem? Pak se neváhej na mě obrátit!

Telefon: +420 777 483 093

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Udělej si sám:
Jak nastartovat auto s vybitou baterií
Bezinková limonáda | Bezová limonáda | Domácí BIO | Udělej si sám
Výměna žárovky zadních světel | Volkswagen Sharan | Auto | Udělej si sám
Výměna vodovodní baterie | Výměna kartuše pákové baterie | Udělej si sám
Nářadí a jeho základní přehled | Pro každého | Nářadí v dílně a jejich názvy

Jiří Samuel

Jsem admin a tvůrce webových stránek radyzezivota.cz, zdravezvykacky.cz, healthychewinggum.com. Je pro mě výzva psát unikátní obsah a vytvářet strategii a architekturu webu a neustále jej posouvat dál. Jsem kreativní, tvůrčí, mám rád upřímnost, vždy hledám pravdu, a snažím se jí šířit, jsem objektivní a chybu považuji za důležitou součást svého života - bez chyby není pokroku. Jednou z mých nejsilnějších skills je schopnost umět sbírat střípky informací, analyzovat je a vygenerovat z nich zjednodušený pohled. Miluji přírodu, zdravý životní styl, zdravé žvýkačky, ohleduplnost, férovost, vážím si šikovných lidí s pokorou a šikovných věcí. Nemám rád kopie, umělé věci, přetvářky, namyšlenou aroganci, lži, propagandu a vše tomu podobné. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x