123 Omalovánky

123 Omalovánky podle čísel

Omalovánky     |     Mandaly     |     Ke stažení


123 Omalovánky zdarma pro nejmenší děti, pro děti předškolního věku, děti školního věku, pro rodiče, prarodiče, pro školy, učitele, jazykové školy, kurzy, pro kohokoliv*, kdo shání hezké obrázky. U nás můžete omalovánky stahovat bez omezení pro vlastní potřebu. Obrázky jsou ve vysoké kvalitě určené přímo k tisku. 

123 Omalovánky pro děti

123 Omalovánky jsou určeny pro vymalování barev podle čísel. Na této stránce najdete černobílé obrázky doplněné číslicemi určující barvy k vymalování, které si můžete vytisknout a bez omezení používat. Naleznete zde obrázky ve vysoké kvalitě s vyšším rozlišením, bez vodoznaků a jiných zásahů do obrázků. Nechceme nijak omezovat tvořivost dětí, rodičů, učitelů. Naleznete zde kresby pro kluky i holky. Chceme Vám nabídnou vše, co je většinou Vámi hledáno. Časem nebudou chybět princezny, panenky, domy, zvířátka, ovoce, zeleninu, autíčka, hasičská auta, policejní vozy, pohádkové postavy, hasiči, policisté, a cokoliv, co nás nebo Vás napadne.

Kreslení podle čísel nebo malování podle čísel (123 omalovánky) může vás i vaše dítě odvést od běžné činnosti a pravidelně na chvíli zabavit. Zvláště v dnešní době covidu (koronaviru). Najděte více aktivit pro své děti i pro sebe. Vybarvování podle čísel může být velká zábava. Zkuste vybarvovat s dětmi společně. 


123 Omalovánky ve vysoké kvalitě | Zdarma, A4 a bez omezení | Ideální pro černobílý tisk

Všimli jsme si, že to, co je nabízeno na internetu je nižší kvality a nebo jsou obrázky nebo v našem případě omalovánky znehodnoceny velkými vodoznaky / logy. To není naším cílem. Když jsme našim dětem hledali něco, co je kvalitní a dá se dobře vytisknout – bylo to velmi náročné. Tím si ale Vy lámat hlavu nemusíte. Vše jsme pro Vás připravili – Vy si musíte jen vybrat kresbu, která se vám líbí, stáhnout a nebo rovnou vytisknout. Stačí černobílá tiskárna. 


Motýl 123 omalovánka | 123 Omalovánky - omalovánka podle čísel | Autor: Pája, radyzezivota.cz, Majitel: radyzezivota.cz    
Motýl (.pdf) 002 (.pdf) 003 (.pdf)

Náměty na obrázky jsou vítány

Pokud Vám zde, děti a nebo rodiče, některé 123 omalovánky chybí, budeme rádi, když nám zašlete požadavek. Vaše náměty vyplňte do diskuze a nebo zašlete na emailovou adresu: radyzezivota@gmail.com.


Další členové vítáni

Rádi uvítáme další členy, kteří by chtěli přispívat hezké obrázky, 123 omalovánky, mandaly, fotografie, symboly, loga, ikony, vtipy, písně, či cokoliv, co mohou nabídnout, a to zdarma lidem, jen pro radost sami sobě i ostatním.


Co to vlastně 123 omalovánka je?

Wikipedie nám odpoví, co je omalovánka >

S pojmem 123 omalovánka je to trochu složitější – ten pojem jsem si vymyslel 🙂 Na internetu ji většinou najdete pod pojmem omalovánky podle čísel


snímek obrázku paja draws instagramAutorka omalovánek a mandal

@papajadraws

 

 

 


*Upozornění: Veškeré materiály ke stažení jsou zdarma pouze k soukromým účelům – pro rodiče, děti, pro lidi, pro školky, školy, výukové programy, jazykové školy, jazykové kurzy, tábory, atd. V případě komerčního použití je nutné získat souhlas od radyzezivota.cz.

7 tipů: Jakou kompresní punčochu zvolit? | Pomůže vám? | Předpis | Trombóza - 2. díl
Víkendový pobyt pro načerpání energie v krásné přírodě na Třeboňsku s léčitelem Zbyňkem Mikešem
Vysoká inflace aneb obchodní retěžce jsou nenažrané
Jsou žvýkačky toxické? Bez obalu a bez pohádek
Nejlepší filmy na HBO v češtině