Ke stažení

Omalovánky     |     Mandaly   |     123 Omalovánky

Omalovánky a mandaly zdarma pro každého od radyzezivota.cz, Ke stažení, autor obrázků: Pája

Ke stažení je stránka, ve které najdete obrázky, které si budete moci stahovat bez omezení 🆓. Ve vysoké kvalitě a připravené k tisku na papír A4. Zdarma, bez vodotisku*.


Ke stažení | Omalovánky a mandaly pro děti

Na stránce najdete:

  • omalovánky,
  • mandaly a
  • 123 omalovánky pro nejmenší a malé děti, tj. děti předškolního i školního věku.

Omalovánky a mandaly zdarma ke stažení pro děti

Veškeré obrázky jsou ve vysoké kvalitě, je možné si je bezplatně stáhnout ve formátu .jpg a snadno vytisknout. Nevkládáme úmyslně obrázky v nízké kvalitě, ani vodoznak, tzn. že si budete moci obrázky snadno vytisknout a výslednou omalovánku nebo mandalu bude příjemné vymalovat. Nabízíme všem zdarma.

Jdeme úmyslně proti trendu “likvidace kultury” formou zpoplatňování všeho za každou cenu. Licence, autorská práva, apod. Nemáme to rádi a chceme všem nabídnout obrázky k použití bez omezení. Obrázky pro děti jsou určené pro děti a jejich rodiče, vnoučata, pro školky, školy, paní učitelky základních škol, možná středních škol, apod. Rozhodně nejsou určeny pro komerční účely.


Další členové vítáni

Rádi uvítáme další členy, kteří by chtěli přispívat hezké obrázky či cokoliv, co mohou nabídnout, a to zdarma lidem, jen pro radost sami sobě i ostatním.


 

Ostatní možnosti ke stažení:

Mnoho obrázků, fotografií, log, symbolů a ikon, atd. Pixabay.


*Upozornění: Veškeré materiály ke stažení jsou zdarma pouze k soukromým účelům – pro rodiče, děti, pro lidi, pro školky, školy, výukové programy, jazykové školy, jazykové kurzy, tábory, atd. V případě komerčního použití je nutné získat souhlas od radyzezivota.cz.