Ke stažení

Omalovánky a mandaly zdarma pro každého od radyzezivota.cz, Ke stažení, autor obrázků: Pája

Ke stažení

Omalovánky     |     Mandaly   |     123 Omalovánky

Ke stažení je stránka, ve které najdete obrázky, které si budete moci stahovat bez omezení 🆓. Ve vysoké kvalitě a připravené k tisku na papír A4. Zdarma, bez vodotisku*.


Ke stažení | Omalovánky a mandaly pro děti

Na stránce najdete:


Omalovánky, mandaly a 123 omalovánky zdarma ke stažení pro děti

Veškeré obrázky jsou ve vysoké kvalitě, je možné si je bezplatně stáhnout ve formátu .jpg a snadno vytisknout. Nevkládáme úmyslně obrázky v nízké kvalitě, ani vodoznak, tzn. že si budete moci obrázky snadno vytisknout a výslednou omalovánku nebo mandalu bude příjemné vymalovat. Nabízíme všem zdarma.

Jdeme úmyslně proti trendu „likvidace kultury“ formou zpoplatňování všeho za každou cenu. Licence, autorská práva, apod. Nemáme to rádi a chceme všem nabídnout obrázky k použití bez omezení. Obrázky pro děti jsou určené pro děti a jejich rodiče, vnoučata, pro školky, školy, paní učitelky základních škol, možná středních škol, apod. Rozhodně nejsou určeny pro komerční účely.

Příjemné zpestření pro vaše děti i pro mládež, nebo rodiče či kohokoliv jakéhokoliv věku považujeme 123 omalovánky, kde můžete vybarvovat omalovánky podle čísel. Vypněte na chvíli Vaše hlavy, vypněte televizory, mobily, tablety a věnujte se chvíli jen barvám a omalovánkám. Vaše mysl si krásně odpočine a vy tak naberete sílu pro jiné aktivity.


Další členové vítáni

Rádi uvítáme další členy, kteří by chtěli přispívat hezké obrázky či cokoliv, co mohou nabídnout, a to zdarma lidem, jen pro radost sami sobě i ostatním.


Ostatní možnosti:

Mnoho obrázků, fotografií, log, symbolů a ikon, atd. Pixabay.


snímek obrázku paja draws instagramAutorka omalovánek a mandal

@papajadraws

 

 

 


*Upozornění: Veškeré materiály ke stažení jsou zdarma pouze k soukromým účelům – pro rodiče, děti, pro lidi, pro školky, školy, výukové programy, jazykové školy, jazykové kurzy, tábory, atd. V případě komerčního použití je nutné získat souhlas od radyzezivota.cz.

Vysoká inflace aneb obchodní retěžce jsou nenažrané
Jsou žvýkačky toxické? Bez obalu a bez pohádek
Nejlepší filmy na HBO v češtině
Nejčastější problém u morčat proč přestane žrát
Proč jsou přední světlomety aut tak ostré?