Omalovánky

Omalovánky

Mandaly   |     123 Omalovánky     |      Ke stažení


Omalovánky zdarma pro nejmenší děti, pro děti předškolního věku, děti školního věku, pro rodiče, prarodiče, pro školy, učitele, jazykové školy, kurzy, pro kohokoliv*, kdo shání hezké obrázky. U nás můžete omalovánky stahovat bez omezení pro vlastní potřebu. Obrázky jsou ve vysoké kvalitě určené přímo k tisku. 

Omalovánky pro děti

Na této stránce najdete černobílé obrázky, možná časem i barevné, které si můžete vytisknout a bez omezení používat. Naleznete zde obrázky ve vysoké kvalitě s vyšším rozlišením, bez vodoznaků a jiných zásahů do obrázků. Nechceme nijak omezovat tvořivost dětí, rodičů, učitelů. Naleznete zde kresby pro kluky i holky. Chceme Vám nabídnou vše, co je většinou Vámi hledáno. Časem nebudou chybět princezny, panenky, domy, zvířátka, ovoce, zeleninu, autíčka, hasičská auta, policejní vozy, pohádkové postavy, hasiči, policisti, a cokoliv, co nás nebo Vás napadne.


Omalovánky ve vysoké kvalitě | Zdarma, A4 a bez omezení | Ideální pro černobílý tisk

Všimli jsme si, že to, co je nabízeno na internetu je nižší kvality a nebo jsou obrázky nebo v našem případě omalovánky znehodnoceny velkými vodoznaky / logy. To není naším cílem. Když jsme našim dětem hledali něco, co je kvalitní a dá se dobře vytisknout – bylo to velmi náročné. Tím si ale Vy lámat hlavu nemusíte. Vše jsme pro Vás připravili – Vy si musíte jen vybrat kresbu, která se vám líbí, stáhnout a nebo rovnou vytisknout. Stačí černobílá tiskárna. 


Ariel omalovánka | Omalovánky | Autor: Pája, radyzezivota.czČarodejnice černobílá omalovánka pohádková postava ke stažení zdarma, Omalovánky, Autor: Pája, Vlastník: radyzezivota.czJahůdka omalovánka | Omalovánky | Autor: Pája, radyzezivota.cz
Ariel (.pdf)Čarodejnice (.pdf)Jahůdka (.pdf)

Locika omalovánka - černobílá pohádková postava, Omalovánky, Autor: Pája, Vlastník: radyzezivota.cz

Melounova holka omalovánka - černobílá pohádková postava, Autor: Pája, Vlastník: radyzezivota.czMořská panna - černobílá omalovánka - pohádková postava ke stažení zdarma, Autor: Pája, Vlastník: radyzezivota.cz
Locika (.pdf)Melounová holka (.pdf)Mořská panna (.pdf)

Pikachu (pikaču) - náhled obrázku, radyzezivota.cz (snížená velikost)

Srdíčková princezna - náhled obrázku, radyzezivota.cz (snížená velikost)Včelka Mája - černobílá omalovánka - pohádková postava ke stažení zdarma, Autor: Pája, Vlastník: radyzezivota.cz
Pikachu (.pdf)Srdíčková princezna (.pdf)Včelka Mája (.pdf)

Angry Birds - náhled obrázku, omalovánky pro děti - radyzezivota.cz (snížená velikost)

Anna Frozen - náhled obrázku, omalovánky pro děti, radyzezivota.cz (snížená velikost)

Beruška a černý kocour - náhled obrázku, omalovánky pro děti, radyzezivota.cz (snížená velikost)

Angry Birds (.pdf)Anna Frozen (.pdf)Beruška a černý kocour (.pdf)

Dívka - omalovánky - náhled obrázku, radyzezivota.cz (snížená velikost)

Elfka - omalovánky - náhled obrázku, radyzezivota.cz (snížená velikost)

Gusgus - omalovánky pro děti - náhled obrázku, radyzezivota.cz (snížená velikost)

Dívka (.pdf)Elfka (.pdf)Gusgus na sýru (.pdf)

Super Mario - omalovánky - náhled obrázku, radyzezivota.cz (snížená velikost)

Taťka Šmoula - omalovánky - náhled obrázku, radyzezivota.cz (snížená velikost)

Tiana - omalovánky - náhled obrázku, radyzezivota.cz (snížená velikost)

Super Mario (.pdf)Taťka šmoula (.pdf)Tiana (.pdf)

Náměty na obrázky jsou vítány

Pokud Vám zde, děti a nebo rodiče, některé omalovánky chybí, budeme rádi, když nám zašlete požadavek. Vaše náměty vyplňte do diskuze a nebo zašlete na emailovou adresu: radyzezivota@gmail.com.


Další členové vítáni

Rádi uvítáme další členy, kteří by chtěli přispívat hezké obrázky, omalovánky, mandaly, fotografie, symboly, loga, ikony, vtipy, písně, či cokoliv, co mohou nabídnout, a to zdarma lidem, jen pro radost sami sobě i ostatním.


Co to vlastně omalovánka je?

Wikipedie nám odpoví – omalovánka >

*Upozornění: Veškeré materiály ke stažení jsou zdarma pouze k soukromým účelům – pro rodiče, děti, pro školky, školy, výukové programy, jazykové školy, jazykové kurzy, tábory, pro kohokoliv. V případě komerčního použití je nutné získat souhlas od radyzezivota.cz.