Podpořte nás! | Jsme na hranici svých možností | Chceme jít správným směrem

take and give_resize


Jestli Vás magazín Rady ze života baví, a přináší Vám inspiraci, rádi bychom Vás požádali o podporu. Rady ze života se dostaly na hranici svých možností, kterou bez prostředků (bez investic) není možné překonat. Pokud chceme jít dál správným směrem, a po roce působení překonat další metu, potřebujeme prostředky pro rozvoj. Proto se obracíme na Vás, na naše čtenáře. Vaše finanční dary budou použity pouze do stránek, nikam jinam. Podpora je pro nás nyní to, co nás může posunout do vyšších pater, abychom se nemotali v začarovaném kruhu. Podpora od Vás se přímo odrazí v tom, co Vám budeme v budoucnu nabízet a v jaké kvalitě. Snažíme se posouvat a neustále vyvíjet, je to jeden z našich hlavních cílů. Za jakoukoliv pomoc a podporu děkujeme!


Podpora Rady ze života | Pozvěte nás “na kafe” | 2 možnosti

pozvěte nás na kafe_resize


      Můžete si zvolit ze 2 možností, jak naše stránky podpořit. My tomu říkáme: “Pozvěte nás na kafe“. Ve světě běžná podpora, u nás bohužel i přes 3 roky takto vystavenou možnost podpory – 0 Kč příspěvek – viz níže (přitom zobrazeno 700.000 stránek). Nastavte jednorázový nebo trvalý příkaz na náš účet nebo proveďte on-line platbu prostřednictvím Vaší karty (Paypal). Veškeré Vaše příspěvky budou investovány pouze do vylepšení našich stránek, příspěvků, do designu, grafiky (např. nákup fotografie do článku – cena 10 Euro), optimalizace, apod. Díky Vám budeme dělat věci lépe! Máte tedy 2 možnosti, jak nás podpořit:


1) Trvalý nebo jednorázový příkaz (bankovní převod)

     Finanční dar nám můžete zaslat prostřednictvím našeho účtu 2001040265/2010 u Fiobanky jednorázovým nebo trvalým příkazem.*


2) On-line platba prostřednictvím karty – PayPal

paypal banner_100

Zvolte vysi financniho daru:
Podepište se nebo nám nechte vzkaz. Budeme rádi.:

Podrobný návod zde.


Výše celkové podpory (aktualizováno)

Jen pro Vaši představu, zatím jsme na podporu od Vás získali:

0 Kč.


Částka byla aktualizována dne: 10. 02 .2019.


     Děkujeme za Vaši podporu! Jakýkoliv dar pro nás bude nejen finanční výpomoc, ale také motivace dělat věci lépe. Pokusíme se Vaši důvěru nezklamat.


Ing. Jiří Samuel

magazín Rady ze života
radyzezivota@gmail.com
Jana Čapka 186/6
370 06  České Budějovice 5
ikona LIFE (Rady ze života)_40x40

 


IČO: 05274851
Č.účtu: 2001040265/2010


*Platbu převodem upřednostňujeme, neboť služba Paypal má vyšší poplatky 😉 Prostřednictvím příkazu ani Vás a ni nás nebude příkaz nic stát – bankovní účty a převody můžete mít zdarma -> nezaplatí ani jeden z nás. A to se vyplatí!


Poslední aktualizace dne: 10. 02. 2019.