Dotazník na celiakii | Pomozte studentce VŠ | Pohostinství a celiakie

Studentka vysoké školy Gabriela Pechová mě požádala, zda-li bychom mohli publikovat její dotazník na celiakii. Jakožto bývalý absolvent vím, jak je těžké pro diplomovou práci sehnat jakékoliv respondenty. Proto jsme se rozhodli její prosbu a dotazník uveřejnit. Prosím tímto naše bezlepkové čtenáře o vyplnění. Nebo pokud znáte ve Vašem okolí nějakého bezlepkáře (celiaka), pomozte nám a pošlete mu odkaz pro vyplnění tohoto dotazníku. Jsme domluveni se slečnou Pechovou, že se s námi po dokončení studia podělí o anonymní výsledky* své DP (závěry). Věřím, že budou velmi zajímavé a budou odrážet momentální situaci v pohostinství po celé České republice, která je dle naší zkušenosti velmi složitá pro celiaky.


Žádost studentky o publikaci odkazu – Dotazník na celiakii – POZOR! UKONČENO


Dobrý den,

jsem studentka v posledním ročníku VŠ (Zemědělská univerzita v Praze). Ráda bych vás požádala o vyplnění dotazníku do mé diplomové práce na téma „služby v pohostinství se zaměřením na celiakii“. 
 
Cílem dotazníku je zjistit především kvalitu nabízených služeb v restauracích z pohledu návštěvníka s celiakií. Na základě tohoto zjištění pak vzniknou doporučení, jak by bylo možné tuto oblast vylepšit. Dotazník je zaměřen na respondenty s celiakií ve věku 15 a více let. Je anonymní a jeho výsledky budou použity jen pro účely mé diplomové práce.*
 
Toto je odkaz na můj dotazník na celiakii:
 
Děkuji za Váš čas.
 
S pozdravem
Gabriela Pechová

Pozitivní vývoj pro celiaky a alergiky 

     Ale svítá na lepší časy, veřejnost je více informovaná. Celiaků a alergiků na lepek přibývá (to není pozitivní, tak to prostě je), poptávka po bezlepkovém jídle se zvyšuje a to tlačí na nabídku. Nabídka se tomu někde snaží přizpůsobit minimálně tím, že si zjistila, co je potřeba udělat proto, aby bylo jídlo zhotoveno v bezlepkovém prostředí a aby bezlepkové bylo. Jsme rádi, že zde za posledních x-let došlo k obrovskému posunu, co se týče dostupnosti bezlepkového zboží. Díky tomu je celiakie výrazně snesitelnější a dá se jí bez problémů přizpůsobit a „normálně“ s ní žít. A ve chvíli, kdy se i státní správa v podobě jídelen ve školkách, školách na různých úrovních, přizpůsobí tomu, že by měla mít v jídelníčků také něco bezlepkového, bude život bezlepkářů o to snazší. Doufáme, že se to stane v dohledné době. 
Děkujeme všem za vyplnění dotazníku, který Vám zabere jen pár minut.

*Věta o anonymitě bude samozřejmě 100% dodržena. Jediným účelem sběru dat je diplomová práce. Běžně se po obhajobě diplomová práce vkládá fyzicky i elektronicky do knihovny univerzity, kde k ní má přístup široká veřejnost. Opět je nutné upozornit, že veškeré údaje v DP budou pouze na anonymní úrovni. V našem případě jsme se se slečnou Gabrielou Pechovou domluvili, že budeme moci tyto anonymní výsledky (závěr DP) zveřejnit po její obhajobě. Očekávaný termín publikace je 01/2017. Bude to velmi zajímavý náhled. Už se těšíme.


Poslední aktualizace dne: 14.10.2018, Změna: Úprava struktury.

(278)Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!

Zabere Vám to pár sekund, přitom pro nás je to obrovská motivace. 


Dejte nám like a sdílejte nás na Facebooku


Sdílejte nás i na ostatních sociálních sítí (postranní panel nalevo)


Děkujeme za jakoukoliv formu podpory!


Mohlo by Vás zajímat - 5 top článků na Rady ze života:


1) Křemelina

Křemelina | Přírodní detox | Pryč s parazity! | Zdraví


2) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)Zdravé žvýkání bez éček | Bez zdraví škodlivého aspartamu | Zdraví


3) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví


4) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo zpět na výsluní | Bez gelu se konečně umyješ | Zdraví


5) Knihy pro děti (2-5 let) - Jak naučit barvy hrou? 

Barvy hrou | Jak naučit děti poznávat barvy? | Knihy pro děti (1-4 roky) | Děti

 


Hlavní strana     Dům | Domácnost     Finance     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     Ostatní     Kraťasy     Vše


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Sledujte nás

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce. Veškeré aktivity si dělám sám, teď už vím, že je to neudržitelné - to jsem ale na začátku nevěděl. Člověk se neustále vyvíjí. Proto budu časem rozšiřovat tým našeho magazínu, o lidi kteří ví, co dělají, a dělají to s radostí a vervou. Mám radost, že moje žena přispívá do kategorie Bezlepkové recepty. Baví mě psát články, příspěvky, tweety, tvořit, učit se novým věcem, jako pro měl byla a stále je tvorba stránek, SEO marketing, linkbuilding, propojování webu se sociálními sítěmi, Google Analytics, do budoucna AdSense, časem možná AdWords, apod. Je skvělé, když sami zjistíte, jak zvýšit hodnotu stránek, když o tom nikdo nepíše. Je to tvůrčí činnost a pro mě můj největší koníček, který bych rád přetavil do práce na plný úvazek. Nemám potřebu nechávat si své letité zkušenosti pro sebe, chci se o ně podělit. Největší radost mi dělá dobrá zpětná vazba.
Jiří Samuel
Sledujte nás