Tričko s potiskem | Našli jsme kvalitu | Konečně | Tip | Šoptip

článek: Tričko s potiskem

Chtěli jsme si nechat vyrobit trička s potiskem Rady ze života – pro naše kamarády. Mysleli jsme, že to bude snadné v dnešní době. Vyzkoušeli jsme 4 prodejce na internetu, bohužel musíme říci, že až 4. prodejce splnil naše očekávání. Stálo nás to zbytečné náklady. Hodnotili jsme kvalitu triček, kvalitu potisku, možnost výběru triček s potisky a samozřejmě také služby od jednoduchosti objednání, po dopravu, informování, jak se firma zachová v případě reklamace, atd. Našli jsme společnost, která nabízí skutečně kvalitní trička i potisk, navíc za své zboží skutečně ručí. Když Vám dodá něco špatně, postaví se tomu čelem. To je pro nás důležité. Můžete si u nich dokonce vytvořit svůj vlastní potisk. Nás si získali. 


Tričko s potiskem | Kvalita na trhu

     Je to hrozné, že to zde musíme psát, ale 3 firmy, které jsou předními prodejci triček s potiskem na internetu, prodávají z našeho pohledu nekvalitní trička, a nebo nejsou schopni v případě oprávněné reklamace vhodně reagovat. Objednali jsme u nich i dětská trička – která byla velmi nekvalitní. Již při rozbalení nám bylo jasné, že trička vypadají, jako kdybychom je měli již 10 let. Jak potisk, tak kvalita byla velmi mizerná. 


Prodejce No. 1 | Výkon vs. cena

     Když už jsme utratili skutečně dost peněz za nekvalitní trička, čekala nás příjemná změna. U 4. prodejce jsme objednali trošku dražší trička (10-20%), ale podle webových stránek prodejce s vyšší kvalitou, kterou jsme hledali. To se po obdržení zásilky potvrdilo. Objednali jsme si trička s vlastním potiskem jak pro dospělého, tak pro děti. Vše bylo tak, jak bylo proklamováno na webu a v souladu s tím, co jsme chtěli. V poměru výkon vs. cena získáte to, co jste hledali. Kvalitní tričko, které vydrží více let. 


Tričko s potiskem nebo tričko s vlastním potiskem

Pokud si chcete pořídit nějaké tričko s potiskem nebo chcete vytvořit vlastní potisk – neváhejte a objednejte si u této společnosti. Nebudete kupovat zajíce v pytli. 


Máte jistotu, že nebudete zbytečně vyhazovat peníze oknem, čím jsme si prošli my. Vy už nemusíte. 


Trička s motivem – koukněte na naše tipy


Pánské tričko


Pánské tričko s potiskem - vtipné zábavné motivy | Bavlněné tričko


Dámské tričko


Dámské tričko s potiskem - tři trička zleva šedé s popisem "Čekám na ten pravý klíč" a se symbolem zámku s otvorem pro klíč, uprostřed tmavě modré s popisem "Happy Hallo Wine" s obrázkem halloween příšerky držící skleničky vína, napravo žluté s popisem "Princess" se symbolem korunky nad písmenem "P"


Dětské tričko


Dětské tričko s popisem - čtyři trička pro malé děti - zleva světle zelené s popisem "Jsem prostě roztomilý kluk", druhé bílé s popisem a značkami na končetinách "Tati to dáš", třetí červené s barevným písmem s textem "Loni jsem dostal sestřičku, letos bych raději stavebnici" a poslední zelené s obrázkem vyceněných strašlivých zubů se žlutým textem "Papat! Papat!"


Odkaz na prodejce

Odkaz na prodejce – trička s potiskem.


Upgrade 1. 6. 2019

Testujeme dalšího prodejce triček

Našli jsme dalšího prodejce triček, kde nás zaujala jednoduchost potisků triček. Zatím jsme neověřili kvalitu. Vybereme trička, zakoupíme a ověříme pro vás. 

Budeme Vás informovat. 


Upgrade 1. 6. 2019

Objednali jsme si tyto trička – pro mě a moji ženu – viz obrázky níže. Tak uvidíme, co nám přijde. Jaká kvalita bavlny a potisku přijde a jak to bude vypadat po 1. vyprání a jak po několika. Budeme Vás informovat.


Objednali jsme si trička (1 dámské, 1 pánské)


Dámské tričko růžové s potiskem "Dycky mošt!", které jsme objednali u dalšího prodejce triček s potiskemPánské tričko, které jsme objednali u prodejce triček s potiskem


Upgrade 4. 6. 2019

Trička došly – jsme příjemně překvapeni

Ještě zabalená trička

Trička došly hned 2. den po objednání. Doprava za 39 Kč na Českou poštu je velmi dobrá cena.

Kvalita bavlny a gramáž je zatím nejlepší, se kterou jsme se doposud setkali a to i pocitově na omak. Potisk je přesně takový jako na obrázcích – zdá se nám velmi kvalitní. S jistotou ale budeme moci říct po prvním, po 10. vyprání a po 1 roce praní (vložíme i fotografie). Střihy triček jsou zajímavější než u obyčejných triček.

Jsme příjemně překvapeni. Vše, co prodejce uvádí na svých webových stránkách odpovídá skutečnosti. Možná tomu nebudete věřit, ale stává se to málokdy. 

Rozbalená trička bez sáčku


Odkaz na prodejce č.2

Vkládáme odkaz na prodejce – pro ty zvídavější – zatím bez ověření kvality – zde


Poslední aktualizace dne: 8. 6. 2019

(44)Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!

Zabere Vám to pár sekund, přitom pro nás je to obrovská motivace. 


Děkujeme za podporu v podobě Like / Sdílení na Facebooku

Nebo za sdílení na ostatních sociálních sítí Mohlo by Vás zajímat - 5 top článků na Rady ze života:


1) Křemelina

Křemelina | Přírodní detox | Pryč s parazity! | Zdraví


2) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)Zdravé žvýkání bez éček | Bez zdraví škodlivého aspartamu | Zdraví


3) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví


4) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo zpět na výsluní | Bez gelu se konečně umyješ | Zdraví


5) Knihy pro děti (2-5 let) - Jak naučit barvy hrou? 

Barvy hrou | Jak naučit děti poznávat barvy? | Knihy pro děti (1-4 roky) | Děti

 


Hlavní strana     Dům | Domácnost     Finance     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     Ostatní     Kraťasy     Vše


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Sledujte nás

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce. Veškeré aktivity si dělám sám, teď už vím, že je to neudržitelné - to jsem ale na začátku nevěděl. Člověk se neustále vyvíjí. Proto budu časem rozšiřovat tým našeho magazínu, o lidi kteří ví, co dělají, a dělají to s radostí a vervou. Mám radost, že moje žena přispívá do kategorie Bezlepkové recepty. Baví mě psát články, příspěvky, tweety, tvořit, učit se novým věcem, jako pro měl byla a stále je tvorba stránek, SEO marketing, linkbuilding, propojování webu se sociálními sítěmi, Google Analytics, do budoucna AdSense, časem možná AdWords, apod. Je skvělé, když sami zjistíte, jak zvýšit hodnotu stránek, když o tom nikdo nepíše. Je to tvůrčí činnost a pro mě můj největší koníček, který bych rád přetavil do práce na plný úvazek. Nemám potřebu nechávat si své letité zkušenosti pro sebe, chci se o ně podělit. Největší radost mi dělá dobrá zpětná vazba.
Jiří Samuel
Sledujte nás