30 nejlepších dětských seriálů na Netflixu s českým dabingem | Tipy Rady ze života

fotografie holčičky zezadu sedící u televizoru pozorující dětský seriál s rozmazaným pozadí televizoru, zdroj: shutterstock, článek na radyzezivota.cz

Pokud hledáte 30 nejlepších dětských seriálů na Netflixu s českým dabingem – jste tu správně. Podívejte se na 2 seznamy pro děti od 4-6 a od 7-10 let. Seznamy stále rozšiřujeme, jakmile na něco dobrého natrefíme. Vkládáme pouze ty, o kterých si myslíme, že stojí za to.


30 nejlepších dětských seriálů na Netflixu s českým dabingem

Dětské seriály na Netflixu jsme nechtěli nikdy sledovat. Dlouho jsme odolávali a našim dětem pouštěli pouze české seriály, večerníčky, pohádky a pořady pro děti. Dali jsme jim dobrý základ. Když už viděli téměř všechny naše oblíbené i méně oblíbené, přišel covid a my tak trochu neměli na výběr. Byla to dobrá příležitost, jak dětem zpestřit složitější situaci. A s klidným srdcem mohu říct, že to byla skvělá volba.


Seznam – 30 nejlepších dětských seriálů v českém dabingu

S čím jsme měli ale a stále máme velké problémy, je fakt, že nikde na internetu nejsou k dohledání dětské seriály v češtině. Neflix jen malou část dětských seriálů nechává dabovat do českého jazyka. Nechápu, proč nejsou lépe označeny, ale s tím nic neuděláme – třeba tento článek bude inspirací pro majitele 🙂 Co ale můžeme dělat a udělal jsem – zaplnil jsem díru a připravil pro vás společně s našimi dětmi seznam 30 nejlepších dětských seriálů na Neflixu s českým dabingem. Jsem si jistý, že Vám tím ušetříme spoustu času hledání. Další seriály budeme s dětmi přidávat a to i pro starší děti, jen to bude trochu trvat 🙂 Užijte si sledování – stojí to zato.


Nejlepší dětské seriály pro děti ve věku 4-6 let (30 nejlepších dětských seriálů)


Nejlepší dětské seriály pro děti ve věku 7-12 let


Novinka! | Interaktivní seriály/filmy

Rád bych upozornil na nejnovější přírůstky na Netflixu v podobě nové a velmi zajímavé kategorie s interaktivními seriály či filmy. Jedná se o příběh, který můžete ovlivňovat svým rozhodnutím. Vy zvolíte, zda hlavní hrdina/hrdinové půjdou doleva nebo doprava, zda řeknou pravdu či lež, apod. Připomíná mi to knížky, které jsem v mládí četl – bylo v nich rozhodnout se, jak v příběhu pokračovat.


Tipy od Vás od čtenářů

Pokud máte nějaké dobré tipy, budeme rádi, když nám je sdělíte – kontakt. Rádi náš seznam pro 30 nejlepších dětských seriálů rozšíříme na základě Vašeho impulsu. Děkujeme všem, co se nebojí ozvat.


Mohlo by vás také zajímat

TOP 15 Nejlepší dětské filmy na Netflixu s českým dabingem | Dětské filmy

15 nejlepších seriálů pro dospělé na Netflixu | Tipy Rady ze života

Nejlepší seriály na Netflixu s českým dabingem

TOP 20 Nejlepších filmů pro dospělé na Netflixu

TOP 20 Nejlepší vánoční filmy | Seznam vánočních pohádek

 

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Kultura:
Nejlepší filmy na HBO v češtině
TOP 100 Nejlepší vánoční filmy | Seznam vánočních pohádek
TOP 15 Nejlepší dětské filmy na Netflixu s českým dabingem | Dětské filmy
TOP 20 Nejlepších filmů pro dospělé na Netflixu
Nejlepší seriály na Netflixu s českým dabingem

Jiří Samuel

Jsem admin a tvůrce webových stránek radyzezivota.cz. Je pro mě výzva psát unikátní obsah a vytvářet strategii a architekturu webu a neustále jej posouvat dál. Jsem kreativní, tvůrčí, mám rád upřímnost, vždy hledám pravdu, a snažím se jí šířit, jsem objektivní a chybu považuji za důležitou součást svého života - bez chyby není pokroku. Jednou z mých nejsilnějších skills je schopnost umět sbírat střípky informací, analyzovat je a vygenerovat z nich zjednodušený pohled. Miluji přírodu, zdravý životní styl, zdravé žvýkačky, ohleduplnost, férovost, vážím si šikovných lidí s pokorou a šikovných věcí. Nemám rád kopie, umělé věci, přetvářky, namyšlenou aroganci, lži, propagandu a vše tomu podobné. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x