30 nejlepších dětských seriálů na Netflixu s českým dabingem | Tipy Rady ze života

fotografie holčičky zezadu sedící u televizoru pozorující dětský seriál s rozmazaným pozadí televizoru, zdroj: shutterstock, článek na radyzezivota.cz

Pokud hledáte 30 nejlepších dětských seriálů na Netflixu s českým dabingem – jste tu správně. Podívejte se na 2 seznamy pro děti od 4-6 a od 7-10 let. Seznamy stále rozšiřujeme, jakmile na něco dobrého natrefíme. Vkládáme pouze ty, o kterých si myslíme, že stojí za to.


30 nejlepších dětských seriálů na Netflixu s českým dabingem

Dětské seriály na Netflixu jsme nechtěli nikdy sledovat. Dlouho jsme odolávali a našim dětem pouštěli pouze české seriály, večerníčky, pohádky a pořady pro děti. Dali jsme jim dobrý základ. Když už viděli téměř všechny naše oblíbené i méně oblíbené, přišel covid a my tak trochu neměli na výběr. Byla to dobrá příležitost, jak dětem zpestřit složitější situaci. A s klidným srdcem mohu říct, že to byla skvělá volba.


Seznam – 30 nejlepších dětských seriálů v českém dabingu

S čím jsme měli ale a stále máme velké problémy, je fakt, že nikde na internetu nejsou k dohledání dětské seriály v češtině. Neflix jen malou část dětských seriálů nechává dabovat do českého jazyka. Nechápu, proč nejsou lépe označeny, ale s tím nic neuděláme – třeba tento článek bude inspirací pro majitele 🙂 Co ale můžeme dělat a udělal jsem – zaplnil jsem díru a připravil pro vás společně s našimi dětmi seznam 30 nejlepších dětských seriálů na Neflixu s českým dabingem. Jsem si jistý, že Vám tím ušetříme spoustu času hledání. Další seriály budeme s dětmi přidávat a to i pro starší děti, jen to bude trochu trvat 🙂 Užijte si sledování – stojí to zato.


Nejlepší dětské seriály pro děti ve věku 4-6 let (30 nejlepších dětských seriálů)


Nejlepší dětské seriály pro děti ve věku 7-10 let


Nejlepší filmy a pohádky (vč. animované filmy)


Novinka! | Interaktivní seriály/filmy

Rád bych upozornil na nejnovější přírůstky na Netflixu v podobě nové a velmi zajímavé kategorie s interaktivními seriály či filmy. Jedná se o příběh, který můžete ovlivňovat svým rozhodnutím. Vy zvolíte, zda hlavní hrdina/hrdinové půjdou doleva nebo doprava, zda řeknou pravdu či lež, apod. Připomíná mi to knížky, které jsem v mládí četl – bylo v nich rozhodnout se, jak v příběhu pokračovat. 


Tipy od Vás od čtenářů

Pokud máte nějaké dobré tipy, budeme rádi, když nám je sdělíte – kontakt. Rádi náš seznam pro 30 nejlepších dětských seriálů rozšíříme na základě Vašeho impulsu. Děkujeme všem, co se nebojí ozvat.


Mohlo by vás také zajímat

 15 nejlepších seriálů pro dospělé na Netflixu (EN) >

 Nejlepší seriály pro dospělé na Netflixu (CZ) >

 TOP 20 Nejlepších filmů pro dospělé na Netflixu > 

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Kultura:
TOP 20 Nejlepších filmů pro dospělé na Netflixu
Nejlepší seriály na Netflixu s českým dabingem
15 nejlepších seriálů pro dospělé na Netflixu | Tipy Rady ze života
Luli Lee (이루리) | Lulileela | Zpěvačka - Jižní Korea | Videoklip
Film Bez návodu [Hombre de piedra] | 2013 | Mexico | Komedie drama

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce a neustále jej posouvat dál. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x