30 nejlepších dětských seriálů na Netflixu s českým dabingem | Tipy Rady ze života

Pokud hledáte 30 nejlepších dětských seriálů na Netflixu s českým dabingem – jste tu správně. Podívejte se na 2 seznamy pro děti od 4-6 a od 7-10 let. Seznamy stále rozšiřujeme, jakmile na něco dobrého natrefíme. Vkládáme pouze ty, o kterých si myslíme, že stojí za to.


30 nejlepších dětských seriálů na Netflixu s českým dabingem

Dětské seriály na Netflixu jsme nechtěli nikdy sledovat. Dlouho jsme odolávali a našim dětem pouštěli pouze české seriály, večerníčky, pohádky a pořady pro děti. Dali jsme jim dobrý základ. Když už viděli téměř všechny naše oblíbené i méně oblíbené, přišel covid a my tak trochu neměli na výběr. Byla to dobrá příležitost, jak dětem zpestřit složitější situaci. A s klidným srdcem mohu říct, že to byla skvělá volba.


Seznam – 30 nejlepších dětských seriálů v českém dabingu

S čím jsme měli ale a stále máme velké problémy, je fakt, že nikde na internetu nejsou k dohledání dětské seriály v češtině. Neflix jen malou část dětských seriálů nechává dabovat do českého jazyka. Nechápu, proč nejsou lépe označeny, ale s tím nic neuděláme – třeba tento článek bude inspirací pro majitele 🙂 Co ale můžeme dělat a udělal jsem – zaplnil jsem díru a připravil pro vás společně s našimi dětmi seznam 30 nejlepších dětských seriálů na Neflixu s českým dabingem. Jsem si jistý, že Vám tím ušetříme spoustu času hledání. Další seriály budeme s dětmi přidávat a to i pro starší děti, jen to bude trochu trvat 🙂 Užijte si sledování – stojí to zato.


Nejlepší dětské seriály pro děti ve věku 4-6 let


Nejlepší dětské seriály pro děti ve věku 7-10 let


Nejlepší filmy a pohádky (vč. animované filmy)


Novinka! | Interaktivní seriály/filmy

Rád bych upozornil na nejnovější přírůstky na Netflixu v podobě nové a velmi zajímavé kategorie s interaktivními seriály či filmy. Jedná se o příběh, který můžete ovlivňovat svým rozhodnutím. Vy zvolíte, zda hlavní hrdina/hrdinové půjdou doleva nebo doprava, zda řeknou pravdu či lež, apod. Připomíná mi to knížky, které jsem v mládí četl – bylo v nich rozhodnout se, jak v příběhu pokračovat. 


Tipy od Vás od čtenářů

Pokud máte nějaké dobré tipy, budeme rádi, když nám je sdělíte – kontakt. Rádi náš seznam pro 30 nejlepších dětských seriálů rozšíříme na základě Vašeho impulsu. Děkujeme všem, co se nebojí ozvat.



Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!


Děkujeme za podporu v podobě Like / Sdílení na Facebooku



MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

6 TIPŮ - NÁKUP ZDRAVÍ


1) Nejlepší šampon (přírodní) | Pro každého - i mastné vlasy

Fotografie šamponu


2) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví

 


3) Nejlepší tekuté mýdlo (přírodní) | Do kuchyně


 

4) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)

fotografie zdravého žvýkání (zdravé žvýkačky) | zdravé žvýkání | zdravá žvýkačka


5) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo je lepší než gel | Zdraví | Radyzezivota.cz

 


6) Jak se zbavit rýmy (zadní rýmy)? | Víme, jak na to!


Hlavní strana     Bezlepkové recepty     Zdraví     Šoptip     Udělej si sám   
Dům | Domácnost
     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] – pro sledování seriálů v angličtině s titulky si pořiďte Netflix/HBO – sledování seriálů – např. Přátelé (Friends) je na začátek ideální […]