Nejlepší seriály na Netflixu s českým dabingem

Fotografie ženy držící ovladač televize sedící v gauči dívající se doma v obyváku | zdroj: shutterstock.com | web: radyzezivota.cz | článek: 15 nejlepších seriálů na Netflixu s českých dabingem

Pokud hledáte nejlepší seriály na Netflixu s českým dabingem pro dospělé – jste tu správně. Podívejte se na 2 seznamy – naše oblíbené seriály a seriály, které nás zklamali. Seznamy stále rozšiřujeme, jakmile na něco dobrého natrefíme. Vkládáme pouze ty, o kterých si myslíme, že stojí za to. 


Nejlepší seriály na Netflixu s českým dabingem (pro dospělé)

Seznam nejlepších seriálů na Netflixu s českým dabingem pro dospělé je poněkud krátký. Bohužel jsme sem zatím mohli vložit pouhých 6 seriálů. Zbytek seriálů, které jsme viděli a stály zato, jsou v originálním jazyce – nejčastěji v angličtině s českými titulky. Každopádně, kdo hledá nejlepší seriály v češtině, níže se podívejte na seznam top seriálů na Netflixu. 


Seriál jako krátký relax

Seriál je vhodný pro krátký relax. Většinou má jeden díl okolo 40-60 minut, což je ideální. Na chvíli vypnete od všedních starostí a když se vám seriál líbí, těšíte se každý den na další díl. A zábava může začít. Většinou se můžete setkat s tím, že první díly jsou méně zajímavé. Postupem času se do seriálu, do příběhu, začínáte dostávat. Jakmile poznáte hlavní postavy, těšíte se na další díly. Seriály fungují dobře jako zábava pro rodinu, pro partnery, pro každého, kdo chce příjemně strávit společný čas. Počítejte s tím, že se pak o jednotlivých dílech budete bavit nejen mezi sebou, ale také s přáteli, se známými či s kolegy v práci. Běžná otázka typu: „Viděl jsi seriál XXX? No jasný, viděl jsem ho minulý rok – byla to pecička :)“

Ale už dost o teorii – zde je seznam 15 nejlepších seriálů na Netflixu s českým dabingem (v češtině).


Nejlepší seriály na Netflixu s českým dabingem pro dospělé


Seznam KO seriálů (co nás zklamaly)


Mohlo by vás také zajímat:


 15 nejlepších seriálů na Netflixu (EN titulky) >

 30 nejlepších dětských seriálů na Netflixu s českým dabingem >

 TOP 20 Nejlepších filmů pro dospělé na Netflixu > 

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Kultura:
TOP 20 Nejlepších filmů pro dospělé na Netflixu
15 nejlepších seriálů pro dospělé na Netflixu | Tipy Rady ze života
Luli Lee (이루리) | Lulileela | Zpěvačka - Jižní Korea | Videoklip
30 nejlepších dětských seriálů na Netflixu s českým dabingem | Tipy Rady ze života
Film Bez návodu [Hombre de piedra] | 2013 | Mexico | Komedie drama

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce a neustále jej posouvat dál. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x