Nejlepší filmy na HBO v češtině

Fotografie s rozmazanou siluetou mladé osoby držící v ruce ostrý obraz laptopu s výrazným modrofialovorůžovým popisem HBO Max připravující se na koukání na film nebo seriál v posteli přikrytý svoji peřinou v pozadí hnědá komoda s věcmi | Pro článek: Nejlepší filmy na HBO Max | Pro web: radyzezivota.cz (Rady ze života) | Source: shutterstock.com

Pokud hledáte nejlepší filmy v češtině na HBO Max jste tu správně. Tento seznam je na svém začátku, budu jej pravidelně rozšiřovat. Vkládám sem jen filmy, které za to stojí. Výjimečné je na HBO filmech to, že jsou všechny v s českým dabingem (v češtině) narozdíl od Netflixu. Vím, že je každý jiný a každý má rád jiný žánr filmů. A proto sem budu vkládat různé žánry, různé typy filmů, jak kritiky uznávané, tak mnou oblíbené (někdy jsme stejného názoru a někdy vůbec ne). Filmy jsou pro mne úžasným nástrojem pro relaxaci a proto také vytvářím tyto seznamy. Baví mě to. Dokážu s nimi zapomenout na realitu, vypnout své závity, zasmát se a nebo si zaplakat. To přeji i vám, užijte si každého filmu, který je pro vás přínosný.


Nejlepší filmy HBO (všehny v češtině | český dabing)


Filmy na vypnutí (nižší kvalita)


Závěr

Pevně věřím, že si zde každý najde svůj film, který jej dostane alespoň na chvíli někam jinam. Uvolnite se, zrelaxujte, chill out 🙂

Za jakýkoliv tip z vaší strany budu rád, klidně jej přidejte do komentářů – ať máme na co koukat! 


Mohlo by vás také zajímat

Když dokoukáte tento seznam a nebo vyčerpáte filmy, které se vám z tohoto seznamu líbí, nechte se inspirovat mými dalšími seznamy. Neustále je doplňuji. Pro děti jsem připravil TOP 15 Nejlepší dětské filmny na Netflixu s českým dabingem. Pro dospělé jsem připravil TOP 20 Nejlepších filmů pro dospělé na Netflixu, Nejlepší seriály na Netflixu s českým dabingem, 15 nejlepších seriálů pro dosplělé na Netflixu a také jsem pro vás připravil pro děti i dospělé seznam na Vánoce –  TOP 100 Nejlepší vánoční filmy (seznam vánočních pohádek)

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Filmové tipy:
TOP 100 Nejlepší vánoční filmy | Seznam vánočních pohádek
TOP 15 Nejlepší dětské filmy na Netflixu s českým dabingem | Dětské filmy
TOP 20 Nejlepších filmů pro dospělé na Netflixu
Film Bez návodu [Hombre de piedra] | 2013 | Mexico | Komedie drama
Tohle je náš svět [Captain Fantastic] | 2016 | USA | Drama | Filmové tipy

Jiří Samuel

Jsem admin a tvůrce webových stránek radyzezivota.cz. Je pro mě výzva psát unikátní obsah a vytvářet strategii a architekturu webu a neustále jej posouvat dál. Jsem kreativní, tvůrčí, mám rád upřímnost, vždy hledám pravdu, a snažím se jí šířit, jsem objektivní a chybu považuji za důležitou součást svého života - bez chyby není pokroku. Jednou z mých nejsilnějších skills je schopnost umět sbírat střípky informací, analyzovat je a vygenerovat z nich zjednodušený pohled. Miluji přírodu, zdravý životní styl, zdravé žvýkačky, ohleduplnost, férovost, vážím si šikovných lidí s pokorou a šikovných věcí. Nemám rád kopie, umělé věci, přetvářky, namyšlenou aroganci, lži, propagandu a vše tomu podobné. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x