5 nápadů na nejprodávanější dárky pro ženy

Zamilovaný mladý muž darující pravou rukou zamilované ženě červený dárek s puntíky ovázaný velkou červenou pentlí držící levou ruku na jejich očích pro překvapení | Článek - Dárky pro ženy - 5 nápadů na nejprodávanější dárky pro ženy | Rady ze života (radyzezivota.cz) | Zdroj: shutterstock.com

Kategorie dárků pro ženy se výrazně liší od dárků pro muže. Ženy mají rády na rozdíl od mužů dárky, které jsou méně praktické. Mezi nejoblíbenější dárky patří květiny. Nezáleží na tom, zda hledáte dárek pro svou ženu, partnerku, matku, sestru nebo kamarádku. V tomto článku vám představíme pět skvělých nápadů na nejprodávanější dárky pro ženy v posledním roce. Tak pojďme na to!


Květiny a rostliny

Květiny jsou tradičním dárkem, který vždy ženu potěší. Vyberte kytici růží nebo tulipánů. Druh rostlin často vyjadřuje právě osobnost ženy a její vkus. Některé ženy ocení více rostliny v květináči, které vydrží o poznání déle. Navíc se o ně mohou také starat. Květiny a rostliny jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit lásku a ocenit ženskou krásu. Pokud chcete něco netradičního, tak můžete zkusit třeba hit posledních let, kterým jsou dřevěné kytice.

Dokonale funguje také kytice většího množství růží. Variant, jak kytici předat je také mnoho. Nebojte se je vyzkoušet. Předejte kytici osobně a nečekaně. Můžete také využít svých dětí, které kytici předají. Nebo objednejte kytici rozvozem s přiloženým Vaší rukou psaným přáním přímo do práce vaší ženy či přítelkyně.  


Osobité dárky s překvapením

Jak jsme již úvodem říkali, ženy ocení Vaši originalitu, překvapení a zážitky. Pokud jste své nápady vyčerpali, můžete vyzkoušet něco nového. Právě takové dárky nabízí Manboxeo, jehož dárky jsou v posledním roce mimořádně oblíbené. Manboxeo začínalo na dárcích pro muže (bedny s páčidlem). Nyní mají ale také široký sortiment dárků pro ženy. Za poslední rok mezi nejoblíbenější dárky pro ženy ze stáje Manboxeo patří truhly se zámečkem, vonící dřevěné kytice, miniklony, dámská trička s potiskem nebo pozlacené růže.

Sám jsem dostal dárkem Bednu s páčidlem. Byl to krásný dárek i zážitek. Vzít páčidlo a trošku si to na té bedně „užít“, než se dostanete k dárkům, které jsou uvnitř. Byla to zábava! Dostal jsem ji ke 40. narozeninám. Bylo to cool! Pro holky je určitě lepší varianta s pilkou, kde překonává zámek. Není nad to se při otevírání dárku společně pobavit!


Kosmetika a parfémy

Kosmetika a parfémy jsou dárky, které umožňují ženě vyjádřit svou individualitu a krásu. Vyberte kvalitní kosmetické produkty nebo oblíbený parfém, který jí udělá radost. Nechte si poradit odborníkem. Zjistěte nenápadně (od kamarádky nebo matky), ke které kosmetičce vaše žena chodí a kupte dárkový poukaz, nebo najděte dobrou kosmetičku, pokud ji vaše žena nemá, a nebo o tom nevíte. Chcete ji překvapit. To se vám zakoupením poukazu podaří. Bude si pak moct vybrat sama, zda chce nějakou kůru od kosmetičky, zakoupit přípravky pro svoji pleť nebo kombinaci. Tím si ji určitě získáte.

Nezapomeňte zjistit, jaké značky a vůně má ráda, abyste vybrali ten správný dárek. Parfémy jsou sice velmi oblíbené, ale můžete se u nich také spálit. Pokud chcete jít svému štěstí naproti vezměte si prázdný papírek někde v parfumérii, navoňte jej doma oblíbenou vůní vaší ženy nebo přítelkyně a podle se můžete s prodejcem parfémů domluvit na podobné vůni. Když si chcete být jistí, opět můžete využít zakoupení dárkového poukazu v parfumérii. Žena si pak může vybrat sama a vzít si k výběru svoji kamarádku a užít si trochu zábavy.


Oblečení a módní doplňky

Ženy mají oblečení a módu výrazně raději než muži. Obecně se o sebe více starají a je to na jejich kráse znát. Tráví módou více času a mají v průměru daleko více oblečení než muži. Jako další tip na dárky pro ženy doporučujeme oblečení či módní doplňky, které jsou dobrou volbou. Z mojí vlastní zkušenosti můžu doporučit dámské šátky a šály, kdy nemusíte hledět na velikost a stačí se jen trefit do vkusu. Je to hezký doplněk, kterým oživíte outfit ženy, navíc se hodí téměř do každého ročního období.

Při výběru vám může pomoci matka vaší ženy či přítelkyně nebo její kamarádka. Tím si získáte nejen srdce Vaší drahé polovičky, ale také svoji spojenkyni 😊 A jestli se do toho chcete vyloženě pustit sám, doporučuji všímat si barev, které ráda nosí. Často se barvy opakují. Tím, že pak vyberete šátek nebo šálu, která se shoduje s její oblíbenou barvou, máte vyhráno.


Zážitky a dárkové poukazy

Zážitkové dárky jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ženě darovat nezapomenutelnou chvilku. Nabídka je stále širší a můžete vybrat dárkový poukaz na wellness pobyt, masáže, adrenalinové zážitky, koncert oblíbené kapely či zpěváka, festival, výlet do Polska nebo romantickou zážitkovou večeři ve vaší oblíbené restauraci a nebo v nějaké vyhlášené. V posledních deseti letech se zážitkové dárky stali více než dvakrát oblíbenější. Lidé, a ženy speciálně, chtějí něco netradičního.

Ženy mají velmi rády dárky, na které se mohou těšit delší dobu. Pořiďte ženám něco, na co se budou těšit delší dobu (měsíc, 3 měsíce nebo půl roku). Dárek bude o to hodnotnější tím, že se na něj bude vaše žena nebo přítelkyně těšit každý den, až si ten zážitek bude moci sama a nebo s vámi užít.

Vy už víte a nebo zjistěte, zda ráda chodí po horách a nebo je spíše typ, který si rád odpočine u moře. Nemusí to být zákonitě na celý týden. Pokud máte starší děti, které mohou pohlídat prarodiče, domluvte se s nimi, zda by vám pomohli s hlídáním. Také byste měli jezdit na výlety jen spolu bez dětí, klidně na prodloužený víkend. A zase doporučuji, pokud si nejste jistí, jaký typ zážitku zvolit, pokuste se využít znalosti kamarádek nebo matek – často ví o vaší ženě či přítelkyni hodně a nebo to mohou zjistit, přitom si to s vámi nikdo nespojí.


Zdravé žvýkačky

Víte, že neexistuje žádný rozdíl mezi žvýkáním žvýkaček mezi muži a ženami? Ženy žvýkají stejně často jako muži. Dokonce ženy žvýkají se stejnou silou jakou muži, co ale ve studiích vědce překvapilo, byl fakt, že ženy žvýkají déle, než muži. Víte, že začíná být trendy kupovat si zdravé žvýkačky. Ty žvýkačky, které neobsahují žádné umělé přísady – tj. žvýkačky bez aspartamu, oxidu titaničitého, bez umělých barviv, BHA a BHT, apod.? Může to být skvělý dárek, který vám může zpříjemnit vaše společné chvíle a dokonce se vám žvýkačky postarají o vaše zuby. Zajímá vás, kde si tyto zdravé žvýkačky můžete koupit. Nechte se inspirovat tímto obchodem, který se na zdravé žvýkačky specializuje > Teď už stačí si jen objednat. Máte na vybranou mnoho exotických příchutí, které na našem trhu nejsou k dostání – navíc jsou pravé americké a dokonce i z Austrálie. 


Ať už zvolíte jakýkoliv dárek, užijte si jejich výběr. Dobře to dopadne!


Mohlo by Vás také zajímat

Zdravé žvýkání bez éček | Jak žvýkat a nekazit zuby? | Péče o zuby | Zdraví

Bez aspartamu a sorbitolu | Zdravé žvýkání | Pro každého | 2.díl | Zdraví

Jak nejlépe čistit zuby | Bassova metoda✅ | Zdravé zuby | Ověřeno Rady ze života

7 pravidel pro zdravé zuby

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Tip na nákup:
Nákup vánočního stromku | Péče o vánoční stromek
Dovolená v Chorvatsku | Ravni na Istria (Istra)
Ledvinka | Doplňkové oblečení | Tip na nákupy
iPhone není intuitivní
Nákup iPhone | Se zárukou | Ušetřete | Tip na nákup

Jiří Samuel

Jsem admin a tvůrce webových stránek radyzezivota.cz. Je pro mě výzva psát unikátní obsah a vytvářet strategii a architekturu webu a neustále jej posouvat dál. Jsem kreativní, tvůrčí, mám rád upřímnost, vždy hledám pravdu, a snažím se jí šířit, jsem objektivní a chybu považuji za důležitou součást svého života - bez chyby není pokroku. Jednou z mých nejsilnějších skills je schopnost umět sbírat střípky informací, analyzovat je a vygenerovat z nich zjednodušený pohled. Miluji přírodu, zdravý životní styl, zdravé žvýkačky, ohleduplnost, férovost, vážím si šikovných lidí s pokorou a šikovných věcí. Nemám rád kopie, umělé věci, přetvářky, namyšlenou aroganci, lži, propagandu a vše tomu podobné. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x