Nejlepší investice aneb na čem se vyplatí nešetřit?

V životě máme každý mnoho příležitostí, kam investovat své peníze. Nebudu zde rozvíjet teorie pro vyšší vrstvu ve společnosti. Toto je příspěvek pro každého z nás – budu to brát tedy zeširoka. Někdo si kupuje cigarety, někdo knížky, někdo si koupí kolo, někdo rád chodí do kina, někdo zase do posilovny, někdo rád chodí do hospody a někdo raději kouká na širokoúhlou televizi. Každý má jinou představu, do čeho bude investovat – zda do sebe, do vzdělání, zda se bude starat o své zdraví, nebo do svých zlozvyků, někdo má rád zase pohodlí a to je pro něj nade vše. Jsme každý jiný a máme jiné priority. Jedna investice je ale pro každého z nás, dle mého názoru, velmi rozumná a pro každého potřebná a užitečná. Tato nejlepší investice se každému x-krát vrátí, i když si to možná v tuto chvíli či při pořízení neuvědomujete. Nechte se inspirovat, pokud Vás to zaujalo…. Jedná se o doporučení, které pramení pouze z mé vlastní dlouholeté zkušenosti. 

Co je tedy pro mne nejlepší investice?

     Zřejmě Vás vývoj celého tohoto příspěvku zaskočil – viděli jste název a čekali jste lákavé povídání o investičních možnostech. Bohužel, to Vás musím zklamat, ale ne tak úplně. Nejlepší investice nemusí být pouze ve škatulce „finanční„. Ti, co si myslí, že zde nenajdou ten „zlatý grál“, který zde hledali – čtěte dál, možná budete překvapeni, obzvláště pokud se necháte inspirovat tím, co se Vám zde snažím sdělit.


Návratnost této nejlepší investice je vysoká

Nejlepší investice | Postel
Ilustrativní foto: Nejlepší investice | Postel
     Tak, kde jsem to skončil… 🙂 Mezi nejlepší investice zcela jistě řadím kvalitní postel s kvalitní matrací. Nejedná se tedy o investici, která se Vám vrátí v podobě finanční návratnosti, ale spíše v duševní a fyzické (fyziologické) oblasti – což je z mé zkušenosti a z mého subjektivního názoru mnohem významnější. To vlastně znamená, že v konečném důsledku to vlastně může mít i paradoxně zásadní zásadní vliv na Vaše finance. Rozhodně přisuzuji této investici vysokou návratnost.

Uvažujte se mnou o této investici

     Pokud se dobře vyspíte, budete mít více energie, budete svěží, odpočatí a více optimističtí, více příjemní na své okolí i sami na sebe, budete více připraveni na dávku tlaku v práci, budete pracovat rychleji, překážky Vám nebudou brát tolik sil, prostě bude pro Vás den více slunečný 😉 Když to budu chtít lehce rozvinout, v té posteli často nespíte sami – může tam být i Vaše/Váš žena/muž,/přítel/přítelkyně, které/kterému se také značně zpříjemní život. A to nemluvím o dobře vyspaném dítěti.

     Navíc pokud si uvědomíte, že se do postele těšíte a kdykoliv budete spát jinde, než v té své postýlce, jste na správné cestě k tomu, abyste byli i v životě spokojení. Samozřejmě, že je to myšleno trošku nadnešeně, ale uvažujte se mnou. V posteli strávíte v průměru 6-9 hodin – což se rovná 1/3 dne. Tyto hodiny jsou pro mě tzv. nabíjecí. Jak se Vám v tuto velmi důležitou chvíli povede nabít, uvolnit se, zrelaxovat, dokonale se vyspat – dle toho se bude odvíjet zbytek dne (zbylé 2/3). Celou tu dobu budete čerpat pouze z té 1/3. Nezdá se Vám, že má tato investice jednu z největších návratností? 

Doporučení (tip)

     Mohu Vám vřele z vlastní zkušenosti doporučit, zapomeňte na molitany, a pokud máte nějakou starou rozvrzanou postel, kde je matrace proležená nebo si tak nějak vědomky/nevědomky uvědomujete, že ta postel není k tomu – kupte si novou postel a nebojte se do ní investovat! A nezapomeňte v prvé řadě na své děti, pak teprve jste na řadě Vy 😉 Místo molitanové matrace si kupte minimálně nějakou pěnovou, místo smrkové postele kupte postel z buku nebo z dubu, ať ta postel něco vydrží. Tato investice se Vám zcela jistě vyplatí – uvidíte sami!
 

Teď už nezbývá nic jiného, než popřát Vám dobrou noc nebo pohodový a ničím nerušený relax!Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!


Děkujeme za podporu v podobě Like / Sdílení na FacebookuMOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

6 TIPŮ - NÁKUP ZDRAVÍ


1) Nejlepší šampon (přírodní) | Pro každého - i mastné vlasy

Fotografie šamponu


2) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví

 


3) Nejlepší tekuté mýdlo (přírodní) | Do kuchyně


 

4) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)

fotografie zdravého žvýkání (zdravé žvýkačky) | zdravé žvýkání | zdravá žvýkačka


5) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo je lepší než gel | Zdraví | Radyzezivota.cz

 


6) Jak se zbavit rýmy (zadní rýmy)? | Víme, jak na to!


Hlavní strana     Bezlepkové recepty     Zdraví     Šoptip     Udělej si sám   
Dům | Domácnost
     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Máme malého špuntíka a už jsme pro něj pořídili postel. Hned po postýlce (s přušlemi) jsme koupili rovnou postel pro dospělého. Nechtěli jsme pořizovat nějakou menší postel, která bude po pár letech malá a my bychom stejně nakonec museli kupovat velkou. Považujeme to za zbytečné spotřebitelské návyky (někdy až mánie). A proč ne? Pořídili jsme pořádnou postel z pevného materiálu a s kvalitní matrací. […]