Víkendový pobyt pro načerpání energie v krásné přírodě na Třeboňsku s léčitelem Zbyňkem Mikešem

Léčitel Zdeněk Mikeš - alternativní léčba z Třeboně | Zdroj: Zdeněk Mikeš

S léčitelem Zbyňkem se známe a domluvili jsme se na barter spolupráci. On dělá pro mě něco a já zase pro něj – je to ryze směnný obchod mezi námi. Vzájemně si také důvěřujeme. Vkládám tímto jeho nabídku na víkendový pobyt pro načerpání energie v krásné přírodě na Třeboňsku, kterou zajišťuje léčitel Zbyněk Mikeš včetně zkušené cvičitelky jógy.

Léčitel Zbyněk Mikeš nabízí víkendy s načerpáním energie v krásné přírodě na Třeboňsku. Seznámí vás s alternativní medicínou včetně praktických ukázek práce s virgulí, výkladem karet, testování a lehké cviky jógy se zkušenou cvičitelkou.

Víkendový pobyt pro načerpání energie v krásné přírodě na Třeboňsku s léčitelem Zbyňkem Mikešem

Návrat k sobě samému vás posílí v hlubším procítění vaší osobnosti, ticho panenské přírody uklidní vaše myšlenky, které v každodenním shonu není možné dokonale urovnat a najít tak vhodná řešení.


Léčitel Zbyňěk Mikeš

Pochází z Třeboně a alternativní medicíně se věnuje víc než 20 let.

Svůj zájem o tento obor prohloubil dlouholetým studiem u významného českého ezoterika Milana Calábka. Tam si Zbyněk potvrdil, že je schopen pomocí virgule a kyvadla cítit energii člověka, stromu či místa.


Program pobytu

1) Beseda na téma alternativní medicíny vč. praktických ukázek práce s virgulí, výkladu karet, testování, lehké cviky jógy se zkušenou cvičitelkou.

2) Výlet do NP Blockheide v rakouském Gmündu – silné energetické místo

Výlet do českých Lurd Poutní chrám v DobréVodě

Návštěva unikátního muzea buddhismu

Plavba parníkem po hladině třeboňského Světa


Ubytování

Ubytování v Třeboni


Strava

V místě ubytování


Cena víkendového pobytu

Cena: 1.600,- Kč (ubytování a vstupy)
Č.účtu: 280761153/0800
Přihláška a platba: do konce července


Termín

Třeboň        27. – 29. 9. 2024   


Kontakty

E-mail: medicina.mikes@seznam.cz

Mobil: 602 149 400 / 723 315 772


Fotografie léčitele Zbyňka Mikeše


Doporučení od Jirky Samuela

Dobrý člověk

Zbyňka znám. Poznal jsem jej jako člověka. Je to dobrý člověk a můžete mu věřit. Sami poznáte, že to s vámi myslí upřímně a chce vám pomoci. 

Hledejte příčinu

Líbí se mi jeho myšlenky, které upozorňují na to, že lékaři jsou velmi důležití, pomáhají nás s našimi nemocemi a často nám zachrání život. Někdy je ale dobré jít také cestou alternativní – tak se tomu alespoň v dnešní době říká. Vlastně to znamená, že zkusíte také jinou alternativu. Nebudete jen léčit následky, ale pokusíte se zjistit to, co to způsobilo a nebo způsobuje. Budete hledat sami a nebo společně s léčitelem Zbyňkem nebo s kýmkoliv jiným skutečnou příčinu. Jedině to vám může skutečně pomoci bez negativních účinků (vedlejších účinků). 

Stav mysli ovládá stav těla

Tato alternativa vám může pomoci využít prevence a nebo rozšířit své poznání, rozšířit si obzory a zjistit, že nemusí být vše tak, jak se zdá. Někdy potřebujeme také poznat sama sebe, podívat se na naše problémy z jiného pohledu než z pohledu doktora, který má jen omezený čas s omezenými prostředky. Nejde se na problémy dívat jen skrze medicínu. Z mého života mohu říct jediné, jsem si jist, že moje hlava (naše hlava) a to, co cítíme, nás ovlivňuje mnohem více, než naše fyzické tělo. Dle mého soudu stav mysli ovládá stav těla. Pokud si dáme do pořádku naši hlavu (naši mysl, naše duševno), můžeme si dát do pořádku i stav našeho těla. Těžko tomu je ale naopak. Tím jsem si jistý. 

Komplexní pohled 

Zbyněk vám může přinést inspiraci v tom, že smrtí to nekončí, že se můžete přestat bát čehokoliv, což vám potom v důsledku může otevřít oči a pomoci s různými zbytečnými obtížemi. Že je na problémy potřeba nahlížet z komplexního hlediska. Líbí se mi, že ví moc dobře, že když vás bolí noha, nemusí to být jen kvůli tomu, že jste si ji namohli, ale že to může mít i jiné souvislosti. Promluví si s vámi, nepředepíše vám lék, který bude mít vedlejší účinky, pokusí se zjistit příčinu a doporučí vám, jak s tím naložit. 

Rozhodnutí

Rozhodnutí je vždy na vás. Nikdo vás do ničeho nenutí. Vy jste dospělí a vy se rozhodnete sami. To za vás neudělá ani Zbyněk a ani já. Žijte tak, abyste byli zdraví a měli čistou ničím nezastřenou mysl. 

Žijte zdravě, spokojeně a dlouze!

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Zdraví:
7 tipů: Jakou kompresní punčochu zvolit? | Pomůže vám? | Předpis | Trombóza - 2. díl
Jsou žvýkačky toxické? Bez obalu a bez pohádek
Nejčastější problém u morčat proč přestane žrát
Jak na trombózu? | Vedlejší účinky při požívání léků na srážení krve
Vysoký krevní tlak z pití kafe

Jiří Samuel

Jsem admin a tvůrce webových stránek radyzezivota.cz, zdravezvykacky.cz, healthychewinggum.com. Je pro mě výzva psát unikátní obsah a vytvářet strategii a architekturu webu a neustále jej posouvat dál. Jsem kreativní, tvůrčí, mám rád upřímnost, vždy hledám pravdu, a snažím se jí šířit, jsem objektivní a chybu považuji za důležitou součást svého života - bez chyby není pokroku. Jednou z mých nejsilnějších skills je schopnost umět sbírat střípky informací, analyzovat je a vygenerovat z nich zjednodušený pohled. Miluji přírodu, zdravý životní styl, zdravé žvýkačky, ohleduplnost, férovost, vážím si šikovných lidí s pokorou a šikovných věcí. Nemám rád kopie, umělé věci, přetvářky, namyšlenou aroganci, lži, propagandu a vše tomu podobné. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline Feedbacks
View all comments

[…] vám chybí energie a cítíte se v disbalancu, můžete načerpat energii pomocí – Víkendový pobyt pro načerpání energie v České Kanadě s léčitelem Zbyňkem Mikešem. Návrat k sobě samému vás posílí v hlubším procítění vaší osobnosti, ticho panenské […]

1
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x