Křemelina | Přírodní detox a odkyselení | Pryč s parazity! | Zdraví

Doplňky stravy, to je velmi diskutované téma. Ze všech stran na nás útočí reklamy, kde jsou propagovány různé přípravky na imunitu, růst vlasů, trávení, alergie, hubnutí apod. Kdybychom ale těmto reklamám měli naslouchat, utratili bychom celou výplatu jen za tyto preparáty, a denně bychom „snědli“ několik tabletek, abychom byli zdraví a krásní. Z této nepřeberné nabídky potravinových doplňků pro Vás máme zajímavý tip, který jsme vyzkoušeli celá rodina. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že jsme byli překvapeni jejím neuvěřitelným výsledkem, zejména na mojí ženě. Jde o přípravek jménem KŘEMELINA, který nám pomohl s ekzémem, zlepšil stav naší pokožky, pročistil organismus.  


Křemelina | Jak jsme se k ní dostali?

     Tento přípravek nám doporučila jedna alternativní psychoterapeutka, která se zabývá nejen psychosomatikou, ale také si rozšiřuje obzory v oblasti alternativních metod a léčiv. V naší společnosti je alternativní medicína stále v pozadí. Máme v sobě tak nějak zaryto, že jediný, kdo nám může pomoci s problémem či s nemocí je skutečný lékař. I my jsme na tom byli podobně, dokud jsme si neuvědomili, že některé nemoci bychom mohli „léčit“ i jinak než tabletkami na bolest a antibiotiky. Spíše jdeme cestou nastartování naší vlastní imunity za pomocí vlastního těla nebo přírody. Uvědomujeme si také, že většina nemocí souvisí se stavem naší mysli, s naší psychikou – s nastavením.


Může Vás také zajímat:

Meditace – Nic víc než jedna myšlenka | Správné dýchání | Různé techniky >


Vlastní zkušenost s křemelinou doma i v okolí

     Křemelina je 100% přírodního původu. Je velmi ceněna pro svůj očistný účinek na lidském organismu (detox). Mohli bychom zde napsat několik stránek účinků této zázračné usazeniny. My to ale neuděláme – informací na internetu je dostatek. Přejdeme spíše k naší vlastní zkušenosti s křemelinou, kterou jsme objednali od výrobce s osvědčením (odkaz na konci článku).


Křemelina po pár dnech

Po několika dnech užívání křemeliny jsme u nás všech začali na pokožce po celém těle pozorovat drobné pupínky a vylézající záněty. Byli jsme na to předem upozorněni. Tělo se bude čistit od všech možných nečistot a parazitů a bude ty toxiny vyvěrat ven – stolicí a kůží. Může také docházet k bolestem hlavy. Stačí týden vydržet a bude po počátečních problémech. Dojde k postupnému detoxu. To samé jsme zažívali i my. Mně se udělala na ústech kombinace oparu a koutku a po celém těle se mi objevovaly pupínky. Dcera měla také pupínky ale s výraznějším zánětem. Původně jsme si mysleli, že to jsou kousance od komárů. Bylo jich ale tolik, že jsme to přehodnotili. Nebojte se, neštovice poznáme – byla to reakce těla. To, proč jsme se do toho pustili celá rodina byl efekt, který křemelina zanechala na mé ženě. K tomu se ale dostaneme.  


Neskutečný efekt na mojí ženě | Nevyléčitelný ekzém

     Moje žena se snažila zbavit ekzému déle jak rok v takzvaném trojúhelníku smrti (u nosu). Tento ekzém je i z dálky dobře viditelný, což může být nepříjemné i po psychické stránce. Pro popis jeho podoby – jedná se o nalité pupínky vypadající jako opar. Podle kožního lékaře jde o kvasinky. Vyzkoušela různé masti, antibiotika, kortikoidy, ale vše zabralo jen na chvilku, a pak se to vrátilo. Zřejmě nějaký skrytý zánět v těle, který nemá jasnou příčinu. Při poslední návštěvě u zmíněné terapeutky jí byla doporučena křemelina. Poté, co moje žena bojovala s různými mastičkami klasické medicíny, nebylo tak složité sáhnout po alternativní léčbě. Po pár týdnech se ekzém u nosu zlepšil a efekt byl se všemi přípravky moderní medicíny nesrovnatelný.  Žena byla nadšená – ekzém byl pryč.


Ekzém z našeho alba (fotky z terénu)

Pro Vaši lepší představu vkládáme fotografie manželky před a po 3 týdnech užívání křemeliny. 


Před (obr.1)

pred

Po 3 týdnech užívání křemeliny (obr.2)
po

Omluvte sníženou kvalitu zejména obr.1 – neměli jsme v plánu křemelinu užívat, natož o ní psát. Fotky jsou z našeho alba. 


Popis fotek

     Ekzém, který byl jasně patrný na obrázku č.1 již po 3 týdnech požívání křemeliny zmizel. Toto není 100% důkaz toho, že to každému na jakýsi typ kvasinek či ekzému u nosu či v jiných partiích pomůže. Ale rozhodně to stojí za vyzkoušení. Můžete se pokusit přírodní cestou své tělo očistit a předejít tak zbytečnému požívání léčiv, kterými se moje žena 1 rok živila a mazala. Rozhodně nebylo o co stát – nejprve masti, pak různé potravinové doplňky (to je ještě ok), ale pak silnější masti, pak x-krát antibiotické masti i antibiotika a nakonec kombinace kortikoidů s antibiotiky a výsledek žádný. Raději nechceme vědět, co to s tělem udělalo. Výsledný efekt se zdaleka nepřibližoval stavu při užívání křemeliny. 


Křemelina ovlivnila stav naší pleti, vlasů a pročistila trávící ústrojí

     Křemelinu si chválíme pro její citelně i vizuálně dobrý vliv na pleť a vlasy. Víme, že naše tělo očišťuje od nežádoucích látek a přidává nám energii. Zároveň nám upravila trávení a pročistila střeva, kde se vlastně tvoří imunita. To je menší výčet účinků křemeliny, které jsme na vlastní kůži zažili. Je to naše velmi pozitivní zkušenost.  


Doporučení

     Kdo byste se rozhodli křemelinu vyzkoušet, dbejte na „opatrné“ dávkování dle návodu a také hodně pijte. Zpočátku je možné, že se budete cítit unavení, vyčerpaní, že Vás třeba začnou bolet klouby nebo hlava. Křemelina začne působit a tělo se nastartuje na očistu. Po pár dnech ale vše odezní. Doporučujeme držet očistnou kůru 90 dní, abyste pokryly celý životní cyklus parazitů.


Máme pro Vás 2 tipy:
1) Při konzumaci
Ve sklenici smíchejte 1-2 polévkové lžíce se sirupem a vodou. Samotná křemelina nemá příjemnou chuť.
2) Čištění zubů
Kartáček posypte menším množstvím křemeliny a jemným pohybem čistěte usazeniny na zubech. Po pár čištěních poznáte rozdíl. Na některá těžko dostupná místa je vhodné použít tzv. jednosvazkový kartáček.  


Budeme rádi, když nám dáte zpětnou vazbu, jaké „změny“ na sobě pozorujete 😉Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!


Děkujeme za podporu v podobě Like / Sdílení na FacebookuMOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

6 TIPŮ - NÁKUP ZDRAVÍ


1) Nejlepší šampon (přírodní) | Pro každého - i mastné vlasy

Fotografie šamponu


2) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví

 


3) Nejlepší tekuté mýdlo (přírodní) | Do kuchyně


 

4) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)

fotografie zdravého žvýkání (zdravé žvýkačky) | zdravé žvýkání | zdravá žvýkačka


5) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo je lepší než gel | Zdraví | Radyzezivota.cz

 


6) Jak se zbavit rýmy (zadní rýmy)? | Víme, jak na to!


Hlavní strana     Bezlepkové recepty     Zdraví     Šoptip     Udělej si sám   
Dům | Domácnost
     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] žvýkání bez éček | Jak žvýkat a nekazit zuby? | Žvýkačky pečovatelky  Křemelina | Přírodní detox a odkyselení | Pryč s parazity!  Křeč do lýtka | Jak na ni vyzrát? | Samuelova metoda  Zánět středního ucha | Jak […]

trackback

[…]  Víte, co je to křemelina? Více se můžete dozvědět zde.  […]