Křemelina | Přírodní detox a odkyselení | Pryč s parazity! | Zdraví

Křemelina ve sklenici rozmíchaná s vodou po pravé straně křemelina v podobě bílého prášku | Přírodní detox a odkyselení | Pryč s parazity! | Zdraví

Doplňky stravy, to je velmi diskutované téma. Ze všech stran na nás útočí reklamy, kde jsou propagovány různé přípravky na imunitu, růst vlasů, trávení, alergie, hubnutí apod. Kdybychom ale těmto reklamám měli naslouchat, utratili bychom celou výplatu jen za tyto preparáty, a denně bychom „snědli“ několik tabletek, abychom byli zdraví a krásní. Z této nepřeberné nabídky potravinových doplňků pro Vás máme zajímavý tip, který jsme vyzkoušeli celá rodina. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že jsme byli překvapeni jejím neuvěřitelným výsledkem, zejména na mojí ženě. Jde o přípravek jménem KŘEMELINA, který nám pomohl s ekzémem, zlepšil stav naší pokožky, pročistil organismus.  


Křemelina | Jak jsme se k ní dostali?

     Tento přípravek nám doporučila jedna alternativní psychoterapeutka, která se zabývá nejen psychosomatikou, ale také si rozšiřuje obzory v oblasti alternativních metod a léčiv. V naší společnosti je alternativní medicína stále v pozadí. Máme v sobě tak nějak zaryto, že jediný, kdo nám může pomoci s problémem či s nemocí je skutečný lékař. I my jsme na tom byli podobně, dokud jsme si neuvědomili, že některé nemoci bychom mohli „léčit“ i jinak než tabletkami na bolest a antibiotiky. Spíše jdeme cestou nastartování naší vlastní imunity za pomocí vlastního těla nebo přírody. Uvědomujeme si také, že většina nemocí souvisí se stavem naší mysli, s naší psychikou – s nastavením.


Může Vás také zajímat:

Meditace – Nic víc než jedna myšlenka | Správné dýchání | Různé techniky >


Vlastní zkušenost s křemelinou doma i v okolí

     Křemelina je 100% přírodního původu. Je velmi ceněna pro svůj očistný účinek na lidském organismu (detox). Mohli bychom zde napsat několik stránek účinků této zázračné usazeniny. My to ale neuděláme – informací na internetu je dostatek. Přejdeme spíše k naší vlastní zkušenosti s křemelinou, kterou jsme objednali od výrobce s osvědčením (odkaz na konci článku).


Křemelina po pár dnech

Po několika dnech užívání křemeliny jsme u nás všech začali na pokožce po celém těle pozorovat drobné pupínky a vylézající záněty. Byli jsme na to předem upozorněni. Tělo se bude čistit od všech možných nečistot a parazitů a bude ty toxiny vyvěrat ven – stolicí a kůží. Může také docházet k bolestem hlavy. Stačí týden vydržet a bude po počátečních problémech. Dojde k postupnému detoxu. To samé jsme zažívali i my. Mně se udělala na ústech kombinace oparu a koutku a po celém těle se mi objevovaly pupínky. Dcera měla také pupínky ale s výraznějším zánětem. Původně jsme si mysleli, že to jsou kousance od komárů. Bylo jich ale tolik, že jsme to přehodnotili. Nebojte se, neštovice poznáme – byla to reakce těla. To, proč jsme se do toho pustili celá rodina byl efekt, který křemelina zanechala na mé ženě. K tomu se ale dostaneme.  


Neskutečný efekt na mojí ženě | Nevyléčitelný ekzém

     Moje žena se snažila zbavit ekzému déle jak rok v takzvaném trojúhelníku smrti (u nosu). Tento ekzém je i z dálky dobře viditelný, což může být nepříjemné i po psychické stránce. Pro popis jeho podoby – jedná se o nalité pupínky vypadající jako opar. Podle kožního lékaře jde o kvasinky. Vyzkoušela různé masti, antibiotika, kortikoidy, ale vše zabralo jen na chvilku, a pak se to vrátilo. Zřejmě nějaký skrytý zánět v těle, který nemá jasnou příčinu. Při poslední návštěvě u zmíněné terapeutky jí byla doporučena křemelina. Poté, co moje žena bojovala s různými mastičkami klasické medicíny, nebylo tak složité sáhnout po alternativní léčbě. Po pár týdnech se ekzém u nosu zlepšil a efekt byl se všemi přípravky moderní medicíny nesrovnatelný.  Žena byla nadšená – ekzém byl pryč.


Ekzém z našeho alba (fotky z terénu)

Pro Vaši lepší představu vkládáme fotografie manželky před a po 3 týdnech užívání křemeliny. 


Před (obr.1)

pred

Po 3 týdnech užívání křemeliny (obr.2)
po

Omluvte sníženou kvalitu zejména obr.1 – neměli jsme v plánu křemelinu užívat, natož o ní psát. Fotky jsou z našeho alba. 


Popis fotek

     Ekzém, který byl jasně patrný na obrázku č.1 již po 3 týdnech požívání křemeliny zmizel. Toto není 100% důkaz toho, že to každému na jakýsi typ kvasinek či ekzému u nosu či v jiných partiích pomůže. Ale rozhodně to stojí za vyzkoušení. Můžete se pokusit přírodní cestou své tělo očistit a předejít tak zbytečnému požívání léčiv, kterými se moje žena 1 rok živila a mazala. Rozhodně nebylo o co stát – nejprve masti, pak různé potravinové doplňky (to je ještě ok), ale pak silnější masti, pak x-krát antibiotické masti i antibiotika a nakonec kombinace kortikoidů s antibiotiky a výsledek žádný. Raději nechceme vědět, co to s tělem udělalo. Výsledný efekt se zdaleka nepřibližoval stavu při užívání křemeliny. 


Křemelina ovlivnila stav naší pleti, vlasů a pročistila trávící ústrojí

     Křemelinu si chválíme pro její citelně i vizuálně dobrý vliv na pleť a vlasy. Víme, že naše tělo očišťuje od nežádoucích látek a přidává nám energii. Zároveň nám upravila trávení a pročistila střeva, kde se vlastně tvoří imunita. To je menší výčet účinků křemeliny, které jsme na vlastní kůži zažili. Je to naše velmi pozitivní zkušenost.  


Doporučení

     Kdo byste se rozhodli křemelinu vyzkoušet, dbejte na „opatrné“ dávkování dle návodu a také hodně pijte. Zpočátku je možné, že se budete cítit unavení, vyčerpaní, že Vás třeba začnou bolet klouby nebo hlava. Křemelina začne působit a tělo se nastartuje na očistu. Po pár dnech ale vše odezní. Doporučujeme držet očistnou kůru 90 dní, abyste pokryly celý životní cyklus parazitů.


Máme pro Vás 2 tipy:
1) Při konzumaci
Ve sklenici smíchejte 1-2 polévkové lžíce se sirupem a vodou. Samotná křemelina nemá příjemnou chuť.
2) Čištění zubů
Kartáček posypte menším množstvím křemeliny a jemným pohybem čistěte usazeniny na zubech. Po pár čištěních poznáte rozdíl. Na některá těžko dostupná místa je vhodné použít tzv. jednosvazkový kartáček.  


Budeme rádi, když nám dáte zpětnou vazbu, jaké „změny“ na sobě pozorujete 😉

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Lidé:
Jsou žvýkačky toxické? Bez obalu a bez pohádek
Nejčastější problém u morčat proč přestane žrát
Jak na trombózu? | Vedlejší účinky při požívání léků na srážení krve
Vysoký krevní tlak z pití kafe
Jak na zánět prstu ruky | Rada bez obalu | Zdraví

Jiří Samuel

Jsem admin a tvůrce webových stránek radyzezivota.cz. Je pro mě výzva psát unikátní obsah a vytvářet strategii a architekturu webu a neustále jej posouvat dál. Jsem kreativní, tvůrčí, mám rád upřímnost, vždy hledám pravdu, a snažím se jí šířit, jsem objektivní a chybu považuji za důležitou součást svého života - bez chyby není pokroku. Jednou z mých nejsilnějších skills je schopnost umět sbírat střípky informací, analyzovat je a vygenerovat z nich zjednodušený pohled. Miluji přírodu, zdravý životní styl, zdravé žvýkačky, ohleduplnost, férovost, vážím si šikovných lidí s pokorou a šikovných věcí. Nemám rád kopie, umělé věci, přetvářky, namyšlenou aroganci, lži, propagandu a vše tomu podobné. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x