Přírodní tekuté mýdlo | 100% přírodní | Odzkoušené | Zdraví

Přírodní tekuté mýdlo s bílým pozadím (růžová etiketa na menší široké nádobě s tekutým mýdlem - možnost pákového dávkování) | 100% přírodní mýdlo | Bez chemie | Zdraví | Rady ze života

článek „Přírodní tekuté mýdlo“

Návrat od gelu k tuhému mýdlu má podle nás jednoznačné výsledky (má to smysl). Začali jsme řešit možnost, čím si umývat ruce v kuchyni. Často je potřeba si narychlo umýt ruce právě tam. Když jsme zjistili, že běžně dostupné tekuté gely stojí za bačkoru, a že si tím akorát vytváříme kožní problémy, snažili jsme se najít nějakou schůdnější variantu mezi tekutými přírodními mýdly. Přeci jen tuhé mýdlo v kuchyni není to pravé ořechové – není to praktické. Vyzkoušeli jsme naši oblíbenou značku a jsme velmi spokojeni. Stálo to zato. Vyzkoušejte ho i Vy!


Přírodní tekuté mýdlo | 100% přírodní

     Možná si myslíte, že je to hloupost kupovat si předražené tekuté přírodní mýdlo. Ve skutečnosti to není tak jednoznačné. Když použijete levně dostupné tekuté chemikáliemi prosycené mýdlo z běžné drogerie, odrazí se nízká kvalita na Vašich rukou. Tzn. že budete muset koupit také krém. Dnešní doba je taková, levnější věci = více chemikálií. Více chemikálii = nižší kvalita. Nižší kvalita se odráží na Vašich rukách – na Vašem zdraví. Nekvalitní mýdlo vysušuje Vaše ruce, způsobuje kožní problémy, nedostatečně umývá špínu a mizerně odstraňuje zápach (často jen za pomocí chemické parfemace). Když si kvůli používání těchto mýdel nakoupíte opět nekvalitní krém, máte sice pocit, že děláte něco pro své ruce, ve skutečnosti jste v uzavřeném kruhu. Ruce jsou na tom čím dál tím hůře. Změňte to. 


Naše doporučení

     Kupte si kvalitní 100% přírodní mýdlo. Říká, že je to pouze trend, a že to láká z lidí akorát peníze – je to nesmysl. Je to marketing společností, které prodávají nekvalitní chemické preparáty a ještě se tváří, že Vám pomáhají. Však se podívejte na složení. Ve složení je ukrytá pravda. 


Tekuté mýdlo – odzkoušené

     Tekuté mýdlo, které jsme sami odzkoušeli, stojí sice více, ale když budete rozumní, vydrží stejně jako nám výrazně déle, než běžné nekvalitní tekuté mýdlo. Na rozdíl od něj totiž umývá ruce. Nedehydratuje, do rukou nedostáváte žádné „sajrajty“. Nám vydrželo mýdlo od 28.6.2018 – 9.2.2019. Tedy cirka 7 měsíců. Cena kolem 180 Kč. Mýdlo je ze 100 % organického původu. Je označeno certifikátem ECO CERT – tomu můžete věřit. Neobsahuje parabeny, látky na bázi minerálních olejů a syntetické parfemace. 


Výhody

  1. Příroda – bez chemie
  2. Výkon – skutečně umyté ruce zbavené zápachů a mastnoty
  3. Výdrž – při každodenním používání 7 měsíců
  4. Efekt – malé množství dobře umyje
  5. Jistota – ECO CERT a složení mýdla 
  6. Pocit – je příjemné umývat si ruce něčím kvalitním

Mýdlo z naší kuchyně (foto) – již prázdné

Naše přírodní tekuté mýdlo z naší kuchyně (je již prázdné) - na etiketě jsme si psali kdy jsme jej pořídili a kdy jsme jej dopoužívali (7 měsíců nám vydrželo) | 100% přírodní mýdlo | Bez chemie | Zdraví | Rady ze života

 


Odkaz na mýdlo

Přírodní tekuté mýdlo zde (odkaz na náš oblíbený obchod). 

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Lidé:
Jsou žvýkačky toxické? Bez obalu a bez pohádek
Nejčastější problém u morčat proč přestane žrát
Jak na trombózu? | Vedlejší účinky při požívání léků na srážení krve
Vysoký krevní tlak z pití kafe
Jak na zánět prstu ruky | Rada bez obalu | Zdraví

Jiří Samuel

Jsem admin a tvůrce webových stránek radyzezivota.cz. Je pro mě výzva psát unikátní obsah a vytvářet strategii a architekturu webu a neustále jej posouvat dál. Jsem kreativní, tvůrčí, mám rád upřímnost, vždy hledám pravdu, a snažím se jí šířit, jsem objektivní a chybu považuji za důležitou součást svého života - bez chyby není pokroku. Jednou z mých nejsilnějších skills je schopnost umět sbírat střípky informací, analyzovat je a vygenerovat z nich zjednodušený pohled. Miluji přírodu, zdravý životní styl, zdravé žvýkačky, ohleduplnost, férovost, vážím si šikovných lidí s pokorou a šikovných věcí. Nemám rád kopie, umělé věci, přetvářky, namyšlenou aroganci, lži, propagandu a vše tomu podobné. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x