Přírodní deodoranty | Odzkoušené | Příjemnější aplikace | 2.díl | Zdraví

článek „Přírodní deodoranty“

Po velkém úspěchu 1.dílu o 100% přírodních deodorantech (na téma tuhý krystal) jsme se rozhodli, že pro Vás otestujeme tekuté přírodní deodoranty. Hledali jsme takové, které budou na rozdíl od tuhého krystalu příjemnější na aplikaci a pokud možno stejně účinné. K našemu velkému překvapení se nám to povedlo. Rádi Vám tímto doporučíme dva deodoranty, které dokonce předčily naše představy. 


Přírodní deodoranty (100%) | Tekuté

     Tuhé deodoranty (krystaly) dosahovaly velmi nízké účinnosti. Měli jsme ale jistotu, že jsou ryze přírodní. Podařilo se nám najít účinnější kousky, o kterých jsme psali v 1.díle zde. My jsme se ale tentokrát zaměřili na tekuté deodoranty a slibovali jsme si od toho příjemnější aplikaci – což se nám povedlo a jsme za to rádi. 


Příjemnější aplikace s kuličkou (roll-on) | Vysoká účinnost

     Díky našemu více jak 4 měsíčnímu testování Vám můžeme doporučit 2 tekuté přírodní deodoranty s aplikací pomocí kuličky (tzv. roll-on).Z našeho pohledu se jedná o velmi příjemnou aplikaci a navíc s vysokou účinností. Tyto dva 100% tekuté přírodní deodoranty máme odzkoušené, a vřele je můžeme doporučit komukoliv, kdo chce být ochráněn před zápachem a zároveň se starat o své tělo a zdraví. 


2 deodoranty pro každého | Celodenní ochrana


Fotografie deodorantu zelená skleněná nádobka se stříbrným víčkem, Přírodní deodoranty | Odzkoušené | Příjemnější aplikace | Účinnější | 2.díl
Deo crystal od Urtekram (č.1 na úvodním foto)


Deo crystal od Urtekram 

(roll-on – tekutý aplikace kuličkou, 50 ml, Aloe Vera) – odkaz zde.

     Máme velmi dobré zkušenosti se značkou Urtekram s mýdly, proto jsme si pořídili tento přírodní deodorant. Testujeme jej od 17.2., tzn. že jeho výdrž je pro ženu min. 6 měsíců (dnes je 12.8. a deo ženy má ještě cirka 2/5). Funguje i ve velmi nabitém dni, při fyzické námaze i ve vyšších teplotách. Ochrání Vás skutečně celý den. Tento deodorant testuje moje žena a je s ním naprosto spokojena. Důležité uvést, že má také agresivnější pot.

     Sám jsem si jej zakoupil také a od 17.7. jej denně používám. Jsem s ním velmi spokojený – mám větší spotřebu než žena, jsem si ale jistý, že mě ochrání a to je pro mne rozhodující. Málokterý přírodní deodorant, který jsem denně používal, mě ochránil. Takže pro muže s agresivním potem také doporučujeme. Je fajn, že můžete díky průhlednosti balení sledovat, kolik deodorantu ještě zbývá, nebo kolik ubývá.


Výkon vs. Cena Deo crystal Urtekram (vlastní zkušenost)

     Deo crystal Urtekram má u žen výdrž minimálně 6 měsíců, pro může odhaduji 5 měsíců. Jeho cena je tedy vzhledem k době použití odpovídající tomu, co Vám přírodní deodorant přinese (budete se cítit příjemně, nebudete si zacpávat potní žlázy chemikáliemi). Jedná se o jeden z nejlepších deodorantů v poměru cena/výkon.


Fotografie deodorantu od značky Mádara, Bílé pouzdro se širokou aplikační kuličkou, Přírodní deodoranty | Odzkoušené | Příjemnější aplikace | Účinnější | 2.díl
Herbal deodorant MÁDARA (č.2 na úvodním foto)

2) Herbal deodorant od Mádara

(roll-on – tekutý – aplikace kuličkou, 50 ml, bylinný) – odkaz zde.

     Tento deodorant mi vydržel 5 měsíců (od 17.2 – do 17.7. – tedy jaro/léto). Je o něco dražší než výše uvedený. Jeho široká kulička je velmi příjemná na aplikaci – neznám příjemnější aplikátor. Vůně bylinek je decentní a těším se každý den na její použití. Opět mohu potvrdit, že mě 100% ochrání celý den, a to i v těch nejtěžších fyzicky náročných dnech, i při vyšších stupních (20-30°C). Jeho výdrž je pro muže minimálně 4 měsíce při každodenním používání (odhaduji na základě vlastní zkušenosti). Vzhledem k velké kuličce doporučuji při aplikaci neplýtvat, trochu na to myslet. Cena je vyšší, ale vzhledem k tomu, jak dlouho vydrží, a jak příjemný je při aplikaci a jak je funkční, to stojí za to. Pro mě je to jeden z nejlepších deodorantů, které jsem mohl kdy vyzkoušet. Takový vyšší level pro náročné.


Oba deodoranty mají certifikát ECOCERT

certifikát ECOCERT, zdroj: http://www.ecocert.com
certifikát přírodní kosmetiky ECOCERT

Suma sumárum

     Oba deodoranty jsou pro každého – jak pro muže, tak pro ženu, chlapce či dívku. Oba mají certifikát ECOCERT – zde. Jediný rozdíl vnímáme v obalu, kde deodorant od Urtekramu má průhledný obal (můžete sledovat spotřebu) a má menší kuličku. Samozřejmě mají jiná složení a jinak voní – to už je věc subjektivní, každý jsme jiní. Účinností jsou oba velké překvapení – dokáží nás ochránit – a to je pro nás důkaz – že jsou skutečně dobré. Takto funkčních deodorantů, které ochrání i nás, známe jen velmi málo. Oba máme agresivnější pot. MÁDARA nemá průhledný obal, ale na držení v ruce a aplikaci je velmi příjemný. Jeho širší kulička je něco, na co se budete těšit. I materiál, ze kterého je obal vyroben je velmi příjemný na omak. Uvidíte sami.Naslouchejme našemu tělu a starejme se o něj

     Je důležité uvést, že při osprchování díky těmto přírodním deodorantům nemáme žádné nepříjemné pocity, že nás tyto deodoranty zacpávají jako tomu bylo u klasických antiperspirantů, které ucpávají potní žlázy a zabraňují možnosti úniku toxických látek z Vašeho těla. Deodoranty se velmi snadno umyjí přírodním mýdlem – žádné agresivní látky nezůstávají ani po jednom omytí na kůži v potních žlázách. Máte pocit, že svému tělu neubližujete. Naopak, nasloucháte jeho potřebám a věnujete se mu v maximální možné míře.  


100% tekuté přírodní deodoranty – příjemné překvapení

     Po 4 měsích používání toho máme hodně na srdci. Výše uvedené přírodní deodoranty nás překvapily svojí příjemnou aplikací. Uvítali jsme také, že mají oba deodoranty jemnou parfemaci. Po několikaleté zkušenosti víme, že neutrální bezparfémové deodoranty nejsou moc příjemné při aplikaci, ani během dne. Co nás ale nejvíce překvapilo, je jejich účinnost. Sám jsem během 4 měsíců zažil několik fyzicky náročných dní, kdy mě Herbal deodorant od Mádara dokázal 100% ochránit. To samé pociťovala mnohokrát moje žena. Navíc všimněte si, že oba deodoranty jsou otištěny jednou z nejpřísnějších certifikací přírodní kosmetiky „ECOCERT“. Tady není pochyb, že by se jednalo o nějaký aušus. 


Tekuté přírodní deodoranty Vám přinesou tyto výhody:

  1. příjemnější a jednodušší aplikaci
  2. účinnost (vyšší)
  3. 100% přírodní ochrana proti zápachu
  4. zdraví a jistota, že se jedná o 100% přírodní kosmetiku (díky ECOCERT)
  5. tyto deodoranty jsou námi odzkoušené – máte jistotu, že jsou 100% funkční (nevyhodíte peníze oknem)

Odkaz

Deo crystal od Urtekram – zde
Herbal deodorant od Mádara – zde


Časem se může stát, že námi doporučovaný produkty přestanou být nabízeny (resp. že budou odkazy nefunkční). V tomto případě využijte tento odkaz zde pro Urtekram a tento odkaz zde pro MÁDARA k tomu, abyste si našli některý z tekutých deodorantů značky Urtekram. 


Poslední aktualizace dne: 12.08.2018

(253)Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!

Zabere Vám to pár sekund, přitom pro nás je to obrovská motivace. 


Dejte nám like a sdílejte nás na Facebooku


Sdílejte nás i na ostatních sociálních sítí (postranní panel nalevo)


Děkujeme za jakoukoliv formu podpory!


Mohlo by Vás zajímat - 5 top článků na Rady ze života:


1) Křemelina

Křemelina | Přírodní detox | Pryč s parazity! | Zdraví


2) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)Zdravé žvýkání bez éček | Bez zdraví škodlivého aspartamu | Zdraví


3) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví


4) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo zpět na výsluní | Bez gelu se konečně umyješ | Zdraví


5) Knihy pro děti (2-5 let) - Jak naučit barvy hrou? 

Barvy hrou | Jak naučit děti poznávat barvy? | Knihy pro děti (1-4 roky) | Děti

 


Hlavní strana     Dům | Domácnost     Finance     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     Ostatní     Kraťasy     Vše


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Jiří Samuel
Sledujte nás

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce. Veškeré aktivity si dělám sám, teď už vím, že je to neudržitelné - to jsem ale na začátku nevěděl. Člověk se neustále vyvíjí. Proto budu časem rozšiřovat tým našeho magazínu, o lidi kteří ví, co dělají, a dělají to s radostí a vervou. Mám radost, že moje žena přispívá do kategorie Bezlepkové recepty. Baví mě psát články, příspěvky, tweety, tvořit, učit se novým věcem, jako pro měl byla a stále je tvorba stránek, SEO marketing, linkbuilding, propojování webu se sociálními sítěmi, Google Analytics, do budoucna AdSense, časem možná AdWords, apod. Je skvělé, když sami zjistíte, jak zvýšit hodnotu stránek, když o tom nikdo nepíše. Je to tvůrčí činnost a pro mě můj největší koníček, který bych rád přetavil do práce na plný úvazek. Nemám potřebu nechávat si své letité zkušenosti pro sebe, chci se o ně podělit. Největší radost mi dělá dobrá zpětná vazba.
Jiří Samuel
Sledujte nás