3 nejlepší přírodní deodoranty na trhu | 100% účinné | 2.díl | Zdraví

Nejlepší 3 přírodní deodoranty na trhu na bílém pozadí | Pro článek: Nejlepší přírodní deodoranty | Pro web: radyzezivota.cz (Rady ze života)

článek „Přírodní deodoranty“

Po velkém úspěchu 1.dílu o 100% přírodních deodorantech (na téma tuhý krystal) jsme se rozhodli, že pro Vás otestujeme přírodní deodoranty. Hledali jsme takové, které budou na rozdíl od tuhého krystalu příjemnější na aplikaci a pokud možno stejně účinné. K našemu velkému překvapení se nám povedlo po několika letech zkoušení najít 3 nejlepší přírodní deodoranty na trhu. 


3 nejlepší přírodní deodoranty na trhu | TOP 3

     V 1. díle jsme pro Vás našli dle našeho názoru nejúčinnější tuhý deodorant (krystal). Časem jsme si uvědomili, že jeho aplikace je složitá. Proto jsme se začali zabývat tekutými a tuhými přírodními deodoranty. Slibovali jsme si od toho zejména příjemnější aplikaci. To se nám splnilo, ale nejen to! Našli jsme úžasný tuhý český deodorant, který se velmi příjemně aplikuje, je účinný a má příjemné vůně. To, čeho si ale budete vážit nejvíce, je jeho účinnost. Cenově je dostupný do 200 Kč (12/2023). Velmi slušné výsledky, co se týče účinnosti, je tekutý přírodní deodorant Mádara, který patří spíše mezi ty dražší. Našli jsme také levnější variantu pro méně agresivní pot. Každý si vybere. 


Příjemnější aplikace s kuličkou (roll-on) | Vysoká účinnost

     Díky našemu testování zhruba 20 různých značek tekutých deodorantů Vám můžeme doporučit 2 tekuté přírodní deodoranty s aplikací pomocí kuličky (tzv. roll-on). Z našeho pohledu se jedná o velmi příjemnou aplikaci a navíc s vysokou účinností. Tyto dva 100% tekuté přírodní deodoranty máme odzkoušené, a vřele je můžeme doporučit komukoliv, kdo chce být ochráněn před zápachem a zároveň se starat o své tělo a zdraví. 


1) Bio přírodní deodorant Saloos – bohužel lahvička má kvalitativní problém (po pár otočeních se mechanismus rozbije)

Nevíme, zda na to již společnost Saloos reagovala a vyřadila vadné lahvičky a nebo je stále zákazníkům posílá a zda jsou stále v oběhu. V tuto chvíli bych dal raději přednost Mádara, která kvalitativní problém nemá.

2 bio přírodní deodoranty od české značky Saloos naturcosmetic - zeleno-bílá a červeno-bílá lahvička na bílém pozadí | Nejlepší přírodní deodoranty na trhu | Pro web: radyzezivota.cz

(bio přírodní tuhý deodorant – aplikace rozetřením po kůži 50 ml – 4 příjemné vůně, zn. Saloos) – odkaz na všechny vůně zde


Parametry

Výkon: neuvěřitelně výkonný po celý den
Typ potu: agresivní/agresivnější
Výdrž: 4 měsíce
Aplikace: tuhý deodorant s velmi příjemnými vůněmi
Určen pro: náročné s agresivním potem, pro náročnější použijte 2x (1x ráno, 1x v poledne)


2) Herbal deodorant od Mádara | TOP účinek

Zdroj: madaracosmetics.com

(roll-on – tekutý – aplikace kuličkou, 50 ml, bylinný deodorant, zn. MÁDARA) – odkaz zde.


Parametry

Výkon: neuvěřitelně výkonný po celý den
Typ potu: agresivní/agresivnější
Výdrž: 4 měsíce
Aplikace: nejpříjemnější díky široké kuličce, co jsem zažil
Určen pro: náročné s agresivním potem


     Tento úžasný deodorant mi při každodenním používání vydržel 4 měsíce (jaro/léto – vlastní zkušenost). Je neuvěřitelně výkonný a to i pro můj agresivní pot (mám velmi agresivní). Jeho široká kulička je příjemná na aplikaci – neznám příjemnější aplikátor. Vůně bylinek je decentní a těším se každý den na její použití. Opět mohu potvrdit, že mě 100% ochrání celý den, a to i v těch nejtěžších fyzicky náročných dnech, i při vyšších stupních (20-30°C). Vzhledem k velké kuličce doporučuji při aplikaci neplýtvat, trochu na to myslet. Cena je vyšší, ale vzhledem k nadstandardní ochraně a velmi příjemné aplikaci, to stojí zato. Jste-li nároční, mát-li agresivní pot – je to jasná volba. Pro mě je to jeden z nejlepších přírodních tekutých deodorantů, které jsem mohl kdy vyzkoušet. 


2) Deo crystal od Urtekram | Levnější varianta pro každého

Zelená malá láhev s přírodním tekutým deodorantem s černým víčkem od značky Urtekram

 

(roll-on – tekutý aplikace kuličkou, 50 ml, Aloe Vera, zn. Urtekram) – odkaz zde.


Parametry

Výkon: výkonný po celý den pro méně agresivní pot
Typ potu: méně agresivní
Výdrž: 4-6 měsíců (žena 5-6 měsíců, muž 3-4 měsíce)
Aplikace: příjemná aplikace díky kuličce roll-on na rozdíl od tuhého deodorantu
Určen pro: méně náročné, méně agresivní pot


     Máme velmi dobré zkušenosti se značkou Urtekram s mýdly, proto jsme si pořídili tento přírodní deodorant. S ženou jsme jej opakovaně testovali. Jeho výdrž je pro ženu min. 6 měsíců. Pro ty, co mají méně agresivní pot, funguje i ve velmi nabitém dni, při fyzické námaze i ve vyšších teplotách. Ochrání Vás skutečně celý den. Moje žena je s tímto deodorantem naprosto spokojena – již jiný nehledá. 

     Sám jsem si jej zakoupil také. Mám ale agresivnější pot a často jsem měl potřebu použít jej 2x denně. Nestačil mě ochránit. Pro mne je nejvhodnější varianta MÁDARA, bylinný deodorant (all day protection). Je fajn, že můžete díky průhlednosti balení sledovat, kolik deodorantu ještě zbývá. Aplikace tohoto přírodního tekutého deodorantu je dle naší zkušenosti příjemnější a praktičtější, než užití tuhého deodorantu (krystalu). Cena je vzhledem k výdrži velmi příjemná – díky tomu je tento deodorant dosažitelný pro každého, kdo se chce před zápachem chránit bez použití chemikálii či ucpávání pórů. Jedná se o jeden z nejlepších deodorantů v poměru cena/výkon.


Suma sumárum

     Všechny 3 deodoranty jsou pro každého – jak pro muže, tak pro ženu, chlapce či dívku. Ten první je jako certifikovaná přírodní kosmetika BIO (CPK bio) a ty zbylé dva mají certifikát ECOCERTzde. Rozdíly mezi těmito 3 deodoranty vnímáme v účinnosti, v příjemnosti při aplikaci a v ceně. Sallos je český deodorant s velmi slušnou cenou, skvělou účinností a příjemnými vůněmi. MÁDARA považujeme za také velmi účinný tekutý přírodní deodorant zejména určený pro náročné (agresivnější pot). Pro ty, kteří hledají ochranu před zápachem po celý den. Příjemnější aplikaci jsem u obou značek – Saloos a MÁDARA nezažil. Vnímám, že na trhu si toho všímají i další značky a začínají také zavádět širší kuličky. Jedná se o dražší, ale vskutku účinný a dokonalý přírodní deodorant. Dle našeho názoru – nejlepší volba na trhu

     Deodorant Aloe Vera od Urtekramu je nejlepším přírodním deodorantem v poměru cena/výkon. Doporučujeme ale spíše pro ty, co mají méně agresivnější pot. Je příjemný na aplikaci. Díky průhlednosti obalu vidíte stav deodorantu a jak jej spotřebováváte. Jeho výdrž vs. cena je bezkonkurenční. 

     Upřímně řečeno. Já osobně jsem vyzkoušel přes 20 přírodních tekutých deodorantů. Tyto 2 druhy jsou perfektní volbou. Zbylé kousky, které jsem testoval, jsem většinou ani nedopoužíval, neboť jejich účinnost byla velmi špatná. Pokud chcete ušetřit zbytečné vyhozené peníze – zvolte si mezi námi nabízenými 2 variantami a nebudete litovat. 


Deodoranty mají certifikáty CPK bio a ECOCERT

certifikát ECOCERT, zdroj: http://www.ecocert.com
certifikát přírodní kosmetiky ECOCERT
logo CPK bio - biokosmetika - min. 20% tvoří podíl bosložek
logo CPK bio – biokosmetika – min. 20% tvoří podíl bosložek


Naslouchejme našemu tělu a starejme se o něj

     Je důležité uvést, že při osprchování díky těmto přírodním deodorantům nemáme žádné nepříjemné pocity, že nás tyto deodoranty zacpávají jako tomu bylo u klasických antiperspirantů, které ucpávají potní žlázy a zabraňují možnosti úniku toxických látek z Vašeho těla. Deodoranty se velmi snadno umyjí přírodním mýdlem – žádné agresivní látky nezůstávají ani po jednom omytí na kůži v potních žlázách. Máte pocit, že svému tělu neubližujete. Naopak, nasloucháte jeho potřebám a věnujete se mu v maximální možné míře.  


100% tekuté a tuhé přírodní deodoranty – příjemné překvapení

     Po několika letech používání přírodních tekutých deodorantech toho máme hodně na srdci. Výše uvedené přírodní deodoranty nás překvapily svojí příjemnou aplikací a zejména účinností. Uvítali jsme také, že mají oba deodoranty jemnou parfemaci. Po několikaleté zkušenosti víme, že neutrální bezparfémové deodoranty nejsou moc příjemné při aplikaci, ani během dne. Co nás ale nejvíce překvapilo, je jejich účinnost. Sám jsem během užívání opakovaně zažil několik fyzicky náročných dní, kdy mě Saloos bio přírodní deodorant a Herbal deodorant od Mádara dokázaly před zápachem mého agresivního potu 100% ochránit. To samé pociťovala mnohokrát moje žena se všemi deodoranty. Navíc všimněte si, že deodoranty jsou otištěny jedněmi z nejpřísnějších certifikací přírodní kosmetiky CPK bio a ECOCERT. Tady není pochyb, že by se jednalo o nějaký „aušus“. 


Přírodní deodoranty Vám přinesou tyto výhody:

  1. příjemnější a jednodušší aplikaci
  2. účinnost (vyšší)
  3. 100% přírodní ochrana proti zápachu
  4. zdraví a jistota, že se jedná o 100% přírodní kosmetiku (díky CPK bio a ECOCERT)
  5. tyto deodoranty jsou námi odzkoušené – máte jistotu, že jsou 100% funkční (nevyhodíte peníze oknem)

Foto z testování (výdrž max. 4 měsíce)

Fotografie mého přírodního tekutého deodorantu Mádara (roll-on) - ve spodní části datum poukazující na výdrž až 4 měsíce

 

Fotografie mého přírodního tekutého deodorantu Mádara (roll-on) - ve spodní části datum poukazující na výdrž až 4 měsíce

Fotografie grepového deodorantu bílo-růžového drženého levou rukou v pozadí koupelna | Pro článek: nejlepší přírodní deodoranty | Pro web: radyzezivota.cz (Rady ze života) | Autor: Jiří Samuel


Odkaz – nejlepší přírodní deodoranty

Bio přírodní deodorant od Saloos – zde
Herbal deodorant od Mádara – zde
Deo crystal od Urtekram – zde


Časem se může stát, že námi doporučovaný produkty přestanou být nabízeny (resp. že budou odkazy nefunkční). V tomto případě využijte tento odkaz tuhé deodoranty od Saloos, tento odkaz kuličkové deodoranty pro Urtekram a tento odkaz kuličkové deodoranty od MÁDARA k tomu, abyste si našli některý z přírodních tekutých deodorantů dle Vaší volby. 


Mohlo by Vás také zajímat

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví

Šampón na vlasy | Přírodní | Nejen na mastné vlasy | Šoptip Rady ze života

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Zdraví:
Jsou žvýkačky toxické? Bez obalu a bez pohádek
Nejčastější problém u morčat proč přestane žrát
Jak na trombózu? | Vedlejší účinky při požívání léků na srážení krve
Vysoký krevní tlak z pití kafe
Jak na zánět prstu ruky | Rada bez obalu | Zdraví

Jiří Samuel

Jsem admin a tvůrce webových stránek radyzezivota.cz. Je pro mě výzva psát unikátní obsah a vytvářet strategii a architekturu webu a neustále jej posouvat dál. Jsem kreativní, tvůrčí, mám rád upřímnost, vždy hledám pravdu, a snažím se jí šířit, jsem objektivní a chybu považuji za důležitou součást svého života - bez chyby není pokroku. Jednou z mých nejsilnějších skills je schopnost umět sbírat střípky informací, analyzovat je a vygenerovat z nich zjednodušený pohled. Miluji přírodu, zdravý životní styl, zdravé žvýkačky, ohleduplnost, férovost, vážím si šikovných lidí s pokorou a šikovných věcí. Nemám rád kopie, umělé věci, přetvářky, namyšlenou aroganci, lži, propagandu a vše tomu podobné. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Šilhán

Dobry den vsem. Musim jednoznacne potvrdit vysledky rad z tohoto clanku. Vyzkousel jsem nekolik antiperspirantu, pote presel k deodorantum a ze vsech vyzkousenych, a ze jich bylo hodne, je Mádara absolutne nejlepsi!! Mohu autorovi clanku jenom podekovat! Neztracejte cas vyberem, vyber hotov :).

1
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x