Malý kufr? Malý zavazadlový prostor? Mám pro Vás řešení! | Kombi na střeše

Malý kufr? Řešíte neustále nedostatečný prostor v autě? Máte pouze hatchback nebo sedan nebo máte kombi a přesto máte nedostatek místa? Narodilo se Vám dítě a Vy nyní musíte převážet kočárek, vajíčko, postýlku, atd.? Rádi byste si koupili kombi, ale nemáte na to dostatek peněz? Jsme na tom úplně stejně, ale nic si z toho nedělejte 😉 Mám pro Vás jednoduché, levné a přitom praktické řešení! Malý kufr bude minulostí. 

Malý kufr | Pořiďte si „kombi na střeše“! 

     Pořiďte si střešní box a používejte jej celoročně. Já to udělal a jsme velmi spokojení. Máme o 500 litrů více, než předtím. Všiml jsem si, že toho moc lidé nevyužívají. Že je střešní box spíše na zimní sporty. Ale proč střešního boxu nevyužívat častěji? Kdykoliv, kdy je potřeba?

Jaký typ střešního boxu? Jaký typ zahrádky?

     Pokud mohu doporučit, kupte zahrádku a střešní box v té nejjednodušší formě upevnění, tj. takové, co velmi snadno namontujete a to bez námahy. Podívejte se výše – tento typ jsem si zkoušel a nakonec koupil v jiné barvě. Jsem na výsost spokojený. Sice na začátku větší investice, ale mnohem méně, než kdybyste museli vyměňovat auto za větší. 


Ale zvýší se spotřeba min. o 1 litr!?

     Říká se, že vlivem používání zahrádky a střešního boxu Vám naroste spotřeba minimálně o 1 litr. Nemohu s tím souhlasit. Alespoň u mého vozu se jedná pouze o 3-5 desetin. Namísto původních 5,2 litru/100 km (mám velmi lehkou nohu na benzínovou FABII 2), najedu nyní mimo obec cirka 5,6 litru/100 km. Jedná se tedy o minimum, které klidně obětuji, když si uvědomím, že mě malý kufr již netrápí. Od pořízení tohoto boxu máme najednou kufr poloprázdný a do auta jsem vrátil i poklop, který jsem kvůli nedostatečnému prostoru musel vyndat. Pokud není box potřeba, snadno zahrádku i s boxem sundám a jezdím bez kombíka 🙂 Nutné uvést, že mám garáž, do které mohu snadno kombíka schovat 🙂 Auto se mi tam ale nevejde – garáž je stavěná (výškově) na Škodu 125, takže garáž využíváme spíše na kola, kočárky, kombíky a jiné. 


Bezpečí nadevše

     Nezapomeňte, že těžší věci (naplněná sportovní taška, mobilní postýlka, adt.) se dávají do boxu dozadu a lehčí dopředu (boty, textil, mikiny, bundy, deky, atd.). Doporučuje se ty těžší věci zakšírovat, tedy vhodně upevnit. Ten box, který jsem si pořídil již obsahuje upevňovací náčíní, takže jen stačí vždy před cestou zatáhnout a jedu spokojeně a bezpečně 😉

Poslední aktualizace dne: 01.08.2016, Změna: Úprava zarovnání textu.

(166)Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!

Zabere Vám to pár sekund, přitom pro nás je to obrovská motivace. 


Dejte nám like a sdílejte nás na Facebooku


Sdílejte nás i na ostatních sociálních sítí (postranní panel nalevo)


Děkujeme za jakoukoliv formu podpory!


Mohlo by Vás zajímat - 5 top článků na Rady ze života:


1) Křemelina

Křemelina | Přírodní detox | Pryč s parazity! | Zdraví


2) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)Zdravé žvýkání bez éček | Bez zdraví škodlivého aspartamu | Zdraví


3) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví


4) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo zpět na výsluní | Bez gelu se konečně umyješ | Zdraví


5) Knihy pro děti (2-5 let) - Jak naučit barvy hrou? 

Barvy hrou | Jak naučit děti poznávat barvy? | Knihy pro děti (1-4 roky) | Děti

 


Hlavní strana     Dům | Domácnost     Finance     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     Ostatní     Kraťasy     Vše


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Sledujte nás

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce. Veškeré aktivity si dělám sám, teď už vím, že je to neudržitelné - to jsem ale na začátku nevěděl. Člověk se neustále vyvíjí. Proto budu časem rozšiřovat tým našeho magazínu, o lidi kteří ví, co dělají, a dělají to s radostí a vervou. Mám radost, že moje žena přispívá do kategorie Bezlepkové recepty. Baví mě psát články, příspěvky, tweety, tvořit, učit se novým věcem, jako pro měl byla a stále je tvorba stránek, SEO marketing, linkbuilding, propojování webu se sociálními sítěmi, Google Analytics, do budoucna AdSense, časem možná AdWords, apod. Je skvělé, když sami zjistíte, jak zvýšit hodnotu stránek, když o tom nikdo nepíše. Je to tvůrčí činnost a pro mě můj největší koníček, který bych rád přetavil do práce na plný úvazek. Nemám potřebu nechávat si své letité zkušenosti pro sebe, chci se o ně podělit. Největší radost mi dělá dobrá zpětná vazba.
Jiří Samuel
Sledujte nás