Český chat (live) | Eshop | Pro firmy a blogy | Komunikace | Podnikatel

Každý podnikatel, který provozuje eshop uvažuje nad tím, jak zvýšit svůj obrat. Je to vlastně takový nekonečný běh, při kterém musíte překonávat různé překážky. Skládáte malé částečky puzzle dohromady a chcete z toho mít dokonalý obraz. Vše chcete mít vyladěné. Pokud hledáte něco, co by Vám mohlo výrazně pomoci při získání těch zákazníků, kteří si nejsou zakoupením Vašeho produktu zcela jisti, měli byste jim poskytnout podporu. Jedním z možností je pořídit si chat a komunikovat se zákazníkem live. My jsme objevili dokonce český chat, který je velmi jednoduchým a přitom efektivním nástrojem. Na dotazy svých zákazníků můžete odpovídat i z mobilu. Nastavení automatických zpráv je samozřejmostí. Chat zvyšuje konverzi. Budete úspěšnější ve svém podnikání. 


Český chat (live) pro eshopy a weby | Smartsupp

     Založení účtu je zdarma. Jeho nastavení na webových stránkách není nutné vysvětlovat, protože Smartsupp má velmi pěkný a jednoduchý návod, jak na to – zde odkaz. Po kliknutí na „Založit účet zdarma“ Vám bude vše vysvětleno – v češtině. Aplikaci můžete vložit jak prostřednictvím kódu, tak s pomocí pluginu do WordPressu, Prestashopu, Opencart, Joomla, Magento i do dalších platforem. Každý si přijde na svoji variantu. My zprovoznili Smartsupp prostřednictvím pluginu pro WordPress. Podrobný postup nám byl dostatečným pomocníkem. Šlo to velmi rychle. 


30 zkušebních dní (při registraci) – vyzkoušejte si český chat live

     Po zaregistrování dostáváte automaticky 30 zkušebních dní zdarma. Po tuto dobu si můžete dostatečně vyzkoušet, jak pro Vás bude tato aplikace výhodná. Kolik Vám přinese zákazníků? Zvýšíte čas, který zákazníci stráví na Vašich stránkách. Tato příležitost, kterou zákazníkovi umožníte – tedy to, že se Vás bude moci v případě dotazu zeptat přes chat (live), je k nezaplacení. Zákazník Vám bude více věřit a dostane se mu okamžité odpovědi v případě jeho dotazu nebo nejistoty. 


Mini balíček

     Za 99 Kč měsíčně (při platbě za rok) máte možnost zakoupit si Mini balíček. V ceně je většina důležitých funkcí, které budete pro menší web potřebovat. V tomto setu máte neomezené množství operátorů (neomezenou komunikaci) a můžete dokonce nahrávat chování návštěvníků na Vašem webu (videa chování). Pokud byste měli rádi možnost využití automatické odpovědi – je pro Vás vhodný balíček Standard.


Standard a Profi

     Pokud máte náročnější požadavky – potřebujete nastavit pokročilé přizpůsobení vzhledu a chování chat boxu, odlišit výrazně design pro různé domény nebo napojit systémy třetích stran – využijete REST a Javascript API, nebo si chcete nastavit otevírací dobu, nastavit automatické zprávy (3), napojit Google Analytics, MonkeyData.cz, Leaday.cz, Portadi.com, pak doporučujeme využít balíček Standard. Pokud byste chtěli mít neomezené možnosti nastavování automatických zpráv, využít rozdělení operátorů do skupin (např. na technické a obchodní oddělení) nebo dokonce přístup ke statistice chat aktivity Vašich operátorů (průměrná doba reakce na chat, počet zmeškaných chatů u každého operátora a další), pak pro Vás bude nejvhodnější balíček Profi, který uspokojí i ty nejnáročnější. 


Co nás zaujalo? Co bychom uvítali jinak?


Silné stránky

+ Jednoduchost, praktičnost, rychlost, český manuál, česká aplikace, vyvážené barevné provedení, efekt zvýšení návštěvnosti a zájmu zákazníků (čtenářů).

+ Automatické odpovědi v případě první návštěvy zákazníka

+ Opožděné reakce operátora na otázku z chatu
Zákazník dostane zprávu o vytíženosti a žádost o strpení nebo podobné zprávy v různých situacích
Považujeme za velmi praktickou pomůcku, která výrazně zvýší kvalitu poskytovaných služeb webových stránek

+ Možnost podívat se na video nahrávky chování svých zákazníkům na Vašem eshopu/webu – jediné svého druhu vůbec (spojení live chatu + funkce videoscreening)
Může majiteli či správci sítě napovědět, co zákazníky oslovuje a co nikoliv – na co se zaměřit, v čem pokračovat a čemu se třeba vyhnout. Ukáže Vám, jak pohybuje zákazník nebo čtenář myší. Může být perfektní pro Váš feedback, který Vám může v mnohém napovědět.

+ Instalace propojení s operačním systémem (desktop aplikace) + aplikace na propojení s chytrými telefony (něco jako ICQ či Skype, funkční nástroj, šikovné)


Slabé stránky (ještě možno zapracovat – ale jedná se o detaily)

Nelze nastavit automatické spuštění desktop aplikace s přihlášením (je nutné se přihlašovat manuálně). Našli jsme na internetu, jak si lze nastavit automatické spuštění aplikací pro win10 zde. Díky tomuto návodu je možné nastavit Pidgin, aby se po spuštění počítače spustil. To samé můžete najít i pro starší nebo novější win 😉

Pokud využíváte přihlášení přes plugin ve WordPressu, aplikace také nedetekuje, že jste on-line. Je nutné se přihlásit přes dashboard. Buď si nastavíte do prohlížeče do oblíbených stránku dashboardu a nebo je nutné přihlášení přes WP–> Smartsupp –> Otevřít Smartsupp dashboard. Uvítali bychom automatické připojení po přihlášení do WordPressu. Klidně je možné na přihlášení zapomenout. Zákazníci/čtenáři pak o Vás nevědí, i když jste přítomni. Hodnocení ve zkratce

     Aplikace je velmi jednoduchá, graficky čistá a tím velmi příjemná na ovládání. Má mnoho možností donastavení, která usnadní komunikaci se zákazníkem nebo čtenářem. Díky balíčkům si každý může najít dle svých potřeb vhodný Smartsupp. Celkově jsme s aplikací velmi spokojeni. To samé si bude myslet i zákazník, který bude moci této nadstandardní služby využít. Pár drobností bych vytknul ohledně automatického spuštění, ale jedná se pouze o detail, který může Smartsupp při dalším upgradu vyřešit.  


Český chat (live) Vám může zvýšit obrat

     Je jasné, že využívání live chatu může být pro firmu to pravé, čím by mohla své zákazníky oslovit. I jedna aplikace může být tím rozhodujícím faktorem, jestli se bude nakupovat u Vás a nebo někde jinde. Pokud jste na vážkách – doporučujeme se na aplikaci hlavně podívat a vyzkoušet ji. Za registraci a 30 dní zdarma nic nedáte. Škoda toho nevyužít. Této aplikace využívá přes 76.000 firem. Myslíme, že ví proč….


Odkaz

Stránky aplikace Smartsuppzde.


Poslední aktualizace dne: 06.05.2018Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!


Děkujeme za podporu v podobě Like / Sdílení na FacebookuMOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

6 TIPŮ - NÁKUP ZDRAVÍ


1) Nejlepší šampon (přírodní) | Pro každého - i mastné vlasy

Fotografie šamponu


2) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví

 


3) Nejlepší tekuté mýdlo (přírodní) | Do kuchyně


 

4) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)

fotografie zdravého žvýkání (zdravé žvýkačky) | zdravé žvýkání | zdravá žvýkačka


5) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo je lepší než gel | Zdraví | Radyzezivota.cz

 


6) Jak se zbavit rýmy (zadní rýmy)? | Víme, jak na to!


Hlavní strana     Bezlepkové recepty     Zdraví     Šoptip     Udělej si sám   
Dům | Domácnost
     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments