Školení Photoshop | V češtině | Doporučuji absolvovat všem | PC software

Fotografie školení Adobe Photoshop v češtině (CZ)

Narazil jsem na skutečně podařené školení Photoshop, které je doslova „našlápnuté“ zkušenostmi, vychytávkami a velmi dobře odvedenou prací lektora pana Antonína Miky. Školení je dobře rozdělené – začínáte pozvolna a postupně se posouváte hlouběji. Struktura i praktické příklady jsou vkusně zvolené. Do krátkého času je nacpáno mnoho praktických rad a jednoduchým způsobem vysvětlené složité věci, bez kterých se při tvorbě grafiky ve Photoshopu od Adobe neobejdete. Upřímně mohu říci, že se mi zatím nepodařilo narazit na tutoriál, a to ani v anglickém jazyce, který by se alespoň přibližoval kvalitě tohoto školení. Troufám si tvrdit, že každý, kdo má vůli se s Photoshopem naučit, má s tímto školením velkou šanci na úspěch.  


Školení Photoshop v češtině [CZ]

Neodkládejte školení až na chvíli, kdy s Adobe Photoshopem budete seznámeni, až vám to půjde lépe. Já odkládal a to mě stálo zbytečnou námahu, které jsem mohl předejít.

Toto školení vám v mnohém pomůže a vy se budete rychle orientovat v problematice a použití různých nástrojů. Ve velmi krátkém čase nasbíráte mnoho zkušeností, které vám pan Mika názorně a velmi přehledně ukáže a vysvětlí. Nedá se to srovnávat s tím, když mi některé kroky narychlo ukázal kolega v práci, který na mě toho času moc neměl a nebo jsem se některé věci musel učit sám a mnoho hodin zkoušet a testovat, protože nebylo možné najít tutoriál na to, co jsem zrovna potřeboval. Lituji toho, že jsem neabsolvoval toto české školení již při seznamování s programem Adobe Photoshop, tj. na začátku. Vyhledávat tutoriály na konkrétní úpravy, které jsou často velmi specifické, je jak hledání v kupce sena. Toto školení vám představí základní funkce a díky kterým získáte důležité základy, od kterých se můžete posunout dále. Pochopit základ je velmi důležitý. Na základě se dobře staví. 


Přínos školení photoshop 12 tutoriálů (školení)

  • Domácí úkoly které dostáváte ke každé kapitole je skutečně perfektní nápad, který pomůže si probranou látku lépe zapamatovat.
  • Vysvětlení vrstev – ušetří mnoho času (běžně trvá více týdnů – zde během 13 minut pochopíte, k čemu vrstvy jsou).
  • Ořezávání fotografií – lektor vám tento nástroj vysvětlí tak, že jej pochopí každý.
  • Vychytávky – tutoriály obsahují mnoho vychytávek, o kterých jsem neměl ani tušení. Nejenže vám to ulehčí práci, ale také velmi zefektivní a posune o úroveň dále.
  • A mnoho dalších – úrovně, křivky, vrstvy úprav, režimy prolnutí, výběry, masky, transformace, styly vrstev, filtry, inteligentní objekty, fotomontáž. 

Je vidět, že pan Antonín Mika má dlouholeté zkušenosti nejen s Photoshopem, ale také se školením a s focením. Už vám nebude dělat problémy změna velikosti obrazu (úprava rozlišení fotografie), velikost plátna, masky, prolnutí, styly vrstev, filtry, zkratky, a mnoho dalších. Původně jsem si myslel, že ukázky, které jsem našel ohledně tohoto školení jsou jen vytržené z kontextu, že ostatní tutoriály nebudou tak našlápnuté vědomostmi. Mýlil jsem se, další minuty i další tutoriály vypadají velmi podobně. 


Školení Photoshop - koláž, zdroj: pixabay, FunkyFocus
Photoshop koláž

Okamžité používání nových poznatků a vychytávek

Jsem nadšený. Hned po 3 hodinách kurzu jsem začal používat některé poznatky při práci. Jsem skutečně rád, že jsem do toho šel. A to i přesto, že Photoshop používám intenzivněji 2 roky. Někdo by si řekl, že už všechno umí. Není tomu zdaleka tak. 

Po dalších kurzech cítím, jak mi rady a nové zkušenosti lektora šetří práci a zrychlují tak tížený efekt. To nemluvím o tom, že něco jsem byl schopen udělat a něco až nyní. Těším se na to, až absolvuji celý kurz a budu krok po kroku vnášet nové poznatky do své práce.


Zkratky

Lektor jde skutečně do hloubky, i co se týká zkratek, jejichž použití vám ušetří mnoho práce a zbytečného hledání. Je nutné říci, že zkratky jsou spíše pro ty, kteří používají nebo budou photoshop používat denně nebo velmi často. 


Záruka vrácení peněz

Myslím, že toho nikdo nevyužije, ale je tu ta možnost do 14 dní vrácení peněz – to vám může být důkazem, že stojí kurz skutečně za to.


Videokurz zdarma

Zakoupením školení – základní principy Photoshopu získáte také Videokurz zdarma – Jak vytvořit fotomontáž jako profesionál. Je to dobré vědět, proto na to upozorňuji. Jedná se o sedmidílný tutoriál. Zde se naučíte vyříznout objekt z jedné fotky, vložit do jiné tak, aby splynulo s novým prostředím + finální obrazové úpravy, sjednocení barev, světelnosti, atd. To stojí za to. Svým obsahem se jedná o plnohodnotný další tutoriál (50 min).


Dotazy v členské sekci

Velmi si vážím toho, že je možné po zakoupení školení, napsat po přihlášení videokurzu komentář, na který odpovídá přímo lektor Antonín Mika. 


Blog 

Využijte také blogu Profi Photoshopu – může vám to v mnohém pomoci. Pan Mika je workoholik 🙂 Je to vidět na tom, kolik práce za ním stojí.


2 ukázky školení | Pro vaši představu


Odkaz na školení Photoshop

Základní principy Photoshopu od lektora Antonína Miky – zde.


Na závěr o školení Photoshop

Neztrácejte čas odkládáním školení Photoshopu. Školení Photoshopu – základní principy od lektora pana Miky je urychlovač, který vám ušetří mnohem více času/prostředků, než je investice do něj. Stačí začít. Když si nejste jisti, můžete vyzkoušet třeba jen 1 kapitolu z 12. Sami se tak budete moci přesvědčit, že to stojí za to. Zakoupením školením nezískáte pouze 12 tutoriálů, ale také řadu bonusů a možnost v případě nespokojenosti (to bych byl velmi překvapen), garanci vrácení peněz. Ne vždy si kupujete něco, co má svoji hodnotu. Toto školení hodnotu má. Doporučuji.

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Počítač:
SEO Audit webových stránek | Platforma SEMRUSH | Zadarmo
Affiliate spolupráce | Co to je? | K čemu to je? | Výhody
Grafický editor zdarma | Online software
Jak vytvořit sitemapu webu?
Rychlost internetu | Rychlost připojení | 5 tipů pro každého | Rady ze života

Jiří Samuel

Jsem admin a tvůrce webových stránek radyzezivota.cz, zdravezvykacky.cz, healthychewinggum.com. Je pro mě výzva psát unikátní obsah a vytvářet strategii a architekturu webu a neustále jej posouvat dál. Jsem kreativní, tvůrčí, mám rád upřímnost, vždy hledám pravdu, a snažím se jí šířit, jsem objektivní a chybu považuji za důležitou součást svého života - bez chyby není pokroku. Jednou z mých nejsilnějších skills je schopnost umět sbírat střípky informací, analyzovat je a vygenerovat z nich zjednodušený pohled. Miluji přírodu, zdravý životní styl, zdravé žvýkačky, ohleduplnost, férovost, vážím si šikovných lidí s pokorou a šikovných věcí. Nemám rád kopie, umělé věci, přetvářky, namyšlenou aroganci, lži, propagandu a vše tomu podobné. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x