Shut Up Dance | WALK THE MOON | Videoklipy

V dnešní době jsou videoklipy na vzestupu. Můžeme vidět videa, která jsou cílená na co největší přízeň – přímo to z nich sálá. “Předveďme extrém a nebo velký příběh a určitě se klikaři objeví a my tak nejvíce vyděláme.” To je teď primárním cílem snad všech – jak jinak. Něco se tím ale vytrácí. Mně se ta umělost a přímé cílení na co největší sledovanost moc nelíbí. O to více mám potřebu publikovat videoklipy, které tuto umělost nemají. Naopak máte pocit, že videoklip vznikal s velkou dávkou přirozenosti a upřímnosti. Tím je také Shut Up Dance (Shut Up and Dance) od skupiny WALK THE MOON. Pojďme se na ně podívat 😉


Shut Up Dance (Shut Up and Dance) | WALK THE MOON

     Když se to stane a já náhodou narazím na videoklip, který posluchače samovolně vtáhne do dobré nálady, a předá mu dávku energie, musím Vám o tom říct a zpublikovat. Videoklip od skupiny WALK THE MOON s písní “Shut Up Dance” (Shut Up and Dance) je toho příkladem – alespoň pro mě. Je trošku s retro prvky, ale to nevadí, naopak – celé to do sebe zapadá. Zpěvákem počínaje, přes jeho hlas,  výraz, hudbu, žánr indie rock, design, tanec, uvolněnost, 80.léta a retro blýskajícími se prvky konče. Prostě pecička.

     Připomenete si ty uvolněné americké disko 80.let a necháte si zpříjemnit chvíli otevřeností a upřímností zpěváka Nicholase Petricca. Tak na kameru působí. Nemusím takové ty napomádované modely. Tento pán má “štávu”. Člověk mu to prostě věří. Jeho partnerka v klipu byla také super volba – je to pěkná ženská, ne? Miluju tu energii, ten vtip, tanec 80.let, upřímnost, uvolněnost, která se na člověka po zhlédnutí vyloženě přesune. Tak to má být, musí nás to nakazit dobrou náladou – proto to hledáme a posloucháme pořád dokola a dokola…..


Anna Sun | WALK THE MOON

     Této skupiny jsem si všiml, když udělali svůj první videoklip. Už tady bylo jasné, co zpěvák skupiny Nicholas je schopen přes kameru přenášet. Kamera ho má ráda a o to více divák. Dát ho do nějakého filmu o 80. letech – třeba něčeho podobného jako je Footloose – byla by to určitě dobrá volba. Sami se o tom přesvědčte dole. Není to žádný krasavec, ale ta energie se objevuje jen výjimečně – to mluví za vše. Ještě mám potřebu říct, že tyto dva klipy můžete pouštět pořád a pořád dokola, a přesto na ně máte chuť. Další důvod proč si je zamilovat. 


Další tipy

Different Colors, Tightrope, Work This Body.


Poslední aktualizace dne: 28.07.2016

(60)Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!

Zabere Vám to pár sekund, přitom pro nás je to obrovská motivace. 


Děkujeme za podporu v podobě Like / Sdílení na Facebooku

Nebo za sdílení na ostatních sociálních sítí Mohlo by Vás zajímat - 5 top článků na Rady ze života:


1) Křemelina

Křemelina | Přírodní detox | Pryč s parazity! | Zdraví


2) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)

fotografie zdravého žvýkání (zdravé žvýkačky) | zdravé žvýkání | zdravá žvýkačka


3) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví


4) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo je lepší než gel | Zdraví | Radyzezivota.cz

 


5) Jak se zbavit rýmy (zadní rýmy)? | Víme, jak na to!

 


6) Nejlepší tekuté mýdlo (přírodní) | Do kuchyně

 


Hlavní strana     Bezlepkové recepty     Zdraví     Šoptip     Udělej si sám   
Dům | Domácnost
     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Sledujte nás

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce. Veškeré aktivity si dělám sám, teď už vím, že je to neudržitelné - to jsem ale na začátku nevěděl. Člověk se neustále vyvíjí. Proto budu časem rozšiřovat tým našeho magazínu, o lidi kteří ví, co dělají, a dělají to s radostí a vervou. Mám radost, že moje žena přispívá do kategorie Bezlepkové recepty. Baví mě psát články, příspěvky, tweety, tvořit, učit se novým věcem, jako pro měl byla a stále je tvorba stránek, SEO marketing, linkbuilding, propojování webu se sociálními sítěmi, Google Analytics, do budoucna AdSense, časem možná AdWords, apod. Je skvělé, když sami zjistíte, jak zvýšit hodnotu stránek, když o tom nikdo nepíše. Je to tvůrčí činnost a pro mě můj největší koníček, který bych rád přetavil do práce na plný úvazek. Nemám potřebu nechávat si své letité zkušenosti pro sebe, chci se o ně podělit. Největší radost mi dělá dobrá zpětná vazba.
Jiří Samuel
Sledujte nás