Lapač pavouků a ostatního hmyzu | STOP nepříjemným pocitům

Lapač pavouků

Lapač pavouků | STOP pavoukům 

    Doma na Vás čeká nepříjemné překvapení v podobě pavouka někdy v koutě, v rohu nebo lezoucí po stěně či po podlaze? Přepadne Vás panika a hledáte někoho, kdo by Vám s tím pomohl? Nebo s tím nemáte problém, ale není Vám to nijak příjemné? Bojíte se pavouků nebo je dokonce nechcete zabíjet? Zabít pavouka ve svém domě/bytě prý údajně znamená zabít své štěstí…. Nevím jak Vy, ale já nerad zabíjím malé tvorečky a nerad na ně šahám 😉 Myslím, že každý má právo na život. K tomu můžete snadno využít bezvadnou vychytávku, kterou je nazývána „Lapač pavouků„. Těžko najdete praktičtějšího pomocníka, který Vám může usnadnit tato nemalá překvapení. 


Už „bez obav“

     Prohlédněte si níže náš lapač pavouků, který jsem pořídil manželce. Chtěl jsem jí udělat radost. Má k pavoukům velký odpor, a představa, že by jej měla sebrat a vyhodit nebo i zabít, je pro ni velice nepříjemná. Vzhledem k tomu, že jsem pracoval v zahraničí, chtěl jsem jí chvíle, kdy na ni nějaký pavouček (nebo i velmi pěkný rostlý pavouk) vyběhl, trochu zpříjemnit. Navíc mě mrzelo, že jsem nebyl já, ten lapač, který ji mohl od těchto členovců pomoci. Ze začátku si moje žena myslela, že jí žádný zlepšovák nepomůže. Ale mohu potvrdit, že v dnešní době, i když jsem doma, pomocí tohoto lapače moje žena bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů pavouka zpacifikuje a vyhodí z okna ven. Snadno si zvykla. Níže jsem vám náš lapač vyfotil a vytvořit postup jeho použití. 


Jak lapač funguje?

1) Zmáčknutím pistole rozevřete lapač
Foto: 1) Zmáčknutím pistole rozevřete lapač
2) Uvolněním rukojeti se lapač stáhne a drží v zajetí pavouka
Foto: 2) Uvolněním rukojeti se lapač stáhne a drží v zajetí pavouka
3) Jste již v bezpečí. Použijte kryt a lapač ukliďte.
Foto: 3) Jste již v bezpečí. Použijte kryt a lapač ukliďte.
Lapač pavouků (celý)
Foto: Lapač pavouků (celý)


     Chce to samozřejmě trošku zručnosti a především praxe, aby Vám pavouk neutekl. Ale věřte tomu, že pavouk se bojí stejně jako Vy, takže se často zastaví a čeká, až ho ohrožení (Vy) opustí a nechá ho na pokoji. Tuto variantu považuji za neskutečně šetrnou. Pavouk se sice v lapači trošku zkroutí, ale nikdy jsem si nevšiml nějakého poranění – proto mohu vřele doporučit. 


Upgrade 20.05.2016

Fotka z akce – Už vylejzají z děr 🙂

Vkládám sem pouze odkazy, neboť pro některé z nás může být pohled na lapeného pavouka nepříjemný.
Obrázek 2 (zblízka).
Jiří Samuel
Sledujte nás

Další články z kategorie Dům a Domácnost:
Morče a život s ním | Tip na nákup pro děti
Výměna vodovodní baterie | Výměna kartuše pákové baterie | Udělej si sám
Nářadí a jeho základní přehled | Pro každého | Nářadí v dílně a jejich názvy
Kompostér | Kompost | Zahrada | Udělej si sám
Rychlost internetu | Rychlost připojení | 5 tipů pro každého | Rady ze života

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce a neustále jej posouvat dál. Vítejte a nechte se inspirovat!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Jízda na kole Přední halogenové žárovky  Malý kufr?  Zelená šipka na semaforu Jak vytvořit PDF soubor z Wordu? Office Název souboru je příliš dlouhý Jak posunout kabel pro světlo v sádrokartonu? Výměna žárovky předních světel Domácí vaječný likér Jak na plíseň? Naslouchadlo Vrzání kliky Jak vystavit dětské obrázky?  Rozměry Jak pověsit světlo? Provazový žebřík pro děti Ochranné podložky na nohy židlí Výměna zástrčky Plíseň na zdi Zábrana na postel Výmalba Jak přidělat rohož na zeď k posteli? Gril na brikety (dřevěné uhlí) Shrabat listí a posekat trávu  Láhev na vodu Ořezávátko Jak louskat vlašské ořechy? Magnetická lišta Ochrana ptáků před nárazy do skel 2 monitory Lapač pavouků a ostatního hmyzu […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x