Lapač pavouků a ostatního hmyzu | STOP nepříjemným pocitům

Lapač pavouků

Lapač pavouků | STOP pavoukům 

    Doma na Vás čeká nepříjemné překvapení v podobě pavouka někdy v koutě, v rohu nebo lezoucí po stěně či po podlaze? Přepadne Vás panika a hledáte někoho, kdo by Vám s tím pomohl? Nebo s tím nemáte problém, ale není Vám to nijak příjemné? Bojíte se pavouků nebo je dokonce nechcete zabíjet? Zabít pavouka ve svém domě/bytě prý údajně znamená zabít své štěstí…. Nevím jak Vy, ale já nerad zabíjím malé tvorečky a nerad na ně šahám 😉 Myslím, že každý má právo na život. K tomu můžete snadno využít bezvadnou vychytávku, kterou je nazývána „Lapač pavouků„. Těžko najdete praktičtějšího pomocníka, který Vám může usnadnit tato nemalá překvapení. 


Už „bez obav“

     Prohlédněte si níže náš lapač pavouků, který jsem pořídil manželce. Chtěl jsem jí udělat radost. Má k pavoukům velký odpor, a představa, že by jej měla sebrat a vyhodit nebo i zabít, je pro ni velice nepříjemná. Vzhledem k tomu, že jsem pracoval v zahraničí, chtěl jsem jí chvíle, kdy na ni nějaký pavouček (nebo i velmi pěkný rostlý pavouk) vyběhl, trochu zpříjemnit. Navíc mě mrzelo, že jsem nebyl já, ten lapač, který ji mohl od těchto členovců pomoci. Ze začátku si moje žena myslela, že jí žádný zlepšovák nepomůže. Ale mohu potvrdit, že v dnešní době, i když jsem doma, pomocí tohoto lapače moje žena bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů pavouka zpacifikuje a vyhodí z okna ven. Snadno si zvykla. Níže jsem vám náš lapač vyfotil a vytvořit postup jeho použití. 


Jak lapač funguje?

1) Zmáčknutím pistole rozevřete lapač
Foto: 1) Zmáčknutím pistole rozevřete lapač
2) Uvolněním rukojeti se lapač stáhne a drží v zajetí pavouka
Foto: 2) Uvolněním rukojeti se lapač stáhne a drží v zajetí pavouka
3) Jste již v bezpečí. Použijte kryt a lapač ukliďte.
Foto: 3) Jste již v bezpečí. Použijte kryt a lapač ukliďte.
Lapač pavouků (celý)
Foto: Lapač pavouků (celý)


     Chce to samozřejmě trošku zručnosti a především praxe, aby Vám pavouk neutekl. Ale věřte tomu, že pavouk se bojí stejně jako Vy, takže se často zastaví a čeká, až ho ohrožení (Vy) opustí a nechá ho na pokoji. Tuto variantu považuji za neskutečně šetrnou. Pavouk se sice v lapači trošku zkroutí, ale nikdy jsem si nevšiml nějakého poranění – proto mohu vřele doporučit. 


Upgrade 20.05.2016

Fotka z akce – Už vylejzají z děr 🙂

Vkládám sem pouze odkazy, neboť pro některé z nás může být pohled na lapeného pavouka nepříjemný.
Obrázek 2 (zblízka).
Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Dům a Domácnost:
Proč jsou přední světlomety aut tak ostré?
Hledám možná právě tebe do týmu radyzezivota.cz | Staň se spoluvlastníkem
Jak nastartovat auto s vybitou baterií
Mikrofon sluchátek od Apple nefunguje na notebooku s Windows | Jak na to?
Jak odstranit lepidlo po nálepce nebo etiketě | Jednoduché a účinné

Jiří Samuel

Jsem admin a tvůrce webových stránek radyzezivota.cz. Je pro mě výzva psát unikátní obsah a vytvářet strategii a architekturu webu a neustále jej posouvat dál. Jsem kreativní, tvůrčí, mám rád upřímnost, vždy hledám pravdu, a snažím se jí šířit, jsem objektivní a chybu považuji za důležitou součást svého života - bez chyby není pokroku. Jednou z mých nejsilnějších skills je schopnost umět sbírat střípky informací, analyzovat je a vygenerovat z nich zjednodušený pohled. Miluji přírodu, zdravý životní styl, zdravé žvýkačky, ohleduplnost, férovost, vážím si šikovných lidí s pokorou a šikovných věcí. Nemám rád kopie, umělé věci, přetvářky, namyšlenou aroganci, lži, propagandu a vše tomu podobné. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x