Lapač pavouků a ostatního hmyzu | STOP nepříjemným pocitům

Lapač pavouků | STOP pavoukům 

    Doma na Vás čeká nepříjemné překvapení v podobě pavouka někdy v koutě, v rohu nebo lezoucí po stěně či po podlaze? Přepadne Vás panika a hledáte někoho, kdo by Vám s tím pomohl? Nebo s tím nemáte problém, ale není Vám to nijak příjemné? Bojíte se pavouků nebo je dokonce nechcete zabíjet? Zabít pavouka ve svém domě/bytě prý údajně znamená zabít své štěstí…. Nevím jak Vy, ale já nerad zabíjím malé tvorečky a nerad na ně šahám 😉 Myslím, že každý má právo na život. K tomu můžete snadno využít bezvadnou vychytávku, kterou je nazývána „Lapač pavouků„. Těžko najdete praktičtějšího pomocníka, který Vám může usnadnit tato nemalá překvapení. 


Už „bez obav“

     Prohlédněte si níže náš lapač pavouků, který jsem pořídil manželce. Chtěl jsem jí udělat radost. Má k pavoukům velký odpor, a představa, že by jej měla sebrat a vyhodit nebo i zabít, je pro ni velice nepříjemná. Vzhledem k tomu, že jsem pracoval v zahraničí, chtěl jsem jí chvíle, kdy na ni nějaký pavouček (nebo i velmi pěkný rostlý pavouk) vyběhl, trochu zpříjemnit. Navíc mě mrzelo, že jsem nebyl já, ten lapač, který ji mohl od těchto členovců pomoci. Ze začátku si moje žena myslela, že jí žádný zlepšovák nepomůže. Ale mohu potvrdit, že v dnešní době, i když jsem doma, pomocí tohoto lapače moje žena bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů pavouka zpacifikuje a vyhodí z okna ven. Snadno si zvykla. Níže jsem vám náš lapač vyfotil a vytvořit postup jeho použití. Jak lapač funguje?

1) Zmáčknutím pistole rozevřete lapač
Foto: 1) Zmáčknutím pistole rozevřete lapač
2) Uvolněním rukojeti se lapač stáhne a drží v zajetí pavouka
Foto: 2) Uvolněním rukojeti se lapač stáhne a drží v zajetí pavouka
3) Jste již v bezpečí. Použijte kryt a lapač ukliďte.
Foto: 3) Jste již v bezpečí. Použijte kryt a lapač ukliďte.
Lapač pavouků (celý)
Foto: Lapač pavouků (celý)

     Chce to samozřejmě trošku zručnosti a především praxe, aby Vám pavouk neutekl. Ale věřte tomu, že pavouk se bojí stejně jako Vy, takže se často zastaví a čeká, až ho ohrožení (Vy) opustí a nechá ho na pokoji. Tuto variantu považuji za neskutečně šetrnou. Pavouk se sice v lapači trošku zkroutí, ale nikdy jsem si nevšiml nějakého poranění – proto mohu vřele doporučit. 


Upgrade 20.05.2016

Fotka z akce – Už vylejzají z děr 🙂

Vkládám sem pouze odkazy, neboť pro některé z nás může být pohled na lapeného pavouka nepříjemný.
Obrázek 2 (zblízka).

Poslední aktualizace dne: 20.05.2016

(1051)Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!

Zabere Vám to pár sekund, přitom pro nás je to obrovská motivace. 


Dejte nám like a sdílejte nás na Facebooku


Sdílejte nás i na ostatních sociálních sítí (postranní panel nalevo)


Děkujeme za jakoukoliv formu podpory!


Mohlo by Vás zajímat - 5 top článků na Rady ze života:


1) Křemelina

Křemelina | Přírodní detox | Pryč s parazity! | Zdraví


2) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)Zdravé žvýkání bez éček | Bez zdraví škodlivého aspartamu | Zdraví


3) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví


4) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo zpět na výsluní | Bez gelu se konečně umyješ | Zdraví


5) Knihy pro děti (2-5 let) - Jak naučit barvy hrou? 

Barvy hrou | Jak naučit děti poznávat barvy? | Knihy pro děti (1-4 roky) | Děti

 


Hlavní strana     Dům | Domácnost     Finance     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     Ostatní     Kraťasy     Vše


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Sledujte nás

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce. Veškeré aktivity si dělám sám, teď už vím, že je to neudržitelné - to jsem ale na začátku nevěděl. Člověk se neustále vyvíjí. Proto budu časem rozšiřovat tým našeho magazínu, o lidi kteří ví, co dělají, a dělají to s radostí a vervou. Mám radost, že moje žena přispívá do kategorie Bezlepkové recepty. Baví mě psát články, příspěvky, tweety, tvořit, učit se novým věcem, jako pro měl byla a stále je tvorba stránek, SEO marketing, linkbuilding, propojování webu se sociálními sítěmi, Google Analytics, do budoucna AdSense, časem možná AdWords, apod. Je skvělé, když sami zjistíte, jak zvýšit hodnotu stránek, když o tom nikdo nepíše. Je to tvůrčí činnost a pro mě můj největší koníček, který bych rád přetavil do práce na plný úvazek. Nemám potřebu nechávat si své letité zkušenosti pro sebe, chci se o ně podělit. Největší radost mi dělá dobrá zpětná vazba.
Jiří Samuel
Sledujte nás