Across the Ocean | Nèro Scartch (feat. Jan Drábek) | Videoklipy

Řeknu to jednoduše – ta hudba mě zaujala. Ani jsem se nepídil ze začátku, kde se to vzalo. Prostě jsem si to poslouchal dokola. Tak to dělám vždy, když mě něco lapne. Když zjistíte, že Vás ta melodie nepustí, chcete vědět víc. Čekala na mě 2 překvapení. Za prvé, že se jedná o českou skupinu a za druhé, že je to retro. Byl jsem naprosto přesvědčený, že je to starý singl. O to víc mě to začalo zajímat, a o to víc mám potřebu Vám jejich videoklip “Across the Ocean” nabídnout v naší rubrice videoklipy. 


Across the Ocean | Nèro Scartch (feat. Jan Drábek)

     Možná Vás videoklip Across the Ocean přiměje pustit si jejich album “Piece of My Life”, která je debutovým albem (2015) teprve dvacetiletého Jakuba Svobody. Kdybych si nerozkliknul na youtube pod videoklipem “zobrazit více”, netušil bych, že se jedná o českou skupinu. Věřím tomu, že bych si myslel, že je to nějaký starý kousek z 80. let. I když jsou tam určité prvky, které by mi mohly napovědět, že se jedná o součanost (naušnice). Videoklip se povedl – je to čistá a vyvážená práce, angličtina zpěváka uvěřitelná. To celé v kostce Vás obelstí svojí autenticitou. Díval jsem se i na předchozí klipy a trochu mě tam zlobila při poslechu angličtina. Věřím tomu, že to je věc, která může mít vývoj. Across the Ocean byla bez chyby. Já si to užívám. Prosím o další! Děkuji.

Nèro Scartch – Across the Ocean (feat. Jan Drábek) (Official music video), Autor: Nèro Scartch, Zdroj: youtube.com


Nèro Scartch na Balkony TV (2011)

     Ještě bych moc rád ukázal jak byl Jakub (Nèro Scartch) na Balkony TV. Je to už hodně let, to je jasné. Koukněte se na menší choreografický prvek, který si kluci připravili v 1:23 min. To celé už začalo v 0:31 min. Že by černé uhlí 🙂 Mám rád taková překvapení. Že by expresivní vyjádření prázdnoty, když se cítíte osamělí? Dobrý nápad. 

NÈRO SCARTCH, Autor: BalkonyTV , Zdroj: youtube.com


Já ani nevěděl, že existuje nějaké Balkony TV Praha. No, člověk se pořád něco dozvídá nového 😉


Ostatní odkazy

Oficiální stránky skupiny
Stránky na facebooku


Úvodní fotografie je použita ze stránek skupiny Nèro Scartch na facebooku, Zdroj: facebook.com/scartch/photos. Děkujeme.


Poslední aktualizace dne: 04.08.2016.

(26)Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!

Zabere Vám to pár sekund, přitom pro nás je to obrovská motivace. 


Dejte nám like a sdílejte nás na Facebooku


Sdílejte nás i na ostatních sociálních sítí (postranní panel nalevo)


Děkujeme za jakoukoliv formu podpory!


Mohlo by Vás zajímat - 5 top článků na Rady ze života:


1) Křemelina

Křemelina | Přírodní detox | Pryč s parazity! | Zdraví


2) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)Zdravé žvýkání bez éček | Bez zdraví škodlivého aspartamu | Zdraví


3) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví


4) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo zpět na výsluní | Bez gelu se konečně umyješ | Zdraví


5) Knihy pro děti (2-5 let) - Jak naučit barvy hrou? 

Barvy hrou | Jak naučit děti poznávat barvy? | Knihy pro děti (1-4 roky) | Děti

 


Hlavní strana     Dům | Domácnost     Finance     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     Ostatní     Kraťasy     Vše


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Sledujte nás

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce. Veškeré aktivity si dělám sám, teď už vím, že je to neudržitelné - to jsem ale na začátku nevěděl. Člověk se neustále vyvíjí. Proto budu časem rozšiřovat tým našeho magazínu, o lidi kteří ví, co dělají, a dělají to s radostí a vervou. Mám radost, že moje žena přispívá do kategorie Bezlepkové recepty. Baví mě psát články, příspěvky, tweety, tvořit, učit se novým věcem, jako pro měl byla a stále je tvorba stránek, SEO marketing, linkbuilding, propojování webu se sociálními sítěmi, Google Analytics, do budoucna AdSense, časem možná AdWords, apod. Je skvělé, když sami zjistíte, jak zvýšit hodnotu stránek, když o tom nikdo nepíše. Je to tvůrčí činnost a pro mě můj největší koníček, který bych rád přetavil do práce na plný úvazek. Nemám potřebu nechávat si své letité zkušenosti pro sebe, chci se o ně podělit. Největší radost mi dělá dobrá zpětná vazba.
Jiří Samuel
Sledujte nás