Děkujeme za podporu a motivaci! | Je to pro nás velká odpovědnost

stránka pro Poděkování

Poděkování za Vaši podporu


Za podporu přísluší poděkování. Děkujeme! Ale my se z toho tak snadno nevyvlíkneme. Také bychom Vám chtěli představit naši vizi, na co přispíváte, kde by se měla Vaše podpora projevit. Nejedná se o prostředky, ze kterých bychom se uživili – není to žádný příjem. Jsou to dary, díky kterým budeme moci investovat do hodnoty slova, které se budou objevovat i nadále na magazínu Rady ze života. Každý cent, každá koruna bude investována. Kam přesně – o tom se Vám níže chceme ještě zmínit, abyste to časem mohli i Vy sami posoudit.


Poděkování za podporu

     Velice si vážíme Vaší podpory. Proto bychom Vám chtěli představit, jak chceme Vaše dary či odběry našich newsletterů zhodnotit. V podstatě by se dalo říci, že Vy investujete do toho, co od nás můžete číst. Vy vlastně investujete sami do sebe. Čím více bude podpory, tím kvalitnější příspěvky budete číst, tím kvalitnější tým se bude o stránky starat. Doposud žádný profesionál nepracoval na stránkách. Proto můžete občas spatřit menší výkonnost stránek (jsou pomalejší). Nemáme programátory, copywritery, designéry, marketéři, obchodníci, spolupracovníci, … Je to náš koníček a veškerý svůj volný čas investujeme do práce se stránkami. Vidíme zde mnoho míst, která by ale nějakou údržbu, správu, či vylepšení zasloužili. Ne vše se dá dělat bezplatně a dlouhodobě na úrovni. Cítíme, že jsme se posunuli a rádi bychom posunuli také vizuální stránku magazínu. To, co nám v tom brzdí, je nedostatek prostředků. Pojďte se s námi krůček po krůčku na vývoji tohoto magazínu podílet. Uvidíte sami, že se Vám jeho obsahem odvděčíme.


Oblasti, do kterých bychom rádi zainvestovali

1) SEO Optimalizace, Tvůrci webu, Programátoři

     Velmi rádi bychom ze začátku investovali do optimalizace SEO. To znamená, že stránky vykazují určité nedostatky z technického pohledu. Je nutné je odstranit – zoptimalizovat – aby bylo rychlejší a bezproblémové načítání, aby stránky získávaly ve vyhledávačích odpovídající hodnotu, aby zbytečně kvůli nesrovnalostem nebyly oslabovány. Stránky se načítají pomaleji, než by měly. Pomalé načítání Vás může občas obtěžovat či odrazovat, a to bychom neradi. Na některých zařízeních dochází k chybkám v zobrazení, se kterými si jakožto laici nevíme rady. S tím nám pomohou SEO konzultanti, kteří jsou samozřejmě odborníci. Bude zde probíhat více změn, které nám po analýze tito specialisté doporučí nebo je sami implementují. SEO je velmi důležité proto, abychom nestáli na místě a mohli se dál vyvíjet. 


2) Design a jeho vylepšení

     Vaše prostředky také budou sloužit k vylepšení designu. Dnešní doba je hodně o licencích (tedy penězích) a o nedostatečné kvalitě věcí, které jsou buď zadarmo, nebo jsou levné. To jsou ty, které doteď používáme. Jsou sice levné, ale nevypadají tak dobře. Jeden obrázek na jednom z větších portálů stojí 8 EUR (jak uvádím na stránce pro podporu). Do této chvíle jsme se snažili používat neplacené fotografie, které ale často postrádají na smyslu daného příspěvku, nebo je to samozřejmě na úkor kvality. O tomto problému víme, bohužel bez prostředků je to velmi složité. Někdy nám nalezení vhodného obrázku trvá déle, než samotné napsání a editace příspěvku. Tímto bychom mohli dělat lépe svoji práci a například úvodním obrázkem bychom mohli na první pohled zvýraznit téma, které se v příspěvku objeví. Což by mělo za efekt jasné povědomí o podstatě článku již podle fotky. Mohli bychom tak zjednodušovat magazín – to je naším primárním cílem. V jednoduchosti spatřujeme krásu. 


3) Vybavení | Sen a nebo budoucnost

     Další prostředky bychom velmi rádi použili na zakoupení stativu, skutečného fotoaparátu – zrcadlovky (+ jiné objektivy). Rádi bychom přestali používat zastaralý mobilní telefon. Ale stojíme nohama pevně na zemi a uvědomujeme si, že to je buď hudba budoucna a nebo jen takové přání.


4) Spousty dalších

     Ještě máme mnoho dalších představ, jak budeme magazín Rady ze života rozšiřovat. Rádi bychom přijali editora, překladatele, obchodníka, dalšího kolegu se stejným smýšlením. Vše je ale zatím dál, než na co dosáhneme. Jsme si jisti, že k těmto našim cílům časem dojdeme. Těšíme se na to!


Ještě jednou poděkování všem | Je to pro nás závazek!

     Každopádně Vám děkujeme, že jste Vaší spokojenost dali najevo, tím, že jste nás podpořili nebo začali odebírat náš newsletter. Váš dar i odběr novinek je pro nás výraznou motivací v našem budoucím úsilí. Pokusíme se Vás nezklamat. A pokud se Vám zalíbí další příspěvek, který Vás něčím obohatí, budeme velmi rádi, pokud nás podpoříte znovu a znovu. Děkujeme!


Poslední aktualizace dne: 02.09.2016

Vysoká inflace aneb obchodní retěžce jsou nenažrané
Jsou žvýkačky toxické? Bez obalu a bez pohádek
Nejlepší filmy na HBO v češtině
Nejčastější problém u morčat proč přestane žrát
Proč jsou přední světlomety aut tak ostré?