Podpora na provoz stránek | Platba kartou on-line | PayPal

stránka Paypal – podpora na provoz stránek

paypal

Děkujeme Vám za to, že jste se rozhodli podpořit naše stránky. Právě díky Vám se můžeme rozvíjet správným směrem. Vaše podpora je naším závazkem. Platbu provedete prostřednictvím služby PayPal. Není nutné se po provedení platby registrovat.  


Podpora na provoz stránek | On-line platba prostřednictvím karty (Paypal)*

     Kliknutím na tlačítko “Pay Now” nám můžete přispět on-line prostřednictvím Vaší kreditní (i debetní) karty přes službu Paypal. Není potřeba mít účet u Paypal.


Zvolte vysi financniho daru:
Podepište se nebo nám nechte vzkaz. Budeme rádi.:

Detailní postup bez registrace (v odkazech obrázkový návod):

  1. Zvolte z roletky výši podpory. Můžete se podepsat, nebo nám zanechat vzkaz. Klikněte na “Pay Now [Zaplaťte nyní]”. Budete přesměrování na provedení platby.
  2. Vyberete poslední možnost “Pay with Debit or Credit Card [Platba bankovní nebo kreditní kartou]“.
  3. Vyplníte Vaše iniciály: Card numbert [číslo karty], Expires [Platnost karty), CSC [3 čísla z druhé strany karty], First name [křestní jméno], Last name [příjmení], Address line [adresa], Postcode [PSČ], City [město], Contact Information [Kontaktní údaje] – Mobile Phone Number [Číslo mobilního telefonu-bez předvolby], Email [Vaše elektronická adresa (Email)]. Nezapomeňte zatrhnout “I confirm that I have….[souhlas s podmínkami bezpečnosti a servisu společnosti Paypal – standardní souhlas]”. Tyto údaje vyplňujete jen pro účely transakce a dohledatelnosti. Poté na konci potvrďte stistknutím tlačítka “Pay Now [Zaplaťte nyní]”.
  4. Přijde Vám potvrzovací sms a email do Vámi vyplněné emailové schránky. Po stistknutí tlačítka Pay Now se Vám zobrazí trochu nesmyslně nepopsané okno bez popisku – je to registrační okno pro účet na Paypal. Můžete jej klidně ignorovat a z prohlížeče vyskočit. Já musel prohlížeč vypnout křížkem “na tvrdo”. Je to marketingově zřejmě schválně nastavené. Pokud Vám přišel potvrzovací mail, platba byla provedena.

     Děkujeme za Vaši podporu! Jakýkoliv dar pro nás bude nejen finanční výpomoc, ale také motivace dělat věci lépe. Pokusíme se Vaši důvěru nezklamat.


Ing. Jiří Samuel

magazín Rady ze života
radyzezivota@gmail.com
Vodní 561/8A
370 01  České Budějovice 4
ikona LIFE (Rady ze života)_40x40

 


IČO: 05274851
Č.účtu: 2001040265/2010


*Upřednostňujeme platbu převodem nebo přes českou službu GoPay, neboť služba Paypal má vyšší poplatky nebo využitím české platby podporujeme české podnikání. Ze 2 EURo získáme pouze 1,58 EUR (0,42 Euro je tedy poplatek, tedy v tomto případě -21%). 


Poslední aktualizace dne: 09.11.2016