Kanál Rady ze života (youtube) | Seznam oblíbených písniček | Hudba

Kanál Rady ze života (youtube)

Kanál Rady ze života

S radostí Vás zveme na náš hudební kanál „Rady ze zivota“ na youtube (založeno 12/2015). Naše „playlisty“ mají již 2 roky za sebou a jsou průběžně doplňovány. Na kanálu můžete najít kategorie od 50.let do současnosti. Také písně, které považujeme za podhodnocené, nebo zajímavé videoklipy nebo jen české či zpívánky pro děti. Výsledkem našich seznamů není vždy kvalitní hudba, někdy nás zaujme v našich příspěvcích zmiňovaná dávka zábavy, někdy se jedná o srdcovou záležitost. Mějte tedy porozumění, když se vyskytne klip, který s hudbou nemá mnoho společného 😀 Někdy se také díky tomu stane to, že jdeme s proudem a objeví se tak miliarda shlédnutí. Rozhodně se ale nenecháváme strhnout davovým šílenstvím. To, že klip viděla půlka zeměkoule vůbec neznamená, že se to dá poslouchat.eí rozdělených do několika kategorií.


Kanál Rady ze života (youtube)

     Milujeme hudbu a máme rádi hodnotná videa, která mohou našim čtenářům i divákům něco přinést, něčím inspirovat nebo jen zabavit. Na této stránce Vás budeme odkazovat na jednotlivé kategorie v názvu nesoucí filtr, dle kterého jsme seznamy vytvářeli.


Odebírejte kanál Rady ze života a už Vám nic neunikne

 

Náměty na vložení na kanál Rady ze života

     Za jakékoliv náměty na videoklipy či videa do seznamů kanálu Rady ze života děkujeme! Nejprve ověříme, teprve poté přidáme na seznam.*Česko | Slovenská          Černý kůň | Podhodnocený          Zajímavá | Jiná          Techno | Disco


Videa magazínu Rady ze života (vlastní)


Zpívánky pro děti               Večerníčky pro děti


Zábavné | Humor         Smysluplné | Poučné          Relax


   2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012     2011     2010     2009     2008


00.léta          90.léta          80.léta          70.léta          60.léta          50.létaTip pro spuštění odkazu na kanálu Rady ze života


Klikněte výše na odkaz dle Vaší volby –>prehrat-vse–>nahodny-vyber (náhodně)

S tímto nastavením si pustíte písničky s náhodným výběrem, tzn. že Vás jen tak poslech neomrzí 🙂


*Zasílejte odkazy na náš kontakt: radyzezivota@gmail.com. Prosíme o zasílání odkazů na videoklipy (nahrávky), které byly na youtube přidány samotnými interpretry nebo jejich vydavateli. Snažíme se vkládat jen majitele licencí, i když někdy to samozřejmě není možné. Děkujeme.


Poslední aktualizace dne: 17.07.2017