James Corden a jeho The Late Late Show | Neskutečná dávka zábavy | Zábava


Na tuto show jsem měl štěstí. Narazil jsem na ni při brouzdání na youtube. Nestačil jsem se divit, jak originálně, lidsky a přirozeně si James Corden povídal s velkými hvězdami showbyznysu. Najednou vidíte, že i ty hvězdy, které mají miliony (i miliardy) fanoušků, jsou normální lidi. 


Show Jamese Cordona [The Late Late Show With James Cordon]

     Na to, co James dokázal – je to pořád takový výjimečně sympatický chlapík, který si rád povídá a s někým nebo i sám zazpívá, přitom se nebojí sám sobě zasmát nebo se dokonce ztrapnit. Nijak ho ten úspěch nezměnil. Těším se na každý jeho další počin. A není to jen o zpívání a rozhovorech v autě, ale také na 1 den vezme práci za někoho jiného, účastní se choreografie tance, ve své show vymýšlí neskutečné “koniny” se známými osobnostmi, a ještě bych tu mohl psát dlouho. Nejlepší bude, když se na nějaká videa podíváme spolu. Anglický humor se nezapře 😉


Co bych Vám doporučil na začátek od Jamese Cordona?

Nejprve začneme odkazem na jeho kanál – The Late Late Show with James Corden (na youtube). Já tomu říkám tomu “koktejl zábavy“. James je velmi aktivní, takže se sami můžete dívat na jeho aktuální videa přímo na tomto kanále. Časem jsem objevil jeho úvodní intro, kterým budeme pokračovat.


Jak se James Corden dostal k The Late Late Show – úvodní intro

Podívejte se na úvodní intro – z toho nemůžu 🙂 Vhodnější je znalosti angličtiny, ale i bez ní se obejdete :)* Užijte si to, já si to užil. Hlavně vydržte! 

*Možná se časem najde někdo, kdo by pár vybraných videí otitulkoval?!…..Myslím, že by to mělo velkou odezvu.


Herci, zpěváci, skupiny

Třeba se mi líbí nacvičené scénky filmů s Tomem Hanksem – zde . Nebo s Davidem Backhamem zde

Nebo Karaoke s Justin Bieber , nebo se Stevie Wonder.

Vybíjená s One Direction 🙂


Christ Martin z Coldplay na mě zapůsobil

A něco nového – podívejte se na Chris Martin z Coldplay – vážně příjemnej chlap, nemyslíte? Všimněte si jak se během té cesty krásně Chris uvolní a celé to nabere otáčky – jejich nakupování čepic s brýlemi, koupení limonády s extra množstvím cukru, ztráta auta, jízda na kole. Jako kdyby se znali roky. Já se zase bavil. Je to skvělé, když můžeme poznat, že i celebrity takového jména jako Chris Martin jsou normální lidi, stejně jako my.


SIA nechce odkrýt svoji totožnost, což chápu – podívejte se na to! Pěkná mašle, nemyslíte 🙂

Jak James Corden hrál s George Ezra – Blame It on Me – dívejte se – jak se mu do toho pořád cpe 🙂 – George říká Jamesovi, že by měl jen hrát na nástroj a nezpívat, ale myslíte, že to James vydrží? …. 😀


Ty novější:

Další karaoke – Jennifer Lopez Carpool KaraokeBritney Spears Carpool Karaoke, Adele Carpool Karaoke, First Lady Michelle Obama.

Nuzzle Whaaa? (Hádání naslepo očicháváním a rýpáním/choulením – neznám přesný překlad – třeba nám s tím někdo pomůže) – Je to zebra?, Zvítězí i teď vítězové superbowlu?


Každý si může najít svůj kousek zábavy. Jamesovi se to povedlo a já doufám, že v tomto pořadu bude ještě řadu let pokračovat.


Poslední aktualizace dne: 14.10.2018 

(35)Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!

Zabere Vám to pár sekund, přitom pro nás je to obrovská motivace. 


Děkujeme za podporu v podobě Like / Sdílení na Facebooku

Nebo za sdílení na ostatních sociálních sítí Mohlo by Vás zajímat - 5 top článků na Rady ze života:


1) Křemelina

Křemelina | Přírodní detox | Pryč s parazity! | Zdraví


2) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)Zdravé žvýkání bez éček | Bez zdraví škodlivého aspartamu | Zdraví


3) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví


4) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo zpět na výsluní | Bez gelu se konečně umyješ | Zdraví


5) Knihy pro děti (2-5 let) - Jak naučit barvy hrou? 

Barvy hrou | Jak naučit děti poznávat barvy? | Knihy pro děti (1-4 roky) | Děti

 


Hlavní strana     Dům | Domácnost     Finance     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     Ostatní     Kraťasy     Vše


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Sledujte nás

Jiří Samuel

Jsem admin a koordinátor pro magazín radyzezivota.cz. Byla a je to pro mě velká výzva postavit tento web na zelené louce. Veškeré aktivity si dělám sám, teď už vím, že je to neudržitelné - to jsem ale na začátku nevěděl. Člověk se neustále vyvíjí. Proto budu časem rozšiřovat tým našeho magazínu, o lidi kteří ví, co dělají, a dělají to s radostí a vervou. Mám radost, že moje žena přispívá do kategorie Bezlepkové recepty. Baví mě psát články, příspěvky, tweety, tvořit, učit se novým věcem, jako pro měl byla a stále je tvorba stránek, SEO marketing, linkbuilding, propojování webu se sociálními sítěmi, Google Analytics, do budoucna AdSense, časem možná AdWords, apod. Je skvělé, když sami zjistíte, jak zvýšit hodnotu stránek, když o tom nikdo nepíše. Je to tvůrčí činnost a pro mě můj největší koníček, který bych rád přetavil do práce na plný úvazek. Nemám potřebu nechávat si své letité zkušenosti pro sebe, chci se o ně podělit. Největší radost mi dělá dobrá zpětná vazba.
Jiří Samuel
Sledujte nás