James Corden a jeho The Late Late Show | Neskutečná dávka zábavy | Zábava


Na tuto show jsem měl štěstí. Narazil jsem na ni při brouzdání na youtube. Nestačil jsem se divit, jak originálně, lidsky a přirozeně si James Corden povídal s velkými hvězdami showbyznysu. Najednou vidíte, že i ty hvězdy, které mají miliony (i miliardy) fanoušků, jsou normální lidi. 


Show Jamese Cordona [The Late Late Show With James Cordon]

     Na to, co James dokázal – je to pořád takový výjimečně sympatický chlapík, který si rád povídá a s někým nebo i sám zazpívá, přitom se nebojí sám sobě zasmát nebo se dokonce ztrapnit. Nijak ho ten úspěch nezměnil. Těším se na každý jeho další počin. A není to jen o zpívání a rozhovorech v autě, ale také na 1 den vezme práci za někoho jiného, účastní se choreografie tance, ve své show vymýšlí neskutečné „koniny“ se známými osobnostmi, a ještě bych tu mohl psát dlouho. Nejlepší bude, když se na nějaká videa podíváme spolu. Anglický humor se nezapře 😉


Co bych Vám doporučil na začátek od Jamese Cordona?

Nejprve začneme odkazem na jeho kanál – The Late Late Show with James Corden (na youtube). Já tomu říkám tomu „koktejl zábavy„. James je velmi aktivní, takže se sami můžete dívat na jeho aktuální videa přímo na tomto kanále. Časem jsem objevil jeho úvodní intro, kterým budeme pokračovat.


Jak se James Corden dostal k The Late Late Show – úvodní intro

Podívejte se na úvodní intro – z toho nemůžu 🙂 Vhodnější je znalosti angličtiny, ale i bez ní se obejdete :)* Užijte si to, já si to užil. Hlavně vydržte! 

*Možná se časem najde někdo, kdo by pár vybraných videí otitulkoval?!…..Myslím, že by to mělo velkou odezvu.


Herci, zpěváci, skupiny

Třeba se mi líbí nacvičené scénky filmů s Tomem Hanksem – zde . Nebo s Davidem Backhamem zde

Nebo Karaoke s Justin Bieber , nebo se Stevie Wonder.

Vybíjená s One Direction 🙂


Christ Martin z Coldplay na mě zapůsobil

A něco nového – podívejte se na Chris Martin z Coldplay – vážně příjemnej chlap, nemyslíte? Všimněte si jak se během té cesty krásně Chris uvolní a celé to nabere otáčky – jejich nakupování čepic s brýlemi, koupení limonády s extra množstvím cukru, ztráta auta, jízda na kole. Jako kdyby se znali roky. Já se zase bavil. Je to skvělé, když můžeme poznat, že i celebrity takového jména jako Chris Martin jsou normální lidi, stejně jako my.


SIA nechce odkrýt svoji totožnost, což chápu – podívejte se na to! Pěkná mašle, nemyslíte 🙂

Jak James Corden hrál s George Ezra – Blame It on Me – dívejte se – jak se mu do toho pořád cpe 🙂 – George říká Jamesovi, že by měl jen hrát na nástroj a nezpívat, ale myslíte, že to James vydrží? …. 😀


Ty novější:

Další karaoke – Jennifer Lopez Carpool KaraokeBritney Spears Carpool Karaoke, Adele Carpool Karaoke, First Lady Michelle Obama.

Nuzzle Whaaa? (Hádání naslepo očicháváním a rýpáním/choulením – neznám přesný překlad – třeba nám s tím někdo pomůže) – Je to zebra?, Zvítězí i teď vítězové superbowlu?


Každý si může najít svůj kousek zábavy. Jamesovi se to povedlo a já doufám, že v tomto pořadu bude ještě řadu let pokračovat.


Poslední aktualizace dne: 14.10.2018 Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!


Děkujeme za podporu v podobě Like / Sdílení na FacebookuMOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

6 TIPŮ - NÁKUP ZDRAVÍ


1) Nejlepší šampon (přírodní) | Pro každého - i mastné vlasy

Fotografie šamponu


2) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví

 


3) Nejlepší tekuté mýdlo (přírodní) | Do kuchyně


 

4) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)

fotografie zdravého žvýkání (zdravé žvýkačky) | zdravé žvýkání | zdravá žvýkačka


5) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo je lepší než gel | Zdraví | Radyzezivota.cz

 


6) Jak se zbavit rýmy (zadní rýmy)? | Víme, jak na to!


Hlavní strana     Bezlepkové recepty     Zdraví     Šoptip     Udělej si sám   
Dům | Domácnost
     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments