Soutěž o hodiny a kufřík | Poděkování našim čtenářům

Jak jsme již shrnuli v prosinci 2016, podařilo se nám splnit si veškeré cíle, které jsme si na začátku předsevzali. Jednalo se o překonání hranice 5.000 aktivních uživatelů měsíčně a hranice 5.000x zhlédnutí pro nejčtenější článek. Obojí již bylo překonáno a měsíční výsledky stále rostou. K tomu jsem nám pomohli Vy – naši čtenáři! Touto soutěží bychom Vám chtěli poděkovat. Nemůžeme udělat radost každému a aby to bylo férové, vymysleli jsme pro Vás soutěž. 


Soutěž jako poděkování – SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

A jak už to tak bývá, k soutěži patří pravidla, která musí každý účastník splnit, aby do ní mohl být zařazen 😉


Pravidla soutěže (2):

  1. Pošlete nám jarní fotografii (vlastní) nejpozději do 30.6.2017.  Každý může zaslat pouze 1 fotografii. Ta nej vyhrává!
  2. Dejte like naší facebook stránce radyzezivota.cz. Musíte být na seznamu lidí, kterým se naše facebook stránka radyzezivota.cz líbí. Tzn. že dáte nebo jste dali like našim stránkám. Pokud dáte pouze like nějakému z našich příspěvků – jsme Vám vděční, ale nesplníte 2. pravidlo pro soutěž. *

Ceny

Máme pro Vás připraveno 8 cen, které jsou všechny české výroby, kromě dřevěných hlavolamů. 

  1. hodiny s krtkem
  2. kufřík s krtkem
  3. hlavolam – puzzle
  4. hlavolam holčička
  5. hlavolam chlapeček
  6. céčka velká
  7. -8. céčka malá

Ceny z blízka


Průběžné pořadí

Ve chvíli, kdy obdržíme nějakou originální fotografii, která nás skutečně zaujme – budeme ji automaticky publikovat.


* Pokud obdržíme fotografie, která budou svojí originalitou velmi podobné, může naše rozhodnutí ovlivnit to, že jste pro tuto soutěž získali dalšího účastníka, který také splnil pravidla soutěže – je ale nutné tyto informace zaslat na náš web radyzezivota@gmail.com. Zašlete počet lidí + jejich jména. Ve chvíli, kdy budou jména jakýmkoliv způsobem propletena – budete vyřazeni ze soutěže za porušení podmínek. Sdílení soutěže na facebooku má ten samý efekt – také uveďte v mailu. Pokud zvítězíte a obdržíte naši cenu, zavazujete se k tomu, že nám zašlete fotografii, na které bude patrné, že jste cenu získali. Rádi bychom tímto chtěli poukázat na to, že toto je soutěž se skutečnými dárky, které vítěz obdrží. Zde se nejedná o nějakou loterie bez vítězů. 


Upozornění: Zasláním fotografie souhlasíte s tím, že ji můžeme publikovat na našich stránkách či stránkách našich sociálních sítích. Na konci naší soutěže si raději necháváme otevřenou možnost, že některá pravidla můžeme pozměnit. Je to naše 1. soutěž a také se může stát, že nebude ani 8 lidí, kteří by pravidla splnili. Vše budeme dělat poctivě, férově, a v tom nejlepším vědomí a svědomí. Výherci a jejich fotografie budou 14 dní po skončení soutěže, tj. 14.7.2017 publikováni v tomto příspěvku dole. Ceny budou odeslány nejpozději do 30.7.2017 na náklady provozovatele stránek. Soutěžící nenesou žádné náklady. Za dopravu či funkčnost darů nenese provozovatel stránek žádnou odpovědnost, i když budeme velice rádi, když bude vše v naprostém pořádku. Spedici a jejich počínání nemůžeme ovlivnit. Bavte se!


Poslední aktualizace dne: 02.04.2017

(73)Pokud Vám byl tento článek prospěšný, poděkujte nám Vaší podporou!

Zabere Vám to pár sekund, přitom pro nás je to obrovská motivace. 


Děkujeme za podporu v podobě Like / Sdílení na Facebooku

Nebo za sdílení na ostatních sociálních sítí Mohlo by Vás zajímat - 7 top článků na Rady ze života:


1) Křemelina

Křemelina | Přírodní detox | Pryč s parazity! | Zdraví


2) Zdravé žvýkání (bez zdraví škodlivého aspartamu či sorbitolu)

fotografie zdravého žvýkání (zdravé žvýkačky) | zdravé žvýkání | zdravá žvýkačka


3) 100% přírodní deodoranty (TOP 2 - odzkoušené, účinné)

Krystal | 100% přírodní deodoranty | Antiperspiranty | Zdraví


4) Tuhé mýdlo (z 99% účinnější než gel - o zdraví ani nemluvě)

Tuhé mýdlo je lepší než gel | Zdraví | Radyzezivota.cz

 


5) Jak se zbavit rýmy (zadní rýmy)? | Víme, jak na to!

 


6) Nejlepší tekuté mýdlo (přírodní) | Do kuchyně

7) Nejlepší šampon (přírodní) | Pro každého - i mastné vlasy

Fotografie šamponu


Hlavní strana     Bezlepkové recepty     Zdraví     Šoptip     Udělej si sám   
Dům | Domácnost
     Jídlo | Pití     Kultura     Lidé     


Auto | Doprava     Kam investovat     Počítač     Udělej si sám      Zahrada     Zlepšováky     Úspora     Bezlepkové recepty    Grilování     Nákup     Pivo 
Vaření     Film     Hudba     Hudební videoklipy    Kniha     Seriál     Děti     Relax     Hlava | Psychologie    Podnikatel     Sport     Zdraví    
Myšlenky | Úvahy     Přísloví a lidové moudrosti     Filmové tipy     Zábava 


Upozornění návštěvníkům

     Milí návštěvníci/čtenáři, to co na těchto stránkách přečtete, jsou pouze naše subjektivní zkušenosti a je pouze na Vašem rozhodnutí, zda si z toho něco vezmete či nikoliv - zda se tomu třeba jen zasmějete. Což znamená, že rozhodnutí je na Vás a Vy si za něj nesete svoji odpovědnost. Tím, že zde publikujeme, nepřebíráme v žádném případě odpovědnost za Vás, za Vaše rozhodnutí. Mějte svoji hlavu a rozhodujte se vždy pouze na základě své intuice. Rozhodně se nenechte do něčeho nutit. Naše řádky by Vás měly pouze nasměrovat určitým směrem, ale rozhodnutí je vždy pouze a jen na Vás. Užijte si čtení i Vašeho života! 


Jiří Samuel
Sledujte nás