Organizace kabeláže | Jak uspořádat kabely? | Jednoduše | Prakticky | ZADARMO

Organizace kabeláže

Nedávno jsem si dával dohromady svoji novou kancelář. Mám rád pořádek. Chci, aby věci měly své místo. Abych věděl, kde hledat v případě potřeby. Všeobecně vím, že každého z nás rozptyluje nepořádek a chaos. Ať už se jedná o mimořádně pořádné z nás či méně pořádné. V jednoduchosti je síla. To se ale neříká jen tak nadarmo. Organizace kabeláže nám s tím pomůže – pojďme se na to podívat.


Organizace kabeláže | Jak si doma nebo v práci udělat útulno? 

     Pořádek nás uklidňuje, ať chceme nebo ne. Čím méně informací rozrušuje naše podvědomé smysly, tím větší a intenzivnější může být naše soustředění na práci. Proto se ve větších firmách prosazuje pořádek na pracovištích. Není to jen z důvodu toho, aby bylo uklizeno, aby to lépe vypadalo. A nebo z toho důvodu, abychom našli to, co hledáme. Je to o soustředění na daný úkol, je to o produktivitě zaměstnance. Ta se nevědomě zvyšuje, pokud je v jeho pracovním prostředí méně vlivů, které jej mohou rozptylovat. A proto jsem také řešil takový detail, jako rozhozené kabely u mého pracovního stolu. Neměl jsem nic potřebného při ruce – žádná organizace kabeláže. Přitom jsem si to chtěl uklidit. V tom mě napadlo, že bych mohl kabely otočit vzájemně kolem sebe. No a bylo to! Výsledek je bezvadný! Nic mě to nestálo, je to praktické a ještě to vypadá dobře.


Ušetří Vaší kapsu a zútulní kancelář

     Ušetří nejen svoji kapsu, ale i přírodu. Nemusíte si kupovat organizace kabeláže z PVC, se kterými se spíše perete, než aby Vám usnadnily život 🙂 Vy si ale můžeme pomoci sami a bez investic. Doporučuji kupovat či svazovat/proplétat kabely v jedné barvě – pokud máte tu možnost. Kabely drží pohromadě a také při sobě, tzn. že nikde nic netrčí. Nestane se tedy, že jeden kabel jde samovolně nalevo a druhý o své vůli na druhou stranu 🙂 Samozřejmě je potřeba věnovat tomu na začátku trochu čas a nepřekrucovat kabely příliš (nedělejte uzly – jen lehce vzájemně omotejte – viz přiložené fotografie níže) – abychom zachovali i nadále jejich kvalitu. Stačí pár minut a výsledek se dostaví. Je to jednoduché a praktické řešení, které Vás nebude nic stát. Vyzkoušejte sami. 


Ať se Vám dobře pracuje!

Jiří Samuel
Sledujte nás
0 0 hlasů
Article Rating

Další články z kategorie Dům a Domácnost:
Proč jsou přední světlomety aut tak ostré?
Hledám možná právě tebe do týmu radyzezivota.cz | Staň se spoluvlastníkem
Jak nastartovat auto s vybitou baterií
Mikrofon sluchátek od Apple nefunguje na notebooku s Windows | Jak na to?
Jak odstranit lepidlo po nálepce nebo etiketě | Jednoduché a účinné

Jiří Samuel

Jsem admin a tvůrce webových stránek radyzezivota.cz. Je pro mě výzva psát unikátní obsah a vytvářet strategii a architekturu webu a neustále jej posouvat dál. Jsem kreativní, tvůrčí, mám rád upřímnost, vždy hledám pravdu, a snažím se jí šířit, jsem objektivní a chybu považuji za důležitou součást svého života - bez chyby není pokroku. Jednou z mých nejsilnějších skills je schopnost umět sbírat střípky informací, analyzovat je a vygenerovat z nich zjednodušený pohled. Miluji přírodu, zdravý životní styl, zdravé žvýkačky, ohleduplnost, férovost, vážím si šikovných lidí s pokorou a šikovných věcí. Nemám rád kopie, umělé věci, přetvářky, namyšlenou aroganci, lži, propagandu a vše tomu podobné. Vítejte a nechte se inspirovat!

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Budeme rádi za vaše názory, prosím komentujte.x