Místo reklamy na Rady ze života | Jak se zviditelnit? | Investujte dobře

Místo reklamy na Rady ze života

stránka Místo reklamy na Rady ze života

Dobrý den všem, kdo máte zájem o reklamu na magazínu Rady ze života. Jsme rádi, že se Vám naše stránky líbí, a že uvažujete o investici do marketingu právě u nás. Velice nás to těší. Rádi Vám pomůžeme růst. Předem bychom chtěli upozornit na to, že reklamu nepovolíme všem zájemcům. Budeme upřednostňovat zájemce, kteří mají s naším magazínem něco společného nebo ty, co provozují něco veřejně prospěšného, smysluplného, něco, co má svoji hodnotu (know-how). Rozhodně se nechceme stát součástí podpory zadlužování (půjčky), hazardu, či různých placených seznamek, včetně některých erotických portálů. Všem ostatním jsou u nás pro spolupráci dveře dokořán. Budeme rádi, když nás kontaktujete na adrese radyzezivota@gmail.com nebo telefonicky 732/46 90 46. Volejte, pište, ptejte se nás na cokoliv – jsme Vám k dispozici.   


Místo reklamy na Rady ze života | Pojďte se s námi zviditelnit


Je to velmi jednoduché.

Cena za banner (místo reklamy) na našich stránkách je 500 Kč/1 měsíc.* Nejsme plátcem DPH, toto je konečná cena. 

Reklama bude umístěná v pravém sloupci hlavní stránky, ale také na každé další stránce a v každém příspěvku. Bude tedy umístěná všude. Prostor pro banner je o velikosti 250 x 300 (rozlišení v běžných formátech).  Šířka je fixní. O délce se dá jednat, pokud byste vyžadovali jiný rozměr. 


Bližší spolupráce | Příspěvek na Rady ze života

     Pro nás je vždy velmi důležité mít dobrou vlastní zkušenost s produkty/informacemi, o kterých na našich stránkách píšeme, které doporučujeme, a nebo o kterých teprve budeme psát. Pokud byste chtěli navázat bližší spolupráci, nabídli nám vyzkoušet Vaše produkty v praxi, velmi rádi je otestujeme používáním. Je to pomalejší cesta, ale jsme přesvědčeni, že má svoji hodnotu. Ne vždy se musí jednat o produkty, může se jednat o zkušenosti nebo o informace, apod. Jsme otevřeni čemukoliv, co může našim čtenářům, ale i nám samotným ulehčit život, ušetřit náklady, zjednodušit nějakou činnost, vyléčit nemoci (babská rada), atd. Pokud bychom na základě této bližší spolupráce získali vlastní zkušenost, o které budeme přesvědčeni, že má pozitivní dopady, velmi rádi napíšeme i příspěvek, který by mohl být také reklamním podpůrným prostředkem pro Vás a pro Váš obrat.  


Návštěvnost | Čísla (Google Analytics)

     Nyní máme přes 7.000 návštěvníků měsíčně a toto číslo měsíčně roste min. o 10%. Čtenáři jsou ze 70% ženy, většinou ve věku 25-44 let. Naše možnosti nejsou pouze o webových stránkách, ale také o sociálních sítích a jejich možnostech. Máme aktivní účty na Facebooku, Google+, Twitteru, Pinterestu, máme Youtube kanál, Instagram (méně aktivní). Díky sociálním sítím jsme schopni oslovit větší publikum. Pokud byste měli skutečný zájem, můžeme být i více konkrétní. 


* Cena za místo reklamy na Rady ze života za měsíc se bude samozřejmě s rostoucí návštěvností vyvíjet. Cena, která je na této stránce uvedená je platná do té doby, dokud ji neupravíme. 


Poslední aktualizace dne: 04.01.2017

7 tipů: Jakou kompresní punčochu zvolit? | Pomůže vám? | Předpis | Trombóza - 2. díl
Víkendový pobyt pro načerpání energie v krásné přírodě na Třeboňsku s léčitelem Zbyňkem Mikešem
Vysoká inflace aneb obchodní retěžce jsou nenažrané
Jsou žvýkačky toxické? Bez obalu a bez pohádek
Nejlepší filmy na HBO v češtině